Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

  1. night

    night Well-Known Member

    про що і ідеться.Наша влада не задумується над раціональністю розподілу ресурсу. Лише ціни піднімає і тим самим заставляє людей економити. А свідомості для чого насправді потрібно економити той чи інший ресурс в нас не виховують.
     
  2. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    А це Ви звідки взяли ??? :pardon:
    Прочитайте яке дійсно регуляції (особливо тимчасове для нових країн ЄС) щодо покупки землі своїми і чужиньцями.
    http://ec.europa.eu/youreurope/nav/pl/citizens/services/eu-guide/trans-measures/index_pl.html
    Мову - можете сами переключити - на таку з мов у ЄС, котрою Ваи читати найзручніше

    Обмеження у Естонії тільки для чужиньців
    А щодо:

    З цього що сам бачив - є місця, де в Україні чистої води вже взагалі нема...
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В Канаді напевно чи не найбільшi запаси чистої води.А також природного газу і нафти.Але по ЗМІ дуже багато говорять про їх раціональне використання і дотримання норм по охороні навколишнього середовища.
    І це є нормальні речі, приклад здорового глузду.
    Це турбота про наступні покоління , про своїх дітей , які будуть житти на цій землі і про їхнє здоровя.
    Ніхто нікого на силу не примушує , але люди сортують сміття, користуються економними спіральними лампочками , стараються щоб мотори в автах не працювали в холостому режимі більше як 2хв на стоянці....В публічних туалетах звичайні крани замінюють на сенсорні - підставив руки вода тече , забрав - перестала...
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Блін. Ну ось чому кожен чомусь вміє свою дупу витирати, а щось економити - треба щоб хтось обов*язково навчив? Хто вам винен у тому що ви не хочете дбати про своє майбутнє?

     
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    В нас цікаво дивитися на різницю, як миють тарілки австралійці і європейці, особливо зі східної Європи.
    Ті напустять в раковину води, дішвошінґ ліквід, помиють тарілки, в другій раковині сполощуть і все.
    Ми ж включаємо воду на повну потужність (якщо нема змішувача, обидва крани) і миємо. Іноді забуваємо виключити після миття. Чи залазимо в душ на пів години щоранку коли достатньо 3-5 хв.
    Кажуть в Англії мають заборонити Плазма ТВ - забирає багато електроенергії. Просто люди навчились ставити розумні рамки в усьому.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    А в Вас , що дішвашерами (машини до миття посуди) не користуються?????.- .... це я серьозно.
    .....бо тут більш-менш нормальний апартмент на рент , хата чи кондомініум , всі вони мають машини до миття посуду.
    Баняки , пательні щоб добре відмилися можна мити руками і дрібною металічною сіткою S.O.S.
    A тарілки , горнята і все решта- машиною.Це краще тому що , машина миє кипятком ( в який не запхаєш руки) і води йде менше ніж це мити руками...

    А за телевізори.То в Канаді і в США при покупці телевізора ще беруть додаткові $30, $40 , $50 і більше $ , залежно від його розміру.
    Ці гроші йдуть на покриття переробки і утилизації старої теле -радіо апаратури.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. night

    night Well-Known Member

    треба. якщо людина сама до чогось дійти не може, треба їй показати як і розяснити зачим.
    навіть якщо є 2 горнятка і дві тарілки?
     
  8. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Так є всюди.
    Є деякий відсоток люді х почуттям обов*язку, усіх йнших слід вчити... економично.

    У Швейцарії ціна за утилизацію нерозділеного сміття декілька рази вижча ніж посегрегованого.Правда -ми з тим ще у дітсадку...
    Інший приклад - у Польщі – якщо людина є власником нерухомості - міська страж може вимагати пердявлення договору з ліценцйонованим або коммунальним підприємством на вивіз сміття. Якщо не маєш – штраф.


    Усе частише і в нас так, і причина та ж сама.
    Вода дорога, стіки ще дорожчи, але виходу не має, якщо не хочемо у власним ..... втонути .
    Ціла штука показується – у фінансовання, інвестицийних кредитах для міст і розрахунку того всього. Якщо зробити безглуздо – получиться так, як декілька років тому в горах, біля Єленей Гури, де райони такі з бідніших. Не було досівду, не було компетенції в чиновників і вийшло б так, що люди за поставку і очистку води до 30% своїх тодішних заробітків чуть б платили.
    Якщо є технічна можливіст, люди у Вроцлаві мають 2 лічильлники – один для нормальної „домашної” води (питноі та санитарної), другий до саду. З того другого не рахують коштів очитстки і виходить на половину дешевше.

