Європа назавжди втратила Україну

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Speedo78, 15 лют 2010.

  1. zet

    zet Дуже важлива персона

    Европе тоже не мешало бы во-время определиться, а не держать Украину в "серой зоне неопределенности"... Ведь "свято место - пусто не бывает"...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Уряд та МЗС України мають якнайшвидше розпочати роботу над підготовкою заявки на членство в ЄС

    Галина Яворська, експерт з європейської політики прокоментувала резолюцію Європейського парламенту:

    Сьогодні Європейський парламент прийняв резолюцію по Україні. Завдяки цій резолюції табу на обговорення перспектив членства України в ЄС знято. Питання може – і має якнайшвидше увійти до порядку денного дипломатичного діалогу України з ЄС. Воно переходить у практичну площину.

    Резолюція Європейського парламенту містить пункт, який засвідчує готовність ЄС розглядати Україну як країну, що може в майбутньому стати членом ЄС. Цитуємо: «оскільки Україна є Європейською державою і, згідно з 49 статтю Угоди про Європейський Союз, може подавати заявку на членство в ЄС, так само як будь-яка Європейська держава, яка твердо дотримується принципів свободи, демократії, поваги до прав людини і фундаментальних свобод, а також верховенства права».

    Те, що подається нині в резолюції як самозрозуміла річ – належність України до Європейських держав та її відданості принципам демократії – насправді є кардинально важливим сигналом щодо права України претендувати на членство в ЄС. Особливо якщо зважити на те, що протягом тривалого часу ЄС всіляко ухилявся від визнання за Україною такого права. Варто згадати лише боротьбу навколо резолюції за результатами саміту Україна – ЄС у вересні 2008 р. під час головування Франції в ЄС. Тоді не тільки не було допущено в цьому документі жодних згадок про можливість майбутнього членства України в ЄС, але й зроблено усе, щоб Україна не фігурувала в ньому як «Європейська держава». Саме через передбачену для «Європейських держав» можливість подавати заявку на членство в ЄС. Тому у підсумковому документі тодішнього саміту йшлося не про Україну не як про «Європейську державу» (European state), а як про «Європейську країну» (European country). Така кваліфікація має юридичні наслідки. Крім того Європейська країна – на відміну від держави – фокусує на географічній приналежності до Європи, а цього, щоб претендувати на членство в ЄС, замало.

    Відтепер – коли право на подання заявки на членство в ЄС є офіційно визнаним, Уряд та МЗС України мають якнайшвидше розпочати роботу над її ретельною і грамотною підготовкою. Адже якщо таку заявку буде подано і прийнято до розгляду ДО завершення роботи над Угодою про асоціацію з ЄС, відповідний пункт буде включено до цього документу. Якщо ж не поквапитися – шанс буде втрачено на невизначений строк.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Якщо Пахан поїде до Брюсселю та буде вякати дурниці на догоду москалям, якщо Юлію зпихнуть з крісла прем'ера а з нею Петю Порошенка, котрий доречі для своєї кар'єри дуже б хотів зробити дещо важливе для країни, тоді шанс буде змарновано.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я вам з Данилом про що товк? Хоча ні, Данилові далі привиджується "примара батька Гамлета..."
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. renar

    renar Well-Known Member

    Никто логики не наблюдает? Оранжевый Ющ нахрен - и сразу можно говорить с ЕС. Революционеры обгадили имидж страны настолько, что и разговаривать не хотел никто...:)
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ви обрали собі дуже влучний аватар: зазвичай Лис, коли хоче захоче захопити чиюсь нору (найчастіше борсука) - залізе туди, насере - і вважай захопив.

