Європа і все про неї

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Cherry_od, 16 січ 2009.

  1. Dia

    Dia Member

    З країн Єропи я була лише а Австрії (у Відні). Дуже сподобалося місто, все чистенько, культурно, варто сходити в музей Сі-Сі,а там на території ще є гарний зоопарк, палац Hofburg, собор св.Штефана, палац Бельведер, і обов'язково випийте австрійського пива зі штельцем (зажарена свинна нога з хрусткою шкоринкою), а ще в центрі там смачне морозиво кульками у вафельному стаканчику, одним словом мені Відень сподобався...

    ---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    Шановні форумчани, у мене в серпні намічається поїздка у Будапешт, підкажіть які місця варто відвідати, що є такого що варто купити, і ще порадьте якийсь готель, приблизно на 3 зірочки, щоб і по ціні нормальний і щоб умови були нормальні
     
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Парламент iхнiй циганський обов"язково вiдвiдайте. Заворожуе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Якщо Ви про цісарівну, то просто Сісі.

    Hofburg
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    У Відні буду як раз на Новій Рік. Подивимося :)
     
  5. kabardin

    kabardin Member

    запасайтеся грошима - там досить дорого
     
  6. Salonik

    Salonik Well-Known Member

    Хочете сказати, в нас дешево? - Все відносно. Минулого року ми були в Австрії, купляли там солодощі. Через місяць на пляжі в Євпаторії дивемося - ціна на солодку випічку вища, ніж в Відні чи Зальцбургу! (Порівнюю приблизно однакові кусочки).
     
  7. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Готельчик замовила (правда, сказали, що кімнати подібні на каземати, але ж мені тільки ніч там десь поспати :)), десь 60 євро. Ну, шніцель який куплю на вулиці. От не пошкудую грошей на тістечко з кавою, а то ж бути в Відні і не випити кави, не з"їсти тістечка.... А, і на щось, щоб зустріти Новій Рік коло Ратуші :)
     
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Після України в Європі мало де дорого.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Luper

    Luper Member

    Не шукайте кращого десь, а робіть краще тут!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    беріть приклад з наших чиновників, вони вже зробили краще тут... для себе...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. birukova

    birukova New Member

    Я не згодна! Скоріш навпаки. Була в Голандії, там значно дорожче наприклад.
     
  12. daorient

    daorient Member

    Стоят они дорого, но производительность таки большая. В Германии они повсюду, что дает возможность экономить большую часть бюджета уже несколько лет подряд.
     
  13. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну та ясно, в любому аеропорту чи на вокзалi кава тисячу баксiв коштуе.
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це якийсь благодійний тур. Треба щоб благодійний фонд виділив вам хоч тисячу доларів, а то зовсім біда.
     
  15. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Мне приходилось бывать на их производстве в Германии в 90-х. Если не ошибаюсь, тогда срок окупаемости заявлялся 6-8 лет.

    Вариант. Не быстрый, но вариант. Экологичный.
     
  16. Darya Perez

    Darya Perez Member

    В Хорватії була, але не жила, а на відпочинку. Країна дуже гарна, але ціни - це страшне, також жила в Болгарії, але там так як і в Україні.
    Якщо знайти гарну роботу, то і в Україні - рай
     
а де твій аватар? :)