Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Цілком зрозуміло - нелегал. Людина знала, на що йшла. Чи може в Україні, Росії чи деінде більш шанобливе ставлення до них з боку держави або господаря?! Навряд. А я зі свого боку можу навести сотні прикладів людського, зворушливого ставлення європейців до інших, навіть нелегалів. Наприклад, лікування хворих дітей. Чи хоча б мій випадок: надважка хвороба, транспортування в спеціальну клініку в Дюссельдорфі, 2 місяці і 4 операції, вартість лікування - 30.000€, з яких я не заплатив ні цента, медсестри ледве коробку цукерок прийняли... Я також чужий - людина з іншим паспортом, тоді ще цілком корявою німецькою і з прізвищем, яке вони вимовити навіть не могли. Єдина різниця з Вашим знайомим - я легально. І все. Ну хіба ще - на будівництві не працював...:D
    Тому не треба Європу сприймати так однобоко, не все так чорно по відношенню до чужих. Хоча я і не дуже підтримую ідею вступу України до Унії.
    Перепрошую, просто не міг не заступитися за Німецію. Тут мені врятували життя, тут, вкінці-кінців, народився мій син.;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Не місце для сперечання тому переніс сюди.
    Сформулюйте будь ласка критерії цивілізованої європейської країни.
    Чи вважаєте Ви Румунію більш цивілізованою ніж Україна?
    Що маєте на увазі "медаль має і зворотну сторону"?
     
  3. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Вступ до НАТО

    Деякі причини не дозволяють зараховувати Україну до цивілізованих країн Європи.
    - Чи є Україна частиною Європи? Географічно - так, геополітично - навряд чи.
    - Чи є Україна цивілізованою?
    Цивілізованою у моєму розумінні є країна, у котрій реально, а не лише на папері діють закони, дотримуються Права Людини, відсутня або ж мінімальна корупція, іншими словами країна, в котрій не твориться бєспрєдєл.
    Чи підходить під це визначення Україна, кожен нехай вирішує для себе сам.

    Тепер запитання до публіки:
    За останні пару років ми пережили 2 хвилі розширення ЄС. Кожного разу це були бідні (Єстонія, Словенія, Чехія, Угорщина), або надзвичайно бідні (Польща, Мальта, Болгарія, Румунія, Словаччина) країни, у той час, коли мешкнці, наприклад, Норвегії та Швайцарії на референдумі висловились проти вступу своїх країн до ЄС.
    Запитання: Чи не є це закономірністю?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Вступ до НАТО

    Згідний з тезою, хоча розраховував на більш тематичний висновок, дякю.
     
  5. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Принципово, наче все так, але в іншіх країнах теж є корупція.:)
     
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Власне пан Internati не має адекватного руху свідомого бачення , тому і відмоляється, у обговоренні цих тез, але ми ніби проїхали.
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Євросоюз

    [​IMG]http://www.delukr.ec.europa.eu/page6655.html
     
  8. WIZARD

    WIZARD Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Как сказали бы некоторые - "А ТАКи ДА!"
     
  9. Internati

    Internati миється в бані

    Відповідь: Євросоюз

    ге?

    Я не відмовляюсь від обговорювання тез, просто деякі дописи тут попереносили з однієї теми в іншу і воно тепер усе пиглядає трохи перемішаним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Квасьнєвському запропонували не відвідувати Україну і Росію

    Зараз польське Radio ZET передало.
    Квасьнєвський засвітився у виступі напідпитку
    У виправдання, К. повів, що мав надзвичайно гостинний прийом перед виступом. (10 келішків вина).
    У зв'язку з цим, К. отримав пораду не відвідувати найближчим часом Україну і Росію: надто гостинно приймають.
    [​IMG]

    :D
     
  11. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Якщо Естонія,Чехія,Угорщина та інші країни -бідніші і найбідніші,то мешканці України(переважна більшість) просто БОМЖИ.
    Найближчі років 30 Україна точно не буде відповідати умовам вступу в Євроунію
     
  12. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Якщо у 2017 росія піде з Криму то дійсно через 30 років будимо в Є.С. а як обдурять нас москалі то, вибачайте, але не будимо ми ніколи у Є С...ІМХО
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    http://www.fraza.com.ua/zametki/07.0...c=post&i=14590
    Хочу додати,чи багато "прітєсньонних" росіян емігрувало з прибалтики і т.д. до процвітаючої Росії?
    Коли у нас буде нормальна держава,де шанується закон і Конституція,де держава дбає про своїх громадян(не на словах),де кожен зможе відчути себе людиною, всі ці розмови про мовне питання,про федералізацію,вщухнуть самі по собі.:ireful1:
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    вступимо в НАТО.
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Десь я чув,що в ЄС ми вступим,як нас буде 17 млн.При такій владі,як нині,то десь так років через 10.;)
     
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Шахрай, зі свого досвіду я можу порівнювати життя в деяких країнах, по крайній мірі кілька років прожив в Великобританії, не кажучи вже що з 1991 живу в Австралії. І я б не сказав, що Чехія чи Угорщина вже такі бідні. Що має середній англієць чого не має середній чех?
    По-друге, я думаю, навіть зараз рівень життя в Україні (не можу судити про СУ) вищий ніж в тій же Румунії і навіть Болгарії чи Словаччині.
    І по-третє, згадайте, що якихось десяток-два років тому рівень життя в Ірландії був одним з найнижчих в Європі. Зараз один з найвищих...
    Україна є потенційно дуже багата країна. Ось тільки бракує розуму правильно використовувати це багатство. Але якщо ірландці це зрозуміли, то де гарантія, що в українців цей розум не з"явиться і тоді все інше - справа техніки, як в старі часи казали футбольні коментатори.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Якщо рівень життя досить високий(хоч далеко не у всіх),то тільки дякуючи самим людям,але аж ніяк не державі.А соціальна захищеність?А рівень медицини?А дотримання законності?Люди у нас полишені на самих себе.Навіть не можна говорити про цілеспрямовану політику знищення народу,але про цілковиту байдужість держави до своїх громадян.;)
     
  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Євросоюз

    Ромку, в цьому українцям вже ніхто в світі не допоможе, крім них самих.
    Думаєте, владоможці (олігархи, капіталісти і т.д.) в якійсь країні кращі ніж в Україні? Не думаю. Своя кишеня завжди ближча до тіла. І ті права які завоювали собі англійці, французи, американці, вони їх ЗАВОЮВАЛИ.
    Ніхто ніколи не надіявся на доброго царя. Об"єднувалися в партії (об"єднувалися а не хтось "створював" під себе), страйкували, акції політичної непокори і т.д. Завойовували ціною своєї крові, свого життя.
    Щось Ви бачите в Україні? Я - ні. Може я, як громадянин іншої країни не маю права цього говорити, але - це правда і, здається єдиний метод чогось добитися.
    Згадайте Майдан! Може він не привів до бажаних результатів але показав як треба боротися з різною нечистю.
     
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Євросоюз

    ТАК все ввзаємно! Люди плюнули на ДЕРЖАВУ, ДЕРЖАВА - на людей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. шахрай

    шахрай Well-Known Member

    Відповідь: Євросоюз

    Що Ви таке кажете?!Реалії прямо протилежні вашій думці.
     
а де твій аватар? :)