    Щодо Вашої перекрученої логики - навіть коментувати не хочу. Все одно до таких, як Ви не дійде, ЩО Захід насправді думає про сили того чи іншого кольору.
    Конкретно - читайте абзац вище.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Не пройшло і 2 дні... Щоб ведмедя не образити своїм візитом до Європи:
    «Мы готовы выполнять свои обязательства по бесперебойным поставкам газа европейским потребителям. Для реализации этой цели мы будем значительно повышать уровень наших партнерских отношений с Россией», - заявил В.ЯНУКОВИЧ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ninulya

    Ninulya Well-Known Member

    [QUOTE']Європа назавжди втратила Україну[/QUOTE]
    а центр то у нас ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    а центр то у нас [/QUOTE]

    "То й залишайтеся зі своїми "центровими"!" - подумала Європа... :bye2:
     
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Географічний Центр Європи. Той, що в Україні.

    А хіба центр Європи не один? - спитає хтось. Не один і навіть не два – занадто вже приваблива туристична фішка, аби існувати в єдиному екземплярі. Нащастя, Україні теж дісталася одна – але придумали нам її австрійці, тому звинувачення в тому, що «Україна знов стала батьківщиною слонів» можна залишити в стороні.
    [​IMG]

    Загадки тут ніякої немає: залежно від того, яким методом визначали географічний центр Європи, він виникав у зовсім різних місцях, часто за сотні кілометрів від суперника. Відтак на сьогодні відомо декілька дюжин географічних центрів Європи. Найвідоміші вказано на мапі зверху. Можна вказати на них і більш детально.

    Дрезден (Саксонія, Німеччина). Центром європи це місце оголосили німецькі географи на початку минулого сторіччя.
    Крауле (біля Кремніци, Словакія). Координати: 48°45′N 18°55′E / 48.75°N 18.917°E.
    Фраункірхен (Австрія, на кордоні з Угорщиною)
    Талія (Угорщина). Координати: 48°14′10″N 21°13′33″E / 48.23610°N 21.22574°E.
    Острів Сааремаа (Естгонія). Координати: 58°18′14″N 22°16′44″E / 58.30389°N 22.27889°E. Це місце є географічним центром Європи, якщо за крайні точки Європи брати Ісландію, Кріт та острови Франца Йосипа і Азорські.
    Познань (Польща). Координати: 53°00′N 16°45′E / 53°N 16.75°E. Тут Ісландія, Азорські острови та острови Франца Йосипа відкидаються, а береться лише материкова Європа, за виключенням острова Кріт на півдні.
    Озеро Шо (Вітебська область, Білорусія). Координати: 55°10′55″N 28°15′30″E / 55.18194°N 28.25833°E.
    Полцьк (Білорусія). Координати: 55°30′0″N 28°48′0″E / 55.5°N 28.8°E.
    Бобруйськ (да-Да-ДА!!! Білорусія). Координати: 53°34′01″N 29°23′52″E / 53.56694°N 29.39778°E.
    Пурнюшкеш (Литва, 26 км від Вільнюса). Координати: 54°54′N 25°19′E / 54.9°N 25.317°E. Для визначення цього місця розраховувався центр мас Європи як геометричного об'єкта. Доречі, це єдиний центр Європи, який зазначено в книзі рекордів Гінеса.

    Україна теж має декілька проголошених центрів Європи, наприклад, в Черкаській області, в Хмельницькій та на прикарпатті. Але найвідомішим географічним центром Європи на Україні є Закарпатський. Він знаходиться в найвисокогірнійшій частині України, на Рахівщині, поблизу села Ділове, на березі Тиси, понад якою йде автомобільна траса з Берегового на Рахів. Перший стовп тут встановила австрійська геодезична служба ще в 1887 році. Після Другої Світової війни радянські вчені підтвердили, що географічний центр Європи знаходиться саме тут. Нажаль, метод, який використовувався для цього і першими, і другими достойменно невідомий, але існує гіпотеза, що для визначення цього центру Європи шукали геометрично середню точку між крайніми паралелями та мерідіанами Європейського континенту.

