Євромайдан ідей. Що робити, щоб система справді змінилася

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Bambook, 17 лют 2014.

  1. Rhos

    Rhos миється в бані

    Сало нам нравится, но не нравится, что Украина его в Бразилии покупает...
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Яке ваше діло, що ми де купуємо.
     
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 6
  4. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    не покупает
     
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Водити туди насєлєніє,артобстрєлів,що рвуть тут рубаху за своїх хєров ментів,водити регіоналів і тикати мордами в цей попіл,тикати,щоб відчули,що це.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Yuriy Sytnyk
    Величина цілей формує вершини звершень.
    Майдан, який початково згуртувався навколо ідеї євроінтеграції, породив сьогоднішню одностайність у ВР, де вчорашні "непримиримі" опоненти люб'язно і в унісон тиснуть на кнопочки. Замітьте, що тиснуть і ті хто відсутній в залі. Завтра "переможці" будуть так само дерибанити бюджет. Думаєте ні? А навіщо мультимільйонеру Авакову посада керівника МВС, про 18 мільярдів у бюджеті, на потреби рідної міліції, вже забули? Коли пліч-о-пліч на барикадах стояли україномовні юні бандерівці та російськомовні футбольні ультрас - про мовний Закон ніхто не згадував. Зате депутати одразу згадали і на фоні вельми непростої ситуації в Криму та південному-сході України щедро кинули в'язанку дров і вогнище сепаратизму. Не знаю, що страшніше - якщо це дурість, чи якщо свідома дія...
    Кадрові призначення відбуваються у вишукано охлократичному стилі. Кілька посад дадуть "героям Майдану", щоби заткнути писок горлопанам і, підозрюю, це можуть виявитися найвдаліші призначення.
    А сам Майдан і його "структурні" підрозділи - автомайдан, громадський сектор і т.д., котрі об'єднали дієвих професіоналів та патріотів, в одну мить стали зайві та непотрібні. Причому, що (політики в шоці) для себе посад не вимагають - хочуть бачити на місцях професіоналів, для яких безкоштовно готують "реанімаційні" законопроекти. Наївні. А як бюджет пиляти з тими законопроектами та професіоналами, а ще не дай Бог совісними? Ти йому ділову пропозицію, а він тобі пальцем на Кримінальний Кодекс та на фотографії "Небесної сотні"...
    Знову буду поганим пророком - все лише починається. Гламурні бл...ді на місцях, убивці та кати на волі, гроші в офшорах, а тіла патріотів у сирій землі...
    Ну хіба "небесного воїнства" прибуло. Може все таки їм варто допомогти тут, на землі, а не поповнювати лави на небесах?

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:32 ----------

    Віктора Януковича не оголосили у розшук. Попри брехливу заяву в.о. міністра МВС Арсена Авакова жодне силове відомство не змогло підтвердити цю інформацію. Причина – банальна: команди на розшук Януковича немає в жодній базі.

    Рідне МВС, яке зараз очолює Аваков, відіслало до ГПУ. Мовляв, міліція не займається розшуком Януковича. «Ми цим питанням не займаємося, телефонуйте до Генпрокуратури», – заявив заступник начальника управління зв’язків з громадськістю МВС Іван Бабаєв, пише газета КоммерсантЪ.

    У ГПУ обурилися через заяву Авакова. «Заявив Арсен Аваков, який відповідає за МВС, а я повинна це коментувати? У мене ніякої офіційної інформації немає. Я перевіряла в базі розшуку, чи є там відповідні прізвища. Немає нічого. І потім, незрозуміло, в рамках якого провадження він був оголошений в розшук. Що таке «за масові вбивства»? Можна робити політичні заяви, але в єдиний реєстр досудових розслідувань це вноситься інакше. Щоб оголосити людину в розшук, потрібно оголосити йому про підозру. Хто, кому, про яку підозру оголошував, теж питання, тому що інформації з цього приводу я не бачила», – заявила керівник прес-служби Генпрокуратури Маргарита Велькова.

    Прикордонники також нічого не знають про розшук Януковича.

    Генпрокурор також пояснив, що заходів щодо розшуку Януковича не було прийнято.

    Нагадаємо, що в СБУ кажуть, що Янукович в Україні, але не знають де саме.

    ---------- Додано в 14:59 ---------- Попередній допис був написаний в 14:57 ----------

    Против пограничников, не выпустивших Януковича, завели уголовное дело
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Віктор Балога


    Хочу, щоб усі, хто має мандат депутата Верховної Ради, добре зрозуміли – цей склад парламенту учора себе вичерпав. Єдине, що усі ми разом ще можемо зробити – це прийняти пакет законів, які кардинально змінять країну, заспівати гімн і піти на перевибори. Крапка. Суспільство народило нових лідерів – сотників, автомайданівців, лікарів, самооборонців. Місце цих людей – у парламенті, за законотворчою роботою. А чи маємо ми право бути з ними – вирішить народ на дострокових виборах.

