Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    А ще ця частина тіла називаєтся дупа
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Не варто забувати і про чудове латинське слово anus. Хоча воно має і інші значення, тому може вийти конфуз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Когда несколько месяцев назад я увидел по ТВ, что на железнодорожных вокзалах в Германии поезда с "беженцами" - арабами встречают немцы с плакатами "Добро пожаловать", хлопают в ладоши и радуются, я подумал:

    Идиотов на свете нереально много. :sad:
     
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це певне наш Самойлович поїхав де Кельну. Що пояснює його раптове зникнення. Та не треба аж так старатись за тих німців.
    В мене тільки одне питання. Навіщо було на одного сирійця двічі нападати? Хіба другого було тяжко знайти? Чи це знову УП перекрутила, як завжди?
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Дивлячись як на це подивитись. Росія доклала багато зусиль для того щоб Асад міг знищити чверть мільйона сирійців. І щоб мільйони стали втікачами. Німеччина надто часто підтримувала Росію. Частина світу в стані війни. Все тільки починається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я різних умляутів не розумію.

    Краще повідайте нам про свою поїздку до Кельну.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У прийшлих арабів про Європу таке уявлення, як у коваля - героя пісні Висоцьокго:

    "Ох, я в Венгрии на рынок похожу
    На немецких на румынок погляжу.
    Демократки, уверяли кореша,
    Не берут с советских граждан ни гроша."
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Сегодня по евроньюс была передача, где противники анти-арабской позиции в Германии шли демонстрацией.
    И одна немка сказала репортёру " Не надо всё обобщать! Надо подходить избирательно к каждому арабу."

    Вот бы в новогоднюю ночь в Кёльне её "обобщили" тысяча арабов, было бы интересно после этого её послушать, её персональную, а не обобщённую позицию.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Гiрше нiж у вас лише Ангола чи Конго, iдiот, i то ще пiд питанням.)
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :haha: О, видко зразу шо він радий мене бачити.
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Думаю, пiв хворума радi. Ти таки важливий дописун тут, скучновато без джекi.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так це же у вас полчища диких арабів бігають по місту і кидаються на дівок, а не в нас і не в Конго.
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Це ти, друже, просто вашi медiа читаэш, та й нiмаки по звичцi надто вже все драматизують i серйозно сприймають. Насправдi проблему можна смiливо на два дiлити.
    Але добре шо такий шум пiдняли, трохи построять тих мавп i закони погiршать.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    @Samojlovu4 німецькі баби самі винні, нє? Чого лазити по вулицях в ночі самим, може ше і одіті були провокативно ;)....
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    "Держит дверь открытой -
    Не идут бандиты.
    Не приходят четверо,
    Хотя б один пришел."
    (З одеського фольклору
    View: https://www.youtube.com/watch?v=lnfOpqLpg0A
    )
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Українські проблеми теж можна ділити на два. Лиш розвели армію всепропаликів шо множать на три.
     
  19. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Не знаеш ти нiмецьких бабiв. Це русачки пiд руцкою дiскотекою члени смокчуть в машинi за коктейль iмен не питаючи, а нiмку так просто не розведеш.
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

а де твій аватар? :)