    Якось рік тому, може більше, увійшов закон, що продавець електроники і взагалі домашного елелктричного спорядження зобов*язани взяти стару спорягу до утилизації. Викидати його у сміття заборонено, тоді більші підприємства – як бонус - роблять акції безкоштовної утилизації для своїх працівників.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Максим

    Максим Well-Known Member

    Говорилося дійсно про таке рік тому. Це стосувалося не тільки Англії, але всієї ЕУ. Поки що цієї заборони ще немає, хоча деякі виробники і припинили випуск плазмових телевізорів. Тут річ в тім, що не можна просто заборонити якусь технологію, але тільки ті випадки її реалізації, коли вони ведуть до підвищеного енергоспоживання. Швидше за все, якщо тільки не вдасться в принципі знизити споживання енергії плазмовими телевізорами, обмеження стосуватиметься телевізорів з великим екраном (і відповідно високим споживанням енергії).


    В Європі теж, але це стосується не тільки телевізорів, але будь-якої техніки - холодильника, тостера, автомобіля, телефону тощо - так званий збір за утилізацію виробу. Ця сума входить в ціну пристрою і вказується на документі про купівлю.

    Так. Аналогічно продавець жарівок повинен приймати старі жарівки для утилізації, продавець батарейок - батарейки і т.д. В магазинах техніки просто ставлять спеціальні смітники для цього. Велику техніку, як телевізор чи холодильник, здебільшого безкоштовно забере продавець, в якого ви купили новий пристрій. В іншому випадку таку річ потрібно везти до спеціального місця прийому старих пристроїв.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    ... можна не допустити до продажи :pardon:

    Так як зробили з класичними жарівками 100 ватт.
    (правда вже чув, що дехто у Польщі хоче 99-ватове виробляти :))), але це не вихід бо у черзі до заборони стоять вже 75 ватове.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Максим

    Максим Well-Known Member

    Не те, щоб не допустити до продажі. Не заборонили класичні жарівки, як такі, але саме 100 ватні (поки що, поступово будуть забороняти і 75, і 60, і 40 ватні).

    Але залишаться класичні жарівки малої потужності, оскільки при спотребі в 5 чи 10 ват це вже не грає ролі (а в деяких випадках їх інакшими не замінити, наприклад в братрурі). Таке саме може бути і з плазмовими телевізорами з малим екраном.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Звичайно, користуються. По крайній мірі я:). Хіба що хтось рахує за потрібне їх не купляти. Правда дішвошери якоїсь фірми почали самозагорятися і зробили кілька пожеж.
    Я просто привів приклад різної ментальності.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Максим

    Максим Well-Known Member

    Пам'ятаю, як ще на початку 80-х років в СССР масово з'явилися в магазинах автоматичні пральки Вятка. Один з небагатьох товарів, який був в магазині вільно доступний, навіть більше того - можна було купити в кредит. Але дуже багато знайомих категорично не хотіли автоматичну пральку. Деякі як аргумент наводили ніби-то страшне споживання електроенергії, тому віддавали перевагу пранню руками або в звичайній бубновій пральці. За воду і газ платилося не за лічильником, на власний комфорт і вільний час теж в ті часи люди не так зважали, ну і "так, як я руками, ніяка машина не випере". :pardon:

    Зараз так само деякі знайомі говорять про дішвошери ("так, як я руками, ніяка машина не вимиє"), про сушарки білизни (які теж зручні - відпадає потреба розвішувати лахи для просихання, та і взагалі всіх цих шнурів не треба).
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Тут вище багато написано про те, як люди в розвинутих країнах відносяться до економії ресурсів: води, електроенергії та інших. У нас, в Україні, люди ще не скоро будуть так само економно використовувати електроенергію, воду, не скоро будуть сортувати сміття. Ми до цього не звикли, комусь це просто не потрібно.
    Але в нас також виникає питання якості послуг, яки ми отримуємо. Питання оплати за ті послуги, які ми отримуємо. Питання, хто надає нам ці послуги. Якщо їх надає держава (місцева влада), то чи може держава самостійно провести модернізацію ЖКХ, щоб надавати якісніші послуги, щоб забезпечити більшу економію.
    У нас викривлений зв'язок між споживачем послуг і тим, хто їх надає. Перший не зажди оплачує, але вимагає якісні послуги, а другий надає не якісні (або взагалі не надає), але вимагає оплати. Споживач несе мінімальну відповідальність за те, що він не оплачує послуги, а той хто їх надає не несе жодної відповідальності за якість послуг (якщо вийшла з ладу побутова техніка, через відключення електроенергії, компенсації не буде).
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Lugaru

