Євромайдан (5)

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Un.Known, 22 лют 2014.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    всіх - це як? відмінять амністію і всі будуть в рівних умовах?
    або не відмінять амністію, і герої майдану сидітимуть тихенько вдома... на карантині )
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    яким буде світ після коронавірусу - ось у чому питання... мабуть :scratch_one-s_head:
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На мою думку - будуть торгуватися;
    Потім назначать цапів-відбувайлів з обох боків і все тихенько замнуть.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вижити б. Тут як Ляшко сказав, що Ковід буде сезонним, то я подумала, що нам кришка. Він з легенів робить труху.
    Який там Євромайдан.
     
  5. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну так ковід diablo:же не всіх косить, є шанс померти від чогось іншого :)
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А я казав. Навіть не так, я знав, що майдануті - брехуни і шахраї.
    Пам"ятаєте цю епічну історію з вухом свинорилого Булатова?
    А Гордон взяв, і через шість років підтвердив, що і побиття Чорноволихи, і відрізане вухо Булатова і інші епізоди - це брехня. БРЕХНЯ!!!
    От і робіть висновок.
    Для чого це робилось?
    Щоби тупе стадо біснувалось і прагнуло крові.
    Крапка.


    З 37-ї хвилини.
     
    Останнє редагування: 13 вер 2020
    • Тупо Тупо x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    красно дякуємо) як з чимось іншим, ковтаючи свою пигулку, є шанс правнуків діждатися, то коли до цього додасться ковід, то є шанс і внуків до школи не проводити.. Не всіх - то таке. поки тебе не відвезли в інфекціонку.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Слава Порошенку!

    Тетяна Чорновол

    3 год ·
    Завтра о 15.00 мені вручають обвинувачення за активну участі в Революції Гідності. Проти мене сфальсифікували обвинувачення у вбивстві. Я нікого не вбивала, це розправа над мною та акт залякування інших учасників Революції Гідності через їх активну державницьку позицію та страх влади перед новим Майданом.
    На Майдан в листопаді 2013-го вийшли мільйони людей, стояли віч-на-віч зі смертю - тисячі, самооборонялися- сотні, офіс ПР разом зі мною штурмували - десятки, а обвинувачення вручають мені самій. Але це насправді не погано, гірше аби все було ...навпаки.
    Чому саме я?
    Певно через збіг різних факторів: я активний учасник Майдану, займалася конфіскацією 1,5 млрд.дол Януковича (справу проти мене в цьому році почав його адвокат Бабіков, що очолив на той час ДБР) також очевидно ключову роль зіграв той факт, що в 2019-тому я оприлюднила документи, що Зеленський відкосив від повісток в армію.
    Також я знаю, що я не сама, і прошу підтримати мене завтра о 15 годині біля обласного ДБР (Лесі Українки, 26, навпроти ЦВК).
    Обвинувачення означає, що слідство завершене і справа йде в суд. В моєму випадку Печерський. Обвинувачують мене в умисному вбивстві, що передбачає вищу міру покарання. Після вручення обвинувачення прокоментую ту "дурню" на брифінгу.
    [​IMG]
     
  9. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Потому, что у неё есть СПРАВКА! :)))
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Слава Порошенку.

    Тетяні Чорновол вручили обвинувачення у вбивстві в часи Майдану - BBC News Україна
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш...

    Тетяні Чорновол хочуть призначити довічне ув’язнення. Подробиці - НАТО - ФАН
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вам її жалко? Нічого, довго не сидітиме, навряд довічне. Трохи рукавиць пошиє - і на УДВ з чистим сумлінням.
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А чому її жаліти? Вона ж не дитина)
    Якщо і справді вона причетна до смерті людини - то хай сидить згідно закону.

    Слава Порошенку!
     
    Останнє редагування: 20 гру 2020
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  16. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Фотошоп, не видно жодної каструлі чи макітри.
     
    • Тупо Тупо x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Про те, які плани Партії Регіонів вдалося зірвати десять років тому.
    Є трошки і про роль Олега Тягнивбік-а. Куди він тягнув і за чиї гроші.

    View: https://youtu.be/cbRH-Do5iD8
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    По-правді кажучи, були на Майдані каструлі і дуршлаги.
    А все почалося з цинізму російської пропаганди.
    Захисники Майдану одягали звичайні будівельні каски, які ж, звичайно, не могли захистити від куль.
    Пропагада росії знущалася, казала, що на Майдан вийшли з будівельними шоломами, каструлями на головах тощо.
    В якийсь із днів дві чи три тіточки середніх років з почуттям гумору таки вийшли з дуршлагом і каструлями підходящих розмірів і одягли їх на голови, щоб познущатися з російських телепридурків.

    Жарт українок зайвохромосомні сприймали серйозно, за чисту монету.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У День Гідності.

    [​IMG][​IMG]
     
а де твій аватар? :)