Європа назавжди втратила Україну

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Speedo78, 15 лют 2010.

  1. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Я з цим не згоден. Цей "підхід" дуже зручний для корумпованого українського чиновника, у якого капає слина від мрій про те, як європейська фінансова допомога "капає" йому в кишеню, про поїздки за кордон "на шару" і т.д.
    Але це не потрібно ні українським громадянам, ні Європі.

    Коли всі стандарти України наблизяться до європейських і зміни будуть невідворотними - ось тоді Європа просто "не відкрутиться"!

    Але я повторює ще раз:

    якщо кордони будуть відкриті зараз - в Європу хлине хвиля заробітчан. Це буде навіть не хвиля, а цунамі. Дуже багато хто з них поїде на останні гроші. Може, навіть позичені. Роботи він не знайде, гроші витратить... Почнуться крадіжки, вбивства... Тисячі бомжів будуть прати білизну в європейських фонтанах...
    Я намалював негарну картину? Вона Вас обурює?

    А ви б хотіли, щоб Україна повністю відкрила кордони ВСІМ бажаючим приїхати, наприклад, із Сомалі!? Чи Китаю!? Чи Афганістану!?

    Відкриття кордонів ЗАРАЗ зашкодить Україні, бо у такому випадку ще 50 років кожний європеєць буде казати - українець? - Це бомж і злодій.
     
  2. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Цікава ж жеч історія 90 років тому Україна програла всьо але українці були найбільш шановними клієнтами в Віденських і Будапештських борделях.:preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Agaton

    Agaton Well-Known Member

    Ця думка мені здається дуже симптоматична. Гланьте, де Ви (надіюсь - підсвідомо) себе ставляєте.


    Ось уявлить собі - що у Польщі у останних роках легально працювало сотні тисяч україньців. І тут КП ні при чом.
    Що сталося ? - нічо. Я при фонтаннах їх з белизною не бачив. І посеред порушаючих закони теж їх майже нема (крім законів про нелегальну пряцю, звичайно). І про україньських злодії у Польщі не чую.

    Правда - порядочну роботу дістають дуже рідко, але це теж справа їх квалифікації (стосується тих, що приїжджають).

    Доречі - в чому ВАМ мішає відкриття кордонів?
    Дайте хоча б маленький шанс євробюрократам, щоб то вони придумивали складнощі. :)
    Хай кожен грає свою роль

    (Знаєте такий старий шмонцес, коли Господь благає Іцка: Іцхек, алі ти дай мені шанс! Заповни талон !)


    На це самі даєте правільну відповідь :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Але.
    Якщо українські стандарти будуть на європейському рівні пани з Брукселя Україні вже не будуть потрібні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. good

    good Well-Known Member

    коли це буде..аби ми ще до того дожили!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Перепрошую... А вам не здається більш "симптоматичною" зарплата БІЛЬШОСТІ громадян України, яка в 10-20 раз нижча від європейської? Чим тут Україна відрізняється від Африки?

    ---------- Додано в 18:36 ---------- Попередній допис був написаний в 18:34 ----------

    Стоп. То Бруксель потрібен Україні тільки як дійна корова??? Отже, думки "свідомого громадянина України" не відрізняються від думок українського корупціонера!? Тоді чому Вас дивує, що ми досі не в ЄС?
     
  7. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Бургунци як тренери, або досвідчений капітан в банду найманців. Але якщо і так всьо файне?
     
  8. Agaton

    Agaton Well-Known Member


    Так і в Польщі було ще у початку 90-х.
    Усе таки здається, у чомусь від Африкі навіть тоді відрізнялась.

    У країной мірі - самі поляки так вважали. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Так вважали - то й зробили! І тепер в ЄС...
    Та й то - проблеми в Польщі і тепер досить серйозні - за останні роки понад 2 млн поляків виїхало з країни... Запитайте, про що мріє значна частина молоді? Поки-що - мріють про Данію, про Британію...
    У нас, на жаль - практично нічого не зроблено для просування євростандартів, особливо політичних - тобто європейської демократії.
    Не зроблено найголовніше - немає місцевого самоврядування, залежного від місцевих громад. Ну як вступити до Європи, коли нема нічого? Ні кордонів з сусідами...Система освіти рипнулась було до Європи - так зараз її, очевидно, зламають, бо заважає красти...

