Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

 1. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  На жаль ні. Здоров"я не дозволяє. А от холодний борщ із часником чи цибулею (чи і часником, і цибулею) я люблю. Правда, мені вже зараз і цибулі їсти не можна сирої. А зубчик часнику поки що ще можна. (Им снятся макароны, а надо есть пилюли да лекарства - це про мене).
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

   
  • Смішно Смішно x 1
 3. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  От дідько... Я накаркав. Бо якщо людина не вживає, то вона або хвора, або падлюка.
   
  • Креативно Креативно x 1
 4. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  [​IMG][​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 1
 5. mypucm

  mypucm ...

 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  ЄС відкрив "коридори солідарності" для України, щоб швидше ввозити бензин — Delo.ua

  Євросоюз запровадив спеціально для України "коридори солідарності". Це допоможе усунути існуючі труднощі при імпорті палива та доставляти бензин автозаправкам швидше. Про це під час онлайн-наради із представниками АЗС повідомив прем'єр-міністр Денис Шмігаль.

  Він зазначив, що подібний інструмент працював під час пандемії коронавірусу в Євросоюзі, коли розвозили вакцини та медикаменти.

  "Влада робить і готова робити все необхідне, щоб дати бізнесу можливість завозити паливо в країну. На пунктах пропуску автомобільному та залізничному транспорту з паливом надається абсолютний пріоритет. Ми також ведемо переговори і про інші шляхи постачання, щоб розширити наші логістичні можливості", — додав Шмигаль.

  У Державній прикордонній службі підтвердили, що автомобілі з паливо перетинають кордон з української сторони без черг. У пресслужбі уряду повідомляють, що учасники ринку також зазначають, що затримок на кордоні немає.

  Раніше Міністерство інфраструктури домовилося з Державною прикордонною службою України про те, щоб один із західних пунктів пропуску був лише для бензовозів.

  В Україні також буде створено додатковий стратегічний запас палива, який не можна буде знищити, який забезпечить країну на місяці наперед.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

а де твій аватар? :)