Яніна Соколова

Тема у розділі 'ЗМІ, PR та реклама', створена користувачем Gyppsy, 20 лис 2021.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    СРОЧНОЕ обращение к россиянам. Секретные украинские лаборатории. Вечер в бомбоубежище


    View: https://youtu.be/ygVXUK7J3V0
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Соромно
    33 хв ·

    [​IMG] "Вісім років ця панянка пи$діла.", - Yanina Sokolova відреагувала на вчинок редакторки "1 каналу" росії
    Відповідь дивіться тут [​IMG]



    "Не вірте! Це була продумана вистава!": Соколова відреагувала на вчинок редакторки "1 канала" росії


    View: https://youtu.be/bweuJZhGtUA
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Yanina Sokolova
    4 хв ·

    Сподіваюся, друзі, після прослуховування перехоплених телефонних розмов найманців-московитів з їніми дружинами, мамами у вас зникло питання до мене чому всі роки російської агресіі я у Вечер с Яниной Соколовой говорила про них і до них матом.Бо це їхня мова. Інакше вони не розуміють. Це і є їхній могучій язик.
    За роки війни наш проєкт не раз попадав в тренди російського ютьюбу, нас багато хейтили, системно погрожували, але дивилися. А значить ми все робили правильно.
    Війна триває. Наші проєкти не виходять зараз на тб. Але ми продовжуємо воювати на ній інформаційно в інтернеті.
    Навіть коли доводиться записувати відео з бомбосховищ.

    Свіжий "Вечір" тут. Подивіться, підніміть собі настрій!
    #славазсу
    https://www.youtube.com/watch?v=sqry2iku9GE


    View: https://youtu.be/sqry2iku9GE
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    "Нейтральною має бути росія": Дональд Туск про війну в Україні, НАТО та німців у "Рандеву"


    View: https://youtu.be/1zZOL3eR6Rw
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Яніна Соколова

    Українці позбавлені зневіри.

    Чоловік у Бучі ремонтує хату. На питання чи довго це робить, відповідає: та з першого дня, як орки зайшли. Вночі с*ки бомбили, вдень я ремонтував,обстрілювали наступної ночі, я ранком прокидався і знову ремонтував. І так щодня. От вже скоро відбудую. А якщо знову вдарять? Ну… йобне то йобне. Виживу - відбудую.

    Біля зруйнованого будинку на Межовій у Києві діти грають в настільний теніс, скручений з дошок. Сміються і співають червону калину.

    Баба Іра, на житньому ринку, з якою ми познайомилися минулої осені, коли я купувала в неї найкрасивіші гарбузи країни сьогодні продала мені дерева. Я купила ті, що баба Іра називає довоєнні. Стомлені, але з листочками як знак, що все мине і знову буде весна. Завтра їх посаджу.

    Мій телефон перманетно блимає від повітряних тривог. Вночі сняться наші на Азовсталі . Зранку від розмінування сусідніх містечок характерний звук вибуху примушує смикатися, а мозок інстинктивно несе ноги в укриття. До цього важко звикнути. Але ми вже навчилися розрізняти що саме бахнуло. Коли орки були під Києвом ми розрізняли з чого стріляють і чим наші їм відповідають. А як ми цілими селами чітко і злагоджено знайомий-знайомому скидали локації у Бучі та Макарівському районі де були танки орків. І це справжнє щастя було, коли нашим це допомогло. Кожен з нас тоді відчував себе байрактаром.

    Вчора я була у Ворзелі.
    Я зайшла у квартиру. Підійшла до вікна, до якого підходила сотні разів до війни. Вікно, з якого я дивилася на сосни коли хворіла, вікно біля якого записувала ефіри і пила чай з друзями, вікно біля якого ми з дітьми читали книжки і говорили про плани. Вікно як тоді. Але вид з нього і думки - інші. Все стало якимось… нереально цінним. Флешбеки в голові деталізовано показали кіно, сповнене щастя. Простого наче в дитинстві.

    Хлопці, що пишуть мені з передової ніколи не жаліються, а коли після їхніх розповідей я в певний момент замовкаю вони говорять: я не поняв, а шо ти закисла? Я тут за що воюю? За те, щоб ти спокійна і радісна була. Тому посміхнися і йди роби свою справу, ти нам цим допомагаєш, мала.

