Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

1. medwedo berlogsoni

medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

На жаль ні. Здоров"я не дозволяє. А от холодний борщ із часником чи цибулею (чи і часником, і цибулею) я люблю. Правда, мені вже зараз і цибулі їсти не можна сирої. А зубчик часнику поки що ще можна. (Им снятся макароны, а надо есть пилюли да лекарства - це про мене).

2. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

• Смішно Смішно x 1
  3. Capitoshechka

Capitoshechka Наймоскальніший москаль

От дідько... Я накаркав. Бо якщо людина не вживає, то вона або хвора, або падлюка.

• Креативно Креативно x 1
  4. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

[​IMG][​IMG]

• Смішно Смішно x 1
  5. mypucm

mypucm ...

6. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

ЄС відкрив "коридори солідарності" для України, щоб швидше ввозити бензин — Delo.ua

Євросоюз запровадив спеціально для України "коридори солідарності". Це допоможе усунути існуючі труднощі при імпорті палива та доставляти бензин автозаправкам швидше. Про це під час онлайн-наради із представниками АЗС повідомив прем'єр-міністр Денис Шмігаль.

Він зазначив, що подібний інструмент працював під час пандемії коронавірусу в Євросоюзі, коли розвозили вакцини та медикаменти.

"Влада робить і готова робити все необхідне, щоб дати бізнесу можливість завозити паливо в країну. На пунктах пропуску автомобільному та залізничному транспорту з паливом надається абсолютний пріоритет. Ми також ведемо переговори і про інші шляхи постачання, щоб розширити наші логістичні можливості", — додав Шмигаль.

У Державній прикордонній службі підтвердили, що автомобілі з паливо перетинають кордон з української сторони без черг. У пресслужбі уряду повідомляють, що учасники ринку також зазначають, що затримок на кордоні немає.

Раніше Міністерство інфраструктури домовилося з Державною прикордонною службою України про те, щоб один із західних пунктів пропуску був лише для бензовозів.

В Україні також буде створено додатковий стратегічний запас палива, який не можна буде знищити, який забезпечить країну на місяці наперед.

• Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

а де твій аватар? :)