    Те саме стосується виконавчої влади. Особисто я, не претендую на жодну посаду в Кабінеті Міністрів. Україні потрібне майбутнє, а ми з вами, дорогі друзі, повинні дати дорогу новим людям.Тому, переконаний, прем’єром має стати чи Ярош, чи Парубій, чи будь-хто, але не людина зі старої-нової влади. Міністрами мають бути прості Герої Майдану, які весь цей час добросовісно виконували свою роботу. Вони повинні продовжити її робити, але вже у статусі державних діячів. Вважаю, що міністр охорони здоров’я у нас уже є - це пані Ольга Богомолець.

    Окремо хочу звернутися до пані Тимошенко. Юлія Володимирівна, народ щиро радіє, що Ви нарешті вийшли на волю. Він готовий вас любити і поважати, але на даному етапі люди не потребують послуг політиків старої генерації, до якої належимо ми з вами, ні на посаді прем'єра, ні на посаді президента. Це їхнє рішення і його треба прийняти. І, навіть, якщо вони комусь з нас відведуть роль простих громадян – то я «за». Я за те, щоб бути вільним громадянином в найкращій країні, де професор і студент стоять пліч-о-пліч, де «екстремісти» мають по дві вищі освіти і віртуозно грають на фортепіано, де присутня солідарність і взаємовиручка. Я – готовий. А Ви?

    І наостанок. В українців є хронічна хвороба – не доводити справу до кінця. Так було 1991 року, так було 2004-го. Але я зроблю усе від мене можливе, щоб цього не повторилося 2014-го.

    Слава Україні! Слава Героям Майдану!
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Навпаки. Це Майдан не повинен залишати політиків без нагляду і змушувати їх координувати свої дії...

    ---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:33 ----------

     
  9. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    А що ви можете сказати , на рахунок єдиного міліонера із професорського складу у місті Львові пана ПЕНЗЕНИКА який вже працював у владі колишнього уряду і випадково став міліонером з зарплатою в 1800000 гр ( за минулий рік), як він сам признався. Як багато з такою зарплатою у Львові професорів, у яких свої банки.. А він хоче знову до влади, що будем робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sani

    sani Well-Known Member

  11. mdv

    mdv Member

    Во Львове собираются говорить 26 февраля на русском - правда или очередной вброс журналюг?
    Первоисточник найти не могу, только перепосты.
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    Рома - я такого "добра" бачив- не перебачити, тому почну роздивлятися чому людина померла не від вогню для початку ... а хто - підпалив то взагалі цікаво, підпалити будівлю досить складно особливо за короткий час, звичайно якщо там не було складу бензину - а то вже не до беркуту, він що його з каністрами штурмував?
     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Іван Савицький
    Постарався зібрати докупи.... питання Від себе І від моїх друзів....
    Якщо хтось може передати це комусь повище - передайте...

    1. Коли дата перевиборів до Парламенту?
    2. Коли депутати будуть позбавлені недоторканості? Дата.
    3. хто розігнав студентів 30 листопада ? Прізвища. Як покарана ця особа/особи?
    4. що робив Інтер? хто сказав інтеру після розгону студентів показати найжорстокіші кадри, аби націю озлобити (з усіх відео найвражаючим було саме від інтера).
    5. хто бив людей в Запоріжжі, Харкові, Черкасах,
    6. хто віддав наказ стріляти в Хмельницькому, що призвело до смерті двох людей.
    7. хто замордував Вербицького?
    8. Хто катував Булатова?
    9. Хто вбив Нігояна ?
    10. Даішники....ррррр!Хто спиняв автобуси і авто зі Львова, які їхали на Майдан?!
    11. Де виконавці побиття Чорновол? Як покарані?
    12. Коли будуть заборонені КПУ та ПР ?
    13. заклики до сепаратизму ? Хто і як покараний. ?
    14. де зараз КОЖНА людина яка говорила, що на Майдані ТЕРОРИСТИ та ЕКСТРЕМІСТИ?
    15. Де зараз працюють і чому ще працюють Журналісти – ті тушки ( то питання швидше до журналістів.. де списки?)
    16. що робив Перший НаціАНАЛЬНИЙ ? хто ним керував? Хто подавав інформацію? Звільнені7 ні ?
    17. чи Царьов – знайдений? покараний?
    18. Чєчєтов – знайдений? Покараний?
    19. Колєсніков ( чи Колєсніченко) знайдений? Покараний?
    20. Захарченка знайшли? Арештували?
    21. Де Янукович середній та янукович молодший?
    22. Кто в Раде саботировал начало работы из=за чего начался штурм
    23. хто дав наказ 20 вранці? хто не дав назазу 20 вранці відступати усім?
    24. хто на місцях проплачував і висилав автобуси з "тітушками" до Києва. А такі їздили навіть з Львівської обл.?
    25. Чи арештований Медведчук за сепаратизм і погрози українському народу?
    26. Чи покарані беркутівець, який палив Прапор України, плював в обличчя літній людині(є відео) і виганяв на мороз роздягненого козака!!!!!!!
    27. хто дав наказ спалити профспілки (с-ки людей там загинуло чи відомо точно?)
    28. ДЕ ВСІ СУДДІ які весь той час приймали рішення про АРЕШТ ???
    29. Де список дєятєлів з РФ для вручення статусу "нон грата" ?
    30. Хто снайпер? Чітко. Прізвища.. при неможливості посадити на довічне всіх працівників спецпідрозділів.
    31. "Кобзонів" і та ін. оголосити персонами нон ґрата в Україні. Позбавити почесних звань.
    32. Пані ЛУКАШ, пані Бондаренко - де вони ?
    33. запитання на "3": "хто наказав закрити метро", а потім за дві доби став рятівником міста і відновив рух?а могли би хоч якісь люди врятуватися 19 лютого...
    34. Скільки пропавши безвісти? Хто ними займається?
    35. Хоч одного за вбивства чи злочинні накази заарештували? Хоча би на 60 днів? (Колишні це робили по 50 людей за годину) Фіг вам.
    36. Президента знайшли? Фіг вам.
    37. Пшонку і Захарченка знайшли? Фіг вам.
    38. Уряд створили? Ще не доторгувалися, тому... Фіг вам.
    39. Може, хоч Лукаш звільнили з посади? Фіг вам.