    Херсон, Маріуполь, Бердянськ, Енергодар, окуповані східні та південні області. Ми знаємо як вам важко. Ми про вас не забули. Ніхто вас НЕ здав і не здасть. Щодня ми наближаємо день, коли ми знову будемо разом. Знайте про це❤️

    Завтра настане понеділок.
    Життя триває. Ми переможемо, бо вже перемагаємо, Перестаньте здригатися і робіть хто що може на стільки скільки може. І посміхайтеся. Це бісить.

    Темрява ніколи не переможе світло.
    Так влаштований світ.
    І ми, невелика країна у центрі Європи, стали лакмусом цього світу на здатність захищати свою цінності і свободу.
    І попереду точно хеппі-енд.
    Все буде добре✊
    #славазсу
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    "ЗАДОВБАЛИ!": Віталій КІМ про русню. А ще Марченка, житло, Зеленського, коли кінець війни | Рандеву


    View: https://youtu.be/E8rWW_ssTyU
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Яніна Соколова

    Щось бачу дехто з вас затужив, то я подумала що давно не заряджала вас зранку фотографією «антипорчі»

    Коротше це воно. Дивитеся 2 хвилини в очі мені, потім хвилину В‘ячеславу. І порчу знято.
    З’являється знову бажання жити і єбашити.

    Відчули? Всьо, йдіть і будьте щасливими.
    Все буде добре✊

    P.S. Нічого особливого, просто росіяни обстрілюють ракетами Київ, тому Вечер с Яниной Соколовой ми тепер знімаємо у ванній.

    #славазсу

    FB_IMG_1654844617375.jpg
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Соррі, інтерв'ю було не наживо, а прем'єра.

    Але варто було подивитися.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ''Вибачте, ми не приймаємо громадян Росії'': у Варшаві готель відмовився поселяти російського туриста

    Українська телеведуча Яніна Соколова розповіла про красномовний інцидент, який повною мірою демонструє ставлення поляків до громадян РФ. Вона стала свідком того, що росіянина не поселили до польського готелю.

    Працівника на рецепції не переконали навіть слова гостя про те, що він нібито брав участь в антивоєнних мітингах. Про це авторка розповіла на власній сторінці в Facebook

    Неприємна для росіянина ситуація відбулася в столиці Польщі Варшаві. Журналістка випадково побачила гостя, що в цей час намагався заселитися до готелю.

    "Рецепція готелю.

    – Вибачте, ми не приймаємо громадян Росії.

    – Але я ходив на мітинги.

    – Залиште приміщення готелю", – процитувала діалог, свідком якого випадково стала, Яніна Соколова.

    Українка, за її словами, не змогла залишитися осторонь і почала свій "монолог", після чого росіянин спішно зник з поля зору.

    "Поляки, як і литовці, – мало слів, багато справ. Ви ж розумієте, що мій монолог не забарився. Хлопець втік. Видно, що ходив на ті мітинги, але пох*й. Мало ходив. Недостатньо", – написала ведуча.

    У коментарях підписники авторки захопилися солідарністю сусіднього народу і висміяли хлопця, що намагався виправдатися мітингами проти війни, на які нібито ходив.

    "Хр*ново ходив, безрезультатно", "Але я лайкав відео Навального", "Прекрасно. Поляки і литовці – це любов", "Клас! А наша русофобія все ще недостатня", "У цьому дописі прекрасно все", – йдеться в повідомленнях.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    SOKOLOVA

    Нас часто банять у Фейсбуці, тому у Telegram створили канал, щоб бути з вами на зв’язку та тримати в курсі важливих новин)
    Приєднуйтеся SOKOLOVA
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    SOKOLOVA

    Військові просили запросити на Рандеву Олександра Вілкула.
    Ми зробили!
    Традиційно питання ставте у коментарях
    Передамо
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Яніна Соколова про Зеленського, Залужного, дитинство у російськомовному Запоріжжі та перемогу


    View: https://youtu.be/Fv5egW8YR4Y
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    плачу...(
     
а де твій аватар? :)