Якість пального

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Un.Known, 12 сер 2011.

?

Виберіть заправку на якій найкращий 95 бензин

  1. WOG

    7 голосів
    28,0%
  2. Укрнафта

    2 голосів
    8,0%
  3. Львів-Петроль

    1 голосів
    4,0%
  4. ОKКО

    6 голосів
    24,0%
  5. Lukoil

    2 голосів
    8,0%
  6. Shell

    5 голосів
    20,0%
  7. ANP

    1 голосів
    4,0%
  8. інше

    1 голосів
    4,0%
  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    окко - не зле, але у них рідко коли, але бувають сюрпризи - брудний бензин. За мою практику заправок на окко, а це років 12, разів 4 залили мені не бензин, а сміття.

    лукойл - ніби не зле, але якщо постійно заливати 95 на цій заправці - будуть проблеми з заведенняи автівки.
    Спочатку я не думав, що це паливо, звернувся на рено-сервіс, ті, нє глядя, сказали: міняй заправку. Поміняв