    Lugaru Member

    Я ж не казав, що прямо тут і зараз до ЕС - тим паче нас туди зараз не пускають...
    Євроінтеграція допоможе скоріше "дорости" до їхнього рівня
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не допоможе ні вам, ні нам, ні їм...
    Не вистачить ресурсної бази на всіх... Не вистачає їм дешевої рабсили... Нема куда їм свій непотріб збувати... І буфер з Росією в решті решт...
    Чи Ви вважаєте, що пересічний європеєць "за" розширення унії? Ми ж відберем у нього (пересічного) роботу, захочемо такого ж рівня життя... Це тільки із високих кабінетів маска доброзичливості і "фіга" в кишені... Аргументів "за" в ЄС менше, аніж "проти"... Поки ми самі не пигребемо, ніхто не поможе... Притопити бажаючих буде досить...
    Тому:
    Розвивати те, що ми можемо -
    - с/господарство... тільки не рапс і ріпак, а тверді сорта пшениці, соняшник, льон... і все те, чим колись славились наші поля... І переробка... Але не тільки "ікра кабачкова" , а на рівні хочаби "Глобусу"... Тваринництво - широкий спектр...
    - Металургія і гірництво...
    - авіабудування
    - моторобудування
    - танки... Так -так! ТАНКИ! Наш "Оплот" - "Очень и очень!"
    - хімічна промисловість
    і багато-багато іншого....
    Воно все є, існує, але жевріє... І не треба відмовлятись від чужого... Навіщо нам випускати процесори, якщо є Інтел...
    Ось куда треба гроші вкладувати... А не в надуману епідемію, вакарчукацію освіти, інертну роззброєну армію, дублювання фільмів і інші безглузді трати наших грошей...
    Повернути смертну кару... В США є, в Японії є... а ми утримуєм вбивць із податків жертв... При цьому в місяць десь 1100-1200 грн іже на їх утримання... Моя мама пенсії менше отримує...
    Ось якої Європи нам потрібно... А не жебракувати між Албанією і Чорногорією....
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Чомусь Польщі, Чехії, Угорщині, Латвії, Литві, Естонії, Болгарії, Румунії допомогло, а нам чомусь не допоможе.
    А з тим можна погодитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Прогавили ми своє "допоможе"...
    Світ змінюється... Після берлінської стіни і Монголія могла б в ЄС увійти...
    Зараз ситуація змінилась кардинально... Мало того що нікому ми не потрібні, ще й Юзик обгадив всю інтеграцію своїми вибриками... І виходячи із сучасних причин - вихід один: економічна диктатура... Ну не можуть керівники жебрацької країни отримувати міліони і красти міліарди...
     
  19. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    В основному згідний , але буде тяжко...

    - в с/г треба буде дуже низько ціни опустити , щоб продукцію почали купляти. в світі.
    Та і санітарні норми на мясо , зернові....а інший раз фермерам держава повинна заплати , щоб вони цього/ чи наступного року нічого не сіяли і не розводили...тут 50/50.

    - металургія .Тут ніби все ок. Треба втримати ці ринки що є , тоді буде все добре.
    Поїзди метро в США і Канаді які зроблені від середини 90х і незнаю чи до сих пір , але до 2002р точно.Більшість з них зроблені з української листової сталі. Stelco steel велика компанія в Гамілтоні (Онтаріо Канада) їх виробляла.

    - авіобудування. Тут не знаю..... Боінг і Сікорский є майже всюди.Є вони і в Китаю. Конкурувати з такими монстрами тяжко. Тим більше що їхній модельний ряд набагато ширший (ніж можливий український).Є там як супер дорогі моделі , так і дешеві "кокурузники".
    Одноразові контракти звичайно будуть , але довгостокові , то не знати.

    - танки. так само ,... треба втримати ринки Пакістану , Єгипту , Африки і ніби все має бути добре.
    А ще краще самим виробляти до них (танків) мотори , механізми - що крутять башню і тримають рівно ствол коли танк їде по полю , оптику , перескопи ...і т.д.тоді ніхто не буде конкурентом.І не не буде маніпулювати -продам -непродам.

    - хімічна промисловість.Тут залежно що випускати.Якщо мило , порошки , то це таке....Але якщо щось серьозніше.То тут треба бути дуже обережним.Бо утилизація хім.відходів часто коштує дорожче ніж сама продукція. А нехтувату нею (утилизацією) , то не дай Боже.І так земля знищена , вода забруднена і звірі порозбігалися...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Те, що ми Європі не потрібні це одне, а які ми отримаємо від вступу в ЄС вигоди це інше.

    В с/г в нас «+» в тому, що є багато вільних земель, і що ці землі родючі. Можемо збільшити виробництво завдяки використанню більш сучасної с/г техніки, технологій, використання нових сортів зернових і т.д.
    З авіабудуванням важче, не тільки з Боїнгом і Сікорським важко конкурувати, але і з європейським Airbus і з російськими компаніями. Зате українська компанія Мотор січ монополіст (в СНД) по виробництву двигунів для літаків. А ще ми конкурентноспроможні в ракетно-космічній сфері (Зеніт – 3SL та інші).
    Тут теж можемо показати результат і завоювати долю ринка. Ми випускаємо достатньо багато мінеральних добрив, які користуються попитом. Хоча тут багато, що залежить від ціни на газ... Попит на добрива буде високим завжди і буде тільки збільшуватись, відповідно буде рости і ціна на них.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)