Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Бо в вас там навіть водомета нема ;) село :mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Водомет є. Принаймі один.
    А от Київ то село, нє?
     
  3. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    який ще Євросоюз---не смішіть тапці моєї бабці
     
  4. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Я глибоко стурбований подіями в Кельні і закликаю всі сторони не піддаватись на провокації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вважаєте що потрібні переговори? Може особливий статус?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Обов'язково. Між Рейхом і ІД.
    Принаймні тимчасово вартує оголосити Кельн територією Ісламської Держави із особливими законами ІД. Рейх не повинен піддаватись на провокації а вести себе толерантно, по-европейськи. Запропонувати амністію ґвалтівникам і дебоширам. Натомість вони ускладнюють ситуацію обіцянками депортацій. Це вкрай нетолерантно і нецивілізовано.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Код доступа

    Вже стільки про це пишуть...
    Доведеться перечитати більше. Хоч зрештою і так все зрозуміло. Але деталі інтриґуючі.
     
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якщо серйозно, то толерантності аж зашкалює, ті чуваки навіть не громадяни Дойчлянду, якого хрина з ними панькаються :dntknw:

    Думаю якщо так піде і далі то люди самі скоро почнуть "депортацію"...:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    давно пора..
     
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мене одне дивує, а де в той час були німецькі хлопи? Хіба там не так як в нас на новий рік вулиці забиті народом? Чого жодного повідомлення про те як бюргери накопали мігрантів?

    Чогось мені здається що таке бикування в Україні для тих біженців закінчилось би швидко численними тілесними ушкодженнями
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Мене більше цікавить де була німецька поліція. Бо чув що це така супер орґанізована країна. А з 2 тисячами п'яних беззбройних арабів ради собі не може дати. Не ціла ж кацапська армія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Німецька поліція може працювати на славу. Я на власні очі бачив, як після матчу веселих німецьких вболівальників укладали на асфальт. З вівчарками, з кийками, все - чин по чину. Але то - своїх.
    А коли почнуть пакувати негрів чи арабів, то поліцейських зразу обізвуть расистами і фашистами. З оргвисновками. Тому і - супер-пупер толерантність.
    У них там на білбордах (не знаю, як зараз, а два десятки років тому особисто бачив) написано Arsch. Це не тільки, перепрошую, дірка в дупі, але й AntiRasismusundSCHovinismus.
    А поліцейським дуже не хочеться, щоб його називали діркою в дупі (по-німецьки).

     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ото точно, вже замахали тим "ноу расізм"
     
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Шось ви де плутаєте, де фантазуєте трохи - зібрались, коротше, фейсбукові "експерти".))
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Ви зубів публіці не заговорюйте. Коли німці арабів почнуть лапати та стріляти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вони їх не стрілятимуть. Вони просто вискажуть незадоволення їх поведінкою, а українцям висунуть ще 5 умов безвізоврго режиму.:dance3:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  19. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Hімецькі дівчата які хочуть створити сімю шукають собі чоловіків в США/Канаді/Норвегії/UK.
    Вони всі англомовні і проблем з переїздом не створюють.Де буде робота , де краще там і будуть жити.
    А німецькі хлопи ( не всі звичайно) ...багато з них ґеї , або якісь ніякі.
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
а де твій аватар? :)