Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

 1. medwedo berlogsoni

  medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  На жаль ні. Здоров"я не дозволяє. А от холодний борщ із часником чи цибулею (чи і часником, і цибулею) я люблю. Правда, мені вже зараз і цибулі їсти не можна сирої. А зубчик часнику поки що ще можна. (Им снятся макароны, а надо есть пилюли да лекарства - це про мене).
   
 2. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

   
  • Смішно Смішно x 1
 3. Capitoshechka

  Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  От дідько... Я накаркав. Бо якщо людина не вживає, то вона або хвора, або падлюка.
   
  • Креативно Креативно x 1
 4. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  [​IMG][​IMG]
   
  • Смішно Смішно x 1
 5. mypucm

  mypucm ...

 6. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  ЄС відкрив "коридори солідарності" для України, щоб швидше ввозити бензин — Delo.ua

  Євросоюз запровадив спеціально для України "коридори солідарності". Це допоможе усунути існуючі труднощі при імпорті палива та доставляти бензин автозаправкам швидше. Про це під час онлайн-наради із представниками АЗС повідомив прем'єр-міністр Денис Шмігаль.

  Він зазначив, що подібний інструмент працював під час пандемії коронавірусу в Євросоюзі, коли розвозили вакцини та медикаменти.

  "Влада робить і готова робити все необхідне, щоб дати бізнесу можливість завозити паливо в країну. На пунктах пропуску автомобільному та залізничному транспорту з паливом надається абсолютний пріоритет. Ми також ведемо переговори і про інші шляхи постачання, щоб розширити наші логістичні можливості", — додав Шмигаль.

  У Державній прикордонній службі підтвердили, що автомобілі з паливо перетинають кордон з української сторони без черг. У пресслужбі уряду повідомляють, що учасники ринку також зазначають, що затримок на кордоні немає.

  Раніше Міністерство інфраструктури домовилося з Державною прикордонною службою України про те, щоб один із західних пунктів пропуску був лише для бензовозів.

  В Україні також буде створено додатковий стратегічний запас палива, який не можна буде знищити, який забезпечить країну на місяці наперед.
   
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

 8. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Сергій Притула

  Україна — кандидат у члени ЄС. Коротко та по суті про головне

  1. Щиро вітаю весь народ України з цим. Ми поступово йдемо туди, де маємо бути. Ми рухаємося в тому напрямку, який затверджено в Конституції. Статус кандидата від дати подачі заявки ми отримали відносно швидко. Але не забуваймо, ціною чиїх життів. Низько вклоняюся героям із Збройні Сили України / The Armed Forces of Ukraine та невтомно повторюю: війна триває, мусимо допомагати армії. Наприклад через Благодійний Фонд Сергія Притули/Serhiy Prytula Charity Foundation на байрактари

  2. Кандидатство — проміжний статус. Він нам пасує зараз, але ціль номер один — стати повноправним членом Союзу. І тут все залежить від нас самих. Є кейс Туреччини, яка є кандидатом з 1999 року або Північної Македонії, яка отримала цей статус у 2005 році. І вони досі не в ЄС. Цьому причина як зовнішні так і внутрішні обставини. Але їх рівень співпраці з ЄС непорівнюваний з просто сусідами.

  3. Що нам дає статус кандидата? Для прикладу, інвестиції. Крім того, що своїм сьогоднішнім рішенням ЄС юридично підкріпив своє бажання йти на зближення з Україною, ми отримаємо ще й економічний поштовх. Україна зі статусом кандидата може отримати набагато більше інвестицій, оскільки є визначеність, що ця країна стане членом ЄС. Хороший приклад в цьому країни Східної Європи, які змогли вирватися з постсовкового простору за допомогою ресурсів Спільноти.

  4. Які вимоги в ЄС до нас?
  По-перше, відзначу, що зараз точно не час розслаблятися. Ми кров’ю здобули статус кандидата, а нині потом маємо виконувати вимоги, поставлені перед нами для набуття членства. Це, зокрема, реформа Конституційного суду, продовження судової реформи, викорінення корупції, призначення на посаду керівника САП професійної та доброчесної людини, втілення в життя антиолігархічного закону тощо.

  5. Скільки часу на виконання?
  Дедлайну як такого немає. До завершення активної фази війни шансів почати переговори небагато. Можуть виникнути проблеми щодо ведення перемовин на вступ до Союзу, коли держава перебуває у стані війни. Під час воєнного стану втілення реформ надскладне, хоча й реальне. Скільки піде на це часу — невідомо. У ЄС це також розуміють.

  6. Разом із нами статусу кандидата набула Молдова. І це позитивний момент.
  Це, як мінімум, меседж путіну про те, що країна, в якій він зацікавлений, відвертається від нього, аби йти цивілізованим шляхом. Ми такі рухи маємо тільки підтримувати.
  До того ж це точно створює між нами певну конкуренцію, яка буде виступати каталізатором процесів євроінтеграції. Адже ми не хочемо від когось відставати. Навпаки — хочеться бути ліпшими за інших.

