Євромайдан (5)

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Un.Known, 22 лют 2014.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Всі за то щоб недоторканість скасувати, і то не перший рік, і ніфіга...цікаво як вони спригнуть, бо я не вірю шо скасують.
     
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Саморозпустяться, а вибори пройдуть за старими законами, і рахуватиме голоси Охендовський. Закриті списки і прочая, і прочая...
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Таки не майдан :nea:цитуючи класика :pleasantry:"людей не дохуя" :pleasantry:
     
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Скількі ще майданів треба щоб українці перестали скакати по граблям
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  9. iso

    iso Well-Known Member

    Не нагадує?

    Цирк-шапіто "Кураж"

    [​IMG]
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Клоунам може і нагадує, а мені по барабану ;)
     
  11. tea man

    tea man 茶人

    Подобається цирк? Ну то подивіться його у виконанні "нашої" влади.
    Соболєв:
    Влада здійснила провокацію проти нас
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Iryna Gerashchenko
    12 год ·
    Мій ультиматум Соболєву .
    Протягом п'яти робочих днів :
    1. Сплатити суму зламаних у ВР мікрофонів. Можна з грошей, виділених на " акціі протесту". Це державне майно і до нього треба ставитися краще , ніж до свого особистого . Неважливо, хто псує держмайно- корупціонери чи антикорупціонери, покривати збитки державі мають і ті, й інші.
    2. Зняти з себе Державний прапор і перестати використовувати його як плащ гладіатора з дитячих коміксів чи банний рушник.
    3. Негайно прибрати Маріїнський парк і дати можливість киянам і гостям столиці насолодитися золотою осінню в найкращому київському парку.
    4. Негайно прибрати свій хлам з проїжджої частини і розблокувати рух автомобілів в місті, яке потерпає від корок.
    5. Взяти публічну відповідальність на себе і своїх подєльніков з фракціі за редути і цирк , влаштований ними взимку на Донбасі , які нанесли збитки українському бюджету в розмірі 1% ВВП на 2017 рік і відтермінували звільнення заручників.
    Інших учасників цього лицедійства я в минулому житті не знала ( Єгор колись був дуже хорошим економічним журналістом, я його шанувала і читала). Тому до інших учасників цирку в мене запитань і ультиматумів немає. Всі єврооптимісти, які тіпа відмежувалися- поводяться як завжди, спочатку влаштовують провокацію, потім в кущі.
    Захоплююся витримкою Нацполіції.
    Р. S. Також в мене ультиматум до Самопомочі- вгамуйте своїх депутатів , в вас же там жорстка дисципліна. І дайте Києву нормально працювати наступний тиждень, без заблокованої центральної вулиці і без загадженого вашою першою п'ятіркою парку( семенченко і Соболєв - це перша п'ятірка. Самопомочі, найкращі з найращих, прости Господи). Депутата Наталю Веселову,яка бореться за переселенців, Самопоміч вишвирнула з фракціі цього тижня . А діі цих двох, які тероризують Киів - мовчить і підтримує .
    PP. SS. Як треба, за годину зберу під цим ультиматумом 150 підписів- для солідності і зєркальності, так би мовити.

    зі
    Наташа Лебедева
    Ирочка, выдвигай ультиматум гаранту, который обещал закончить войну за две недели и страховку для военных 1 млн. грн. Много обещал, и ничего не сделал для людей. Не было бы проблем с освобождением военнопленных. Выдвигай ультиматум народному фронту и бпп, который воруют миллиардами, и с тобой делятся. Вот где дыра в бюджете. Какие же все продажные суки... Егора Соболева уважаю, я ему верю.

    Центроболт
    А вот интерестно , если вернуть ту ноябрьскую ночь перед Йолкой , то вышли бы мы опять , зная , чем всё это кончится ???
     
    Останнє редагування: 22 жов 2017
  13. iso

    iso Well-Known Member

    Подивився на цю клоунаду. І що?
    До речі.
    1 А чому провокація влади. Вже розслідували?
    2 А ті клоуни - Соболев, Парасюк, Семенченко та іже з ними - хіба то не влада?
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. iso

    iso Well-Known Member

    За цього клоуна забув.
    Україна без Кучми, Україна після Порошенка... Усе завершиться Україною без України - не боїтеся?
     
  16. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Бачу молодих, національно-підкованих людей,національні прапори і символи і... серце радіє,що Ще Не Вмерла Україна і такі,як вони добються перемоги при нашій свідомій підтримці! І якщо новий Майдан...то і нехай МАЙДАН! Важливіше це Перемога Нашого Українського Народу!
    :bandera::uanew::bandera::uanew::bandera:

    View: https://www.youtube.com/watch?v=LKGITv7Mh2c
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Юрко НОТОЦО, та мусет в цьому виступі народу тоті націоналістичні сили участі не беруть, чи нє?
     
  18. tea man

    tea man 茶人

    Реінкарнація Миха?:mocking:
    Не зовсім так. Це парламентська опозиція до влади.
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Беруть,беруть! Нюхом чую і катренами вже про теє мовив! Ще зобачимо же Українці ,то є Нарід не гірший Італійців!А зобачите!:yahoo:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=4CI3lhyNKfo
     
    Останнє редагування: 22 жов 2017
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Нє, новини казали, шо Свобода сидить десь там на вертольотному майданчику Януковича і попиває пиво :)
     
а де твій аватар? :)