    40. Оце я залишаю без питання.. А як нагадування Це Вам як СОРОК ДНІВ по смерті
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dred

    Dred Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Грузинський політолог Бека Чедія: Треба максимально робити все, щоб народ диктував свої умови владі, а не навпаки

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

    А поки що найдієвіший оцей варіант.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я думаю, що повинен змінитися підхід до виборів.

    Там багато чого треба поміняти.

    От наприклад такий момент.

    Згідно теперішніх виборів, якщо 99% виборців проголосують у проти всіх, а 1% за одного з кандидатів, то цей ж кандидант перемагає. Як це називається?

    А колись було інакше. Колись, якщо противсіхів було більшість, то вибори мали другий тур без участі попередніх кандидатів!

    Відчуваєте різницю?
     
    Останнє редагування: 28 лют 2014
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І хто ота сволота, що поміняла такий чудовий процес виборів на оце страхіття?
     
  18. Игорь Галкин

    Игорь Галкин миється в бані

    Сейчас имеем толпо-элитарный строй. Есть "элита" и толпа. Толпа - это собрание людей, живущих по преданию и рассуждающих по авторитету. Такая система строится на дозировании знаний в разные слои общества. Чтобы изменить систему, нужно изменить стандарты образования. И менять тип строя психики людей.
    http://youtu.be/8lZrI-LqRFI
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Роман Коломієць
    ХРОНІКИ ЗРАД.
    Не минуло й місяця після героїчної смерті патріотів Майдану, як нова влада взялась за старе улюблене діло - кулуарити, дерибанити, зраджувать.
    І так, представляємо вашій увазі зрадницькі призначення:
    Болотський губернатором Луганщини (збирав Антимайдан ще місяць тому),
    Добкін залишений мером Харкова (хоча мав би бути арештований),
    Коломойський і Тарута губернаторами Дніпропетровської і Донецької областей (хоча мали б бути допитані по ряду справ з незаконної приватизації).
    Головою "Укртрансгазу" призначили Ясюка, який купував скандальні "вишки Бойка", за які колишня влада переплатила кілька мільярдів гривень (а це коштувало тисячі життів звичайних українців хворих і голодних). Головою АП призначений неврівноважений Пашинський.
    ПРОдан і Денисова стали міністрами нового уряду, хоча довели свою некомпетентність при минулих владах в уряді. Чим кращі людей з Майдану молодих нових?
    Колишнього главу НБУ, який почав гратись із курсом гривні в останні дні, Соркіна, призначили радником Кубіва.
    Серіал "Любі друзі-2"?
    Ідемо далі.
    СБУ з її Альфою майже жодного сепаратиста по країні не арештувала.
    Якби це було в США то спецзагонинегайно ловили сепаратистів, навіть якби ті були в інших країнах.
    Зловити Аксьонова і Константінова неважко якщо мати волю, для цього і існує Альфа і Наливайченко.
    Жоден беркутівець який калічив і вбивав людей не арештований.
    Жоден член колишнього уряду, проти яких країни Європи санкції ввели, не арештований і навіть в Інтерпол не поданий, якщо втік!
    Справи незаконних приватизацій за 20 років ніхто й не грозиться розслідувать, а це могло б значно наповнить державний бюджет.
    Про реформи, люстрацію майданні лідери вже й забули, навіть слів таких не згадують.
    І це лише два тижні роботи нової влади.
    А скільки зрадливих призначень, зрадливих дій, скільки зрадливих цинічних слів від нової влади.
    Тож Росія Росією, а з наших ворогів маємо спитати вже зараз!
     
  20. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Євромайдан ідей. Що робити, щоб система справді змінилася -----знешкодити любим шляхом обидва ворожуючі між собою алігархічні клани (село, район, місто) , і накшого виходу не має. Бо методом тролення нічого не зміните. Це те про що я писала з самого початку. Ви як народ їм при владі не потрібні , хіба як придаток(раби). СЛАВА УКРАЇНІ!
     
а де твій аватар? :)