Євросоюз, Європа, безвізовий режим... Давайте розставим все по полицях.

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Melown, 22 тра 2014.

  1. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не моя думка, чув від інших, хто час від часу їздить за кордон, якщо закупитись у Польщі, так ніби дешевше - і в нас немало польських товарів, лижі у Закопане - не дуже гірші гірськолижні курорти у нас, Балтійське море - у нас Чорне і Азовське море тепліші, зарікатись ні від чого не буду, але якщо часто їздити, біометричний паспорт вигідніший всіх віз.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Зрозуміло, ОБС - дуже достовірне джерело.
    Я із власного досвіду знаю, що навіть на 1 раз поїхати - паспорт дешевше найдешевшої візи в 2 рази.
    А їхати сьогодні у Польщу щоб щось купувати - це взагалі моветон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Українці все частіше працюють «по безвізу». І отримують штрафи та депортацію
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Про що (про справжню мету битви за безвіз з боку Порошенка) і казала Богословська, а я її на днях процитував. Там деякі, що вважають себе віруючими, поставили мені "безграмотно" за той пост.
     
  7. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    У Німеччині та Австрії тривають небезпечні спроби лобіювання Північного потоку-2. Аргументація гідна гірших епітетів. Вони вже вклали в нього чималі кошти і не бажають збитків. Заручником подібних авантюр виявилася не тільки Україна. США і Британія вже зіткнулися з наслідками економічної діяльності Шредера і навряд чи на це погодяться. Меркель м Мей заявили про необхідність перегляду енергетичних пріоритетів Європи. З подібними проектами пов'язаний технологічне і військово-промислове шпигунство Кремля, яке досягло вражаючих масштабів а також його дестабілізуюча діяльність.

    Эксперт: "Северный поток-2" будет реализован вопреки сложностям | Германия | DW | 21.03.2018
     
  8. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Я записався у центрi.Мене влаштовує.Складнощiв нiяких.Чiтка та швидка робота персоналу.Так, це не робить отримання паспорту дешевшим чи бiльш швидким.Ала стояння у черзi бiля ОВIРУ теж не робить.Тому я "за".
     
  10. Nerto

    Nerto Well-Known Member

  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Отримав я паспорт.Сподобалась робота працiвникiв центру.До цього отримував у ОВIРI.Там наштовхався у чергах- ой-ой.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В 2016 году гражданство стран-членов Европейского Союза получили более 24 тысяч украинцев.
    Об этом говорится в отчете, обнародованном на сайте статистического бюро Европейского Союза Eurostat.

    [​IMG][​IMG]
     
  13. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Рік виконання останнього смертного вироку в країнах Європи.
    abf1410ba4c2667-a-nw-p.png
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Щоб потрапити в ЄС, українцям доведеться заплатити 7 євро і оформити анкету
    А ви берете і кажете...
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Всіх сто п"ятдесят разом із їх сім"ями депортувати, хай будують щасливе життя в себе дома. Бо толку не буде.
    Або знову вводити тимчасову адміністрацію США в Німеччині, щоб американські поліцейські пристрелили десяток-другий тих, хто нападає на поліцію, на місці. З подальшою виплатою премії та підвищенні у званні.

    Тих чеченців, що побили Наєма, також депортувати в Грозний. Хай там Кадирова підрізають.
    Бізнес зі "стволом": що відомо про кривдників Найєма | Народна Правда
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    :good::good::good:
    Вибачаюсь,що вмішуюсь в-ваш фолькльор і в-вашу теорію...Отак,подібно і планують в Ірані,Сирії,Туреції по-відношенні до звільнення від Ізраїлю арабо-палестинських і близько-східних земель!
    А на рахунок вільно-стріляючої тимчасової адміністрації США в Німеччині,то Ви во-о-обще...:mocking: Потім зможете...та і будете говорити,що то республіканці Трампа,а чи-то націоналісти-бандерівці під капюшонами Ку-Клукс-Клану ходять-лазять з-мотузкою в-руках і зброєю під-балахоном по-всій гЕвропі й Україні!
    Кумедія! Добре...не звертайте уваги на-мої сарказми...пишіть,пишіть всякеє-такеє фантастично-фолькльористичне собі далі!:haha:

    1484653185251898478.jpg images (4).jpg 10133789.jpg
     
    Останнє редагування: 3 тра 2018
  18. Nerto

    Nerto Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якщо на Донбасі не було якутів, то і транзит збережеться.
    Точніше, якщо вірити тому, що якутських трактористів не було на Донбасі, то можна вірити і в те, що Росія при наявності Північного потоку не буде гратися крантиком труби, що йде через Україну.

    Цікаво, від Путіна можна хоча б одне слово правди почути?
    А в принципі, українську економіку потрібно будувати так, щоб не залежати від тієї труби. Он через Японію не йдуть ніякі російські труби і нічого - якось ворушаться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    На мою думку, транзитні держави цікаві для Пуйла, чому війна у Сирії, чи не одна із основних причин газ і нафта, якщо не сирійські, то які йдуть транзитом із арабських країн, невизнані республіки тільки для руснявих "миротворців" - сумніваюсь, що через неконтрольвані та невизнані Абхазію, Кримнаш - не переходять контрабанда, зброя і наркота.
     
а де твій аватар? :)