    Вступ до ЄС - це не просто формальний акт. Це, насамперед, зміни.
    У нас вони - поки-що не до кращого.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    The Guardian
    У Україні переміг люмпен, і цей факт повинен розворушити ЄС, - вважає оглядач Тімоті Гартон Еш.
    Україна ще не втрачена для Заходу, запевняє Еш: перемога Януковича підтверджує серйозність демократизації на Україні, оскільки результат виборів не був відомий наперед.
    "Янукович прагнутиме до тісних зв`язків з Росією, але ніщо не свідчить, що олігархи, які стоять за ним, хочуть, щоб Україна втратила незалежність. Вони зацікавлені маніпулювати і Євросоюзом, і Росією".
    Якщо Україна збереже суверенітет, а Янукович в 2015 році зазнає поразки на виборах, то нинішні події стануть обхідним шляхом до зміцнення української незалежності, вважає Еш, проте для цього потрібна мужність Києва, стриманість Москви і стратегічне мислення Брюсселя - якості, які на даний момент слабо виявляються у відповідних столиць.
    Автор статті визнає, що розчарувався в "помаранчевій революції": "Олігархи б`ються за лаштунками політичної арени, неначе гангстери". Правда, в останні п`ять років ЄС допомагав Україні менше, ніж належало. Проте українці часто шкодять собі самі, а Європа не може зробити для України те, чого Україна не в силах зробити для себе. Янукович виглядає люмпеном навіть на тлі інших політиків з посткомуністичних країн. Його промови - "важкі і в`язкі, як сало". "Єдиний плюс в тому, що Янукович напевно викличе у української молоді відчуття сорому, огиду і сміх", - йдеться в статті.
    У будь-якому випадку, Заходу доведеться працювати з Януковичем. ЄС повинен відмовитися від нинішніх непевних формулювань і заявити, що хоче бачити Україну в європейській сім`ї, коли вона виконає всі умови членства, радить автор.
    "Сьогодні представництво ЄС в Києві - бюрократична контора з найнуднішим сайтом на світі", - стверджує автор. Він рекомендує леді Ештон за рік перетворити це представництво на зразок енергійності, направивши туди кращих дипломатів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Немає цього єдиного плюса. Українська молодь є різна. В Інтернеті вже гуляють заклики до виступів на захист табачинства.
     
  12. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Поки що,для Європи більш прийнятний Янукович і Ко.зі своєю більш менш прогнозованою політикою,ніж демократи, зі своїми сварками і хаосом, які вони створили.Вибори це підтвердили,Європа визнала їх,не думаю що спостерігачі не помітили порушень,просто і в Є.С. зацікавленні в прогнозованій Україні.
     
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Цікаво як ви порахували, що вона наблизилася до європейської. Маю думку, що якщо б всі працювали як у Європі, то "совка" вже б не було. Не згодні?
    Ваше бажання зрозуміле, але звідки ви візьмете гроші? "Тупо" друкувати будете чи як?
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Taakinen

    Taakinen Well-Known Member

    Вам, мабуть, буде цікаво дізнатися, що ЖОДНА із нових членів ЄС (включно з Польщею, Чехією і Естонія) не виконала всі умови вступу. Хтось зробив бвльше, як кандидати першої хвилі, а хтось мало не завалив сам вступ - Болгарія і Румунія (які з Aquis Comunitare - детального документа з вимогами ЄС до кандидатів - з натяжкою виконали менше половини вимог). Але, за вашим же ж визначення, "бюрократична курва" закрила на це очі і запросила їх ВСІХ.

    Я не сперечаюсь, що переважна більшість тих кандидатів заслуговувала на це більше, ніж Україна - і об"єктивно (рівень реформ), і суб"єктивно (бажання верхів і низів "повернутися" в Європу). АЛЕ у 2005-2007 рр., (ще до кризи, яку тут хтось згадував), ЄС не дало Україні ЖОДНОГО хоч трохи серйозного сигналу про те, що нас чекають у ЄС - навіть у віддаленому майбутньому!! Нас лише принизливо запхали в один кошик з диктаторською Білорусією і злиденною Молдовою. Хіба це не подвійні стандарти?!

    Я не вигороджую ні Юща з Тим, ні нас всіх, бо всі українці хочуть багато від когось, а так мало працюють над собою.
    Але головне, що я хотів сказати: хотіти треба обидвом сторонам - і Україні, і ЄС. Інакше у нас з ними "нічьо нє палучіцца"...

    ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний в 00:09 ----------

    Для повнішої картинки запитайте, що думають про Польщу у Данії та Британії. Можу підказати: зверхньо дивляться на поляків та інших східноєвропейчиків - як на нижчу расу (мовчу, що думають про нашого брата :crazy:). ЄС теж має свої внутрішні кордони, яких туристові часом важко помітити. До ЄС треба тягнутися, але Європу не варто ідеалізувати.

    ---------- Додано в 00:32 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ----------

    І ще такий невеличкий, але суттєвий нюанс, про який тут не згадують. Польща, Чехія, Угорщина, прибалти та всі інші тому й пішли так добре у реформах, що переважна їх кількість була здійснена, коли вони вже майже напевно знали, що будуть у ЄС. Тобто тільки після того, коли ЄС твердо пообіцяла їх прийняти, вони реально "почухалися" - та й то, вже під суворим наглядом дядечків з Брюсселя.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    В Європі також НЕ ВСІ працюють, як "у Європі".

    ---------- Додано в 23:52 ---------- Попередній допис був написаний в 23:48 ----------

    Звідки беруть гроші громадяни України зі списку Форбс, які під час кризи знизили зарплату своїм робітникам, але подвоїли свої багатомільярдні статки?
     
  16. Taakinen

    Taakinen Well-Known Member

    Вибачайте за прямоту, але це абсолютна дурниця!

    По-перше тому, що мігранти з таких країн як Сомалі, Китаю, Афганістану(додам ще Марокко, Алжир...) є вже і в Україні. А в Зах. Європі їх вже мільйони. У таких країнах як Британія, Нідерлади, Франція, Німеччина, Італія є вже цілі гетто таких от "подаруночків", які приїжджають, але загалом нічого не хочуть робити, отримують статус і живуть на державну допомогу. (Їх не порівняти з ншим братом українцями, готових гарувати на найгірших роботах за копійки, при чому не вимагаючи взамін нічого, крім платні. Вони майже не борються за свої права - частково тому, що часто не мають офіційного статусу, та спішать асимілюватися із народом, куди закинула їх доля.)
    По-друге, зах. європейці були і будуть зарозумілі і ставитимуться до "східняків" із погордою і через 20 і 50 років.
    По-третє, переважна більшість, хто хотів - в т.ч. бандитів і "бомжів", за вашим визначенням - уже давно там.
    По-четверте, як середньостатистичний українець, особливо зі Сх.Укр зможе відкрити собі і своїм рідним очі на Європу, якшо у нього, коли хоче туди поїхати, вимагають десятки довідок, хамлять у посольствах, проводять через "7 кіл пекла" внутрішньо-посольської мафії, та ще й часто відмовляють у візі?
    Подвійні стандарти ЄС до Укр. скоро дійдуть до того, що безвізовий режим швидше введуть Росії (яку там бояться, тому й уважають). Принаймні послаблюють його зараз для росіян більш охоче...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Цікаво, але про це пізніше поговоримо, гаразд?
    Нагадаю, що питання було зовсім іншим: Як ви порахували, що вона наблизилася до європейської?
     
  18. Згоден. Але ж за 5 років ми стали ближчими до ЄС. Чи до Європи, європейської демократії, як завгодно. Гадаю, це очевидно, та плекає надію, що Європа не втратила Україну, а ми Європу.
     
  19. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Вибачте, пане, ви поляк чи єврей? Я вас спитав: Звідки ви візьмете гроші? Там де брали вони - мабуть вже грошей немає. :) Я правильно зрозумів, що ви хочете їх відібрати у тих, хто надрукований у списку Форбс? Якщо відповідь "так", то відкрийте таємницю - яким чином ви плануєте відібрати гроші?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Taakinen

    Taakinen Well-Known Member

    а з цим я згоден! багато наших трударів в Україні пашуть за себе і за "етого парня" (ті, що мають хоч якусь роботу, звичайно) - не гірше, ніж у Європі. Принаймні греки, португальці, навіть італійці ховаються. Але в тому то й біда, що все це ВВП, яке вони виробляють, перекочовує до олігархів, чиновників та іншої наволочі. А ті - справно інвестують отримані ресурси в чужі економіки, вимиваючи кошти з України: палаци їхні в Монако, їздять вони на Бентлі та лексусах, діти їхні в Оксфордах, одяг - з Хранції, , ікра з Росії...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)