  Тому, мусимо працювати іще більше та якісніше, аби наближувати членство в Європейському Союзі щодня.

  До перемоги. До ЄС. Слава Україні!
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Увійти у Facebook

  Офіційно визнано: Україна – не місток, не подушка між Заходом і РФ, не буфер між Європою та Азією, не сфера впливу, не «сіра» зона, не транзитна територія. Не прикордоння між орками та ельфами. Україна – це майбутній рівний партнер для щонайменше 27 країн ЄС. Україна – кандидат на вступ до Європейського Союзу!
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

 11. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  ⚡️Україна та ЄС уклали меморандум про надання першого траншу макрофінансової допомоги у розмірі 1 мільярда євро.

  Про це у Twitter повідомив виконавчий віцепрезидент Європейської Комісії Валдіс Домбровскіс.

  "Підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Україною від імені ЄС для надання макрофінансової допомоги у розмірі 1 мільярда євро як екстреного фінансування. Цю суму буде виплачено наприкінці липня для підтримки уряду та народу України", — зазначив він.

  Це — перший транш в рамках загальної суми макрофінансової допомоги в розмірі дев’яти мільярдів, яку Європейська рада ухвалила за підсумками саміту 24 червня.
   
 12. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Рада ЄС схвалила виділення 500 млн євро на військову допомогу Україні

  «Завдяки п’ятому траншу розміром 500 млн євро, мобілізованому сьогодні, загальний внесок ЄС у рамках ЄФМ для України тепер становитиме 2,5 мільярда євро», – йдеться у повідомленні.

  Голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель, коментуючи рішення, наголосив, що ЄС і далі «зосереджений і непохитно підтримує Україну в її боротьбі за свободу і незалежність

  Рада ЄС схвалила виділення 500 млн євро на військову допомогу Україні
   
 13. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Маленька Литва пօставила “աах і мат” рօсії і Німеччині. Калінінградська օбласть тепер пօвністю замօрожена — Kiew.pp.ua

  Литва продовжить виконувати умови четвертого пакету санкцій щодо Росії і з 30 липня після набуття чинності обмежень, припинить відправлення вантажів у Калінінградську область, заявила прем’єр-міністр Інгрід Сімоніте Перевалка інших товарів. Про це повідомляє Delfi, передає Укрінформ.

  «Те, як ми зараз запроваджуємо санкції, набуває чинності 3 липня», — сказала Шимоніте у відповідь на запитання, чи будуть запроваджені додаткові санкції. За її словами, про це повідомлено клієнтів “Литовської залізниці».

  «Перевізникам повідомили, що з 10 липня будуть діяти певні розпорядження щодо санкцій, тому після цієї дати вони не будуть завантажувати вантаж», – сказала вона. Відзначимо, що з 17 червня діють санкції ЄС на транспортування сталі і чорних металів через Литву в Калінінградську область. З 30 липня буде обмежено перевезення цементу, алкоголю та предметів розкоші, а з 10 серпня – вугілля та іншого твердого викопного палива.
   
 14. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Євросоюз запустив сервіс пошуку роботи для українських біженців
  Європейська Комісія представила новий онлайн-інструмент (https://biz.censor.net/news/3373600...vis_poshuku_roboty_dlya_ukrayinskyh_bijentsiv), який допоможе українцям знайти роботу.
  Онлайн-інструмент пошуку роботи під назвою EU Talent Pool дозволить тим, хто переміщений через вторгнення Росії, завантажувати свої резюме, які будуть доступні для понад 4 тис. роботодавців, національних державних служб зайнятості та приватних агентств зайнятості.
  Наразі п’ять країн ЄС приєдналися до пілотного проєкту, включно з Польщею, де розміщено найбільше українських біженців.
  Пілотний інструмент пошуку роботи, яким керує Європейське управління праці, доступний англійською, українською та російською мовами та пов’язаний із мережею співробітництва служб зайнятості ЄС із понад 3 млн вакансій.
  Із початку конфлікту близько 600 тис. українців вийшли на ринок праці ЄС.

  Цензор.НЕТ
   
 15. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  IMG_20221128_163011_711.jpg

  ⚡️Рада ЄС ухвалила рішення про включення обходу санкцій до списку злочинів

  Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter
   
 16. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  https://www.pravda.com.ua/news/2022/12/6/7379460/index.amp

  Латвія анулювала ліцензію Дождю

  Латвія анулювала ліцензію на мовлення телеканала "Дождь", створеного російськими журналістами, які переїхали до Риги після початку вторгнення Росії в Україну. Рішення ухвалила Національна рада з електронних ЗМІ.

  Джерело: "Tvnet"

  Деталі: Керівник Нацради Іварс Аболіньш сказав, що рішення ухвалено в інтересах "державної безпеки та громадського порядку".

  Мовлення "Дождя" у YouTube у Латвії також планують заблокувати. Національна рада проситиме поставити геоблокування каналу "Дождь" на цій платформі, щоб контент телеканала був недоступний у Латвії.
   
а де твій аватар? :)