Язычники на лимане

Тема у розділі 'Одеський форум', створена користувачем Norman, 20 чер 2010.

  1. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Ага, в ночь на 7 -е ;)
     
  2. KRAMA

    KRAMA Well-Known Member

    если мы будем массово праздновать 7-го я тебя еще раз приглашу)
    Стара вера была до того , как вы все весело крестились молясь еврейскому Богу, хоть погугли
    это у вас такого праздника сотни лет не было, а люди знающие, что такое Наследие Предков всегда отмечают РОДные праздники
    это у вас в вашей религии все финансируется , у нас все добровольно, по воле сердец
    а я то думаю, что в вас не так!
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    прикидуєтесь шлангом? чи в самому ділі не розумієте....
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    в Дніпрі ще трохи потопили язичників,видно мало....
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    пардон, якщо Ви не в курсі -- ґуґл з’явився через кілька тисяч років після того, як Богом Єговою було створено світ... :rolleyes:
     
  6. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а "знаючі люде" ховалися де саме?
     
  7. mavka

    mavka Well-Known Member

    який Ви, в задницю, християнин !?. :ireful:
    ПЕРЕПРОШУЮ.

    й Дункан туди ж, - не можна ж як в підкидного дурня бавитись й й козирі один одному в масть класти , імхо.

    де любов до ворогів, де - до ближнього ?...
    от того християнській церкві й капут, бо побудована на лицемірстві.
     
  8. Luna

    Luna Guest

    Відкинемо задницю - і я згодна на 100%!
    Проти всіх законів християнства, хлопці...Насмішка, погрози, ворожість, навіть агресія.
     
  9. Forpost

    Forpost Стоїк

    [OFFTOP]нє, без задниці нє красіва[/OFFTOP]
     
  10. Luna

    Luna Guest

    [OFFTOP]Та залиште шматочок, я не проти))[/OFFTOP]
     
  11. Forpost

    Forpost Стоїк

    ви як педагог напевне маєте розуміти ,що теологічний світогляд ,це не політичні вподобання ,і туть не може бути ніякого примирення[OFFTOP] і маловірогідно, що ви досліджували закони християнства[/OFFTOP].[OFFTOP]до речі ви членом КПРС часом не були, бо так виглядає, що їх система цінностей вам близька[/OFFTOP]
     
  12. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Чем это псевдославянское псевдоязычество, лучше провели бы какой-то нормальный готический фестиваль.
     
  13. Luna

    Luna Guest

    1. Знайдіть, буть ласка, в цій темі мої слова про примирення. Мова йдеться про християнську етику, заповіді, які Ви як християнин сприймаєте дивним чином. З одного боку - вони є Законом, з іншого - Ви самі їх не дотримуєтесь.
    2. Ні, не досліджувала. Взагалі, я не можу назвати себе людиною, освіченою в цих питаннях...Але якщо дитина помилиться, помножуючи два на два, Вам не потрібна педагогічна освіта, щоб це зрозуміти.
    [OFFTOP]3. Ні, я навіть до комсомолу не встигла вступити за віком, вічний піонер. Тому про КПРС краще поговорити із тими членами КПРС, які чомусь сьогодні цього дуже соромляться і надто зі штанів вискакують як активні борці з повітряними млинами.[/OFFTOP]
     
  14. Luna

    Luna Guest

    Проведите;)
     
  15. bars

    bars Well-Known Member

    А Вы уверены, что это "псевдо"? Или чисто по христианскому обычаю судите?
     
  16. Luna

    Luna Guest

    ПРОТИВ, Барс...
    Такие простые слова о суде и сучке в глазу брата твоего...
     
  17. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Христианский обычай не при чем. Не имеем мы в себе ничего от тех славян, до принятия христианства, давно это было, не знаем как они в своих языческих божков верили, не помним, нет традиции, украинцы давно другие. Можно возразить, что масленица, и т.д., но так это, в том виде, как дошло, и так все знают. А славянское язычество - это нововыдумки, игра такая просто.
     
  18. Luna

    Luna Guest

    Не, ну готический фестиваль к нам реально имеет бОльшее отношение:)
    Так как с организацией, возьмешься?
     
  19. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Ну это намного более распространенная игра. :)
     
  20. Luna

    Luna Guest

    Согласна. Но ЭТИМ людям интересно язычество, они сделали для себя и своих единомышленников. Если Вам ближе готический фестиваль, по-моему, говорить "лучше бы..." по меньшей мере странно. Просто организуйте СВОЙ ;)
     
а де твій аватар? :)