Якщо вдарив жінку - ти не чоловік

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем bora, 19 січ 2009.

  1. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    А я ото цікавлюсь: чи вважають жінки побиттям\ударом ляскання долонею по попці? :mocking:
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А дивлячись, хто ляскає.

    Бо я можу ляскнути у відповідь. По пиці.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    наприклад чоловік чи хлопець
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Я чогось навіть не передбачала варіанту дівчини чи жінки...
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. berlyskoni

    berlyskoni New Member

    иногда словом можно больнее ударить чем кулаком! :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Кохана

    Кохана LuBimaya

    ага, тільки від слів не буває синців і ребер зламаних...

    Б'ють жінок ті, хто крім жінки нікого вдарити не вміє, яка би ситуація не була.... лохи, коротше.
    Ми колись з чоловіком гуляли ввечері, і бачили, як один "чоловік" свою жінку "виховував". Мій його так навчив, що довелося швидку викликати...

    Як каже народне прислів'я: "Язиком хоч в ср...ку, а рукам волю не давай!"
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. - распространенное заблуждение. Основано на том, что женщин бьют И те, кто кроме женщины никого ударить не посмеет (на женщин им сил хватает). Но это статистика на один раз, слабого ударить проще решиться, а дальше всё зависит от реакции - бьют того, кто это позволяет, даже если это лось в два раза тяжелее тебя. Если тот "учитель", которого Ваш отправил полечиться, бил жену в первый раз, то может, ему на пользу и пойдёт. Если нет - то только хуже будет. Впрочем, Ваш мужчина показывал себя в первую очередь перед Вами...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Не думаю, он поступил бы так же, не будь и меня рядом.
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    На сто процентів згідна.

    Ляпас у емоціях ще можу зрозуміти (не виправдати), побиття - це клініка, питання - як жінка дозволила довести стосунки до такого рівня, залишаючись в них, повторне і постійне биття - це вже клініка у тієї жінки, котру б"ють.

    Я чоловіків ніяк не вигороджую, але жінка має бути також мати гідність.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. adviser

    adviser Well-Known Member

    Думаю багато залежить від жінки. Якщо вона подала повід (напилась як свиня, гульнула чи привселюдно обламала чоловіка) то ляпас напевно часто може мати місце. Якщо в сім’ї постійні побої та на це дивляться діти - то ради дітей це терпіти не варто. Це травма в першу чергу для них.І в житті це їм аукнеться. Не потрібно мучити себе і дітей наражати на негативні експерименти. Знайдеться в майбутньому порядна половинка.
    P.S.
    До речі, нерідко в такій ситуації, де все навпаки і дітей потрібно залишати чоловікові. В бувшій Совковії цього не хочуть признавати. Мовляв :"Як дитина без матері?"
    А як вона з такою матір’ю? (Чи батьком) Ге?!
     
  11. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Є тільки одна-єдина ситуація, яка виправдовує ляпас жінці - це коли вона втратила самовладання (істерика), і це загрожує її життю.

    Є у мене знайомий... Його дружина колись отримала посвідчення водія. Якось вони їхали вдвох, і вона була за кермом. І ось в критичній ситуації (їхали по мокрих рейках на вулиці, і машину трохи занесло) вона (на швидкості!) кинула кермо... закрила лице двома руками, і вперлася ногами в підлогу, ну і в акселератор (газ)... Чоловік схопив кермо лівою рукою, а правою дав їй ляпаса. Це їх і врятувало... І не тільки їх...

    Якщо у жінки істерика - краще просто утримувати її силою, слідкуючи, щоб вона не кусалася і щоб не зашкодила й собі також. Але іноді утримування може бути недосить.

    Ось подивіться це відео. У мене склалося враження, що тут лікувальний ляпас би не завадив. Звичайно, не зі сторони міліції. :dntknw::yes:

    http://www.youtube.com/watch?v=DimdQZlvBTY
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    З вищепереліченими ситуаціями щодо застосування сили до жінки згоден...Хочу доповнити.
    Дзвінок у двері.Іду (добре що був удома!),відкриваю вхідні двері.
    Вривається розпатлане чудо жіночого роду з запахом алкоголю і криком "Степане,Степане!!" відштовхує мене (бо зненацька.Я того не чекав))) і лізе далі у квартиру.
    А дома дружина і мале дитя.Переляк був би немаленький...
    От і прийшлось...застосувати.
    Можливо,я в той момент і був недостатньо джентльменом..не пам"ятаю..:dntknw::blush:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. poetka

    poetka Дуже важлива персона

    А то шо таке було, я глянула і не можу відійти,вона когось збила7

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    Мене ніколи не били (не було за шо:girl_angel:) але я розумію,що в саме такій ситуації,як на відео ляпас,би не зашкодив .
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Нічого не хочу добавити по цій темі,спірна вона.В житті,є всілякі підвохи.Я не прихильник бити жінок,просто згадав дві народні мудрості:

    "Ніколи не кажи,ніколи.",та "Жінка не бита,як коса не клепана."

    Хочеться побажати всім дописувачам,бути максимально мудрими і ввічливими,в різних ситуаціях пов"язаних з даною темою.Бо стосунки "чоловік - жінка",ой які не прості.:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hrystyna

    Hrystyna Member

    Я мою думку жодна людина немає права піднімати руку на іншу людину, неговорячи вже про насильство у сімї. В Україні явище насильства у сімї є дуже поширеним і небезпечним. Небезпечним тому, що це приховане правопорушення. Люди бояться говорити що вони є жертвами насильства а тим більше у дома.
    Жінки терплять, бо наша українська ментальність не позволяє їм сказати, що її бє чоловік, бо кажуть, що стидно, що хочуть зберегти сімю, що шкода дітей.
    Але це зовсім не логічно і дуже неезпечно для психічного здоровя жінки а особливо дитини.
    Діти дуже страждають коли бачуть що батько бє маму.
    І не може бути жодних виправдань людині яка розпускає кулаки.
    Якщо щось не підходить можна обговорити проблему або не жити разом якщо не можливо змиритися.
    Кожна людина особистість і биття її шкодить здоровю фізичному і психологічному.
    І взагалі шкодить здоровю суспільства.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. - вывод? Уйти или сажать?
     
  17. Hrystyna

    Hrystyna Member

    Якщо по мирному не виходить притягати до відповідальності.
    Бо якщо це відбувається у присутності дітей і діти бачуть що поведінка батька не карається і визнається суспільством ми ніколи не припинемо коло насильства у сімї
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Provincial

    Provincial Well-Known Member

    описано вище...у Ваш дім-помешкання вривається неадекватна особа напідпитку..у помешканні рідня,діти..їх можуть сильно налякати..Особа на слова не реагує абсолютно, контакт з нею встановити неможливо.,Ваші дії?
     
  19. Hrystyna

    Hrystyna Member

    По-перше людина не може вриватися коли Ви є вдома, значить Ви її впустили. По-друге людину можна силою виставити за двері, але не бити, можете самі собі зашкодити.
    По-третє, на мою думку варто людину затримати і викликати працівників міліції та написати заяву, бо деколи виходять абсурдні ситуації. Коли Ви абсолютно праві, але вдарили людину, вона піде зніме побої і ще Вас по судах затягає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. - Что "не выходит"? Уйти не выходит?Уйти всегда "выходит" (если муж не отпускает/угрожает, то заяву писать не думая), просто люди делают выбор: разойтись или посадить. Второй путь как правило материально выгоднее. Но вызывает вопросы: а что эти люди РАНЬШЕ делали вместе?..
     
а де твій аватар? :)