    Легко побачити, що вся ця справа із географічним центром Європи дуже заплутана, а беручи до уваги той факт, що в це питання ще втручаються політика та економіка, вирішити його єдиною відповіддю навряд колись вдасться. Але чи так воно вже й важливо? Можливо, краще мати багато Центрів Європи, особливо якщо вони всі такі красиві та затишні, як наш український.
    А ось Вікіпедія
    Географічний центр Європи — гіпотетична точка, відмічає географічний центр Європи. Розташування центру залежить від визначення кордонів Європи і головним чином визначається обраною методикою підрахунку, а також тим, чи включаються віддалені острови в список крайніх точок Європи чи ні.
    Таким чином, на звання географічного центру Європи претендує кілька місць:

    • Село Пурнушкяй в 25 км на північ від Вільнюса, Литва
    • Відмітка в селі Крагуле близько Кремніци, Центральна Словаччина
    • Відмітка біля села Круглий недалеко від Рахова, Західна Україна
    • Суховоля, на північ від Бєлостока, північно-східна Польща
    • Відмітка в 50 км на північний захід від Полоцька в Білорусі;
    • Декілька інших, менш виправданих
    У 1775 році Шимон Антоні Собекрайський, астролог і картограф короля Речі Посполитої Станіслава Августа Понятовського, спробував обчислити географічний центр Європи і прийшов до висновку, що він знаходиться на ринковій площі містечка Суховоля на західному краю Великого князівства Литовського.
    У 1885-1887 роках географи Австро-Угорської імперії проводили геодезичні дослідження в Закарпатті (територія сучасної України) на предмет побудови залізниці з Рахова в Сігет. Попутно було з'ясовано, що в Верхньотисянськый котловині може знаходиться центр Європи. Вчені з віденського Імператорсько-Королівського військово-географічного інституту після ретельного вивчення визначили місце передбачуваного географічного центру Європи, і в 1887 році був встановлений історичний знак з каменем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Часом мені здається,що Європа закінчується там,де починаються українські дороги,тобто прямо на кордоні.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    А Ви це кажіть нашим "асвабадітєлям", "бальшоє спасіба" за наші шляхи. Вони і в себе у Московії не мають, а нам і поготів ріденький асхвалть намостили. Напевно з "далеким прицілом", жеби ворожі європейські танки як тіко перетнуть кордон імперії, так відразу й потонуть в тому ріденькому покритті, і до Маскви вже не доїдуть.:pardon: Така ж самісенько дурість і з коліями на залізниці.
     
  13. Гена Букин

    Гена Букин Well-Known Member

    Нее... ну я конечно догадывался, что москали проклятые виноваты, что у нас дорги такие:haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От...повною мірою стосується і України....
    Интервью с Мусой Таиповым, послом ЧРИ во Французской Республике.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Знову щось схоже:
    Йулине - правда проти бруду, Україна проти бандитів. Так і тут - всіх перелічили, і все зійшлось навіть не на Росії, а на російському тандемі МП. Ні разу не згадано про тиху експансію Китаю і китайського капіталу, всенаростаючу загрозу ісламського екстремізму... Якщо так зле, візмемось разом, сили Добра на чолі з Білим Героєм і знищимо кубло Зла і двох Демонів... Але чогось нема сміливих...
     
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    они вам хоть такие провели, до этого на фирах по схилах сайгачили ...
    туда же ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Аrtobstrel!
    Пан Danilo читає тільки вибрані виступи Білокосатої. Відповідно, про сумісний проект України, Росії, Словаччини і Австрії про будівництво нової, ШИРОКОЇ, колії до Відня, йому невідомо...
    "Широка" колія - 1520 мм
    Європейська - 1435 мм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Дороги, извините, не украинские, а советские. А в совке, как и в России беды были одинаковые: дураки и дороги... Ведь строили не под автомобили, а под танки.:tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона


    А тот факт, что Киев-Чоп построили три года взад мароканци, выигравшие тендер, упустим, как не вписывающийся в стройную "теорию" виновности всемирного всеохватывающего зла - СССРа...
     
  20. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Ну вот видете не всё так плохо было при "померанчьових".:good:
     
а де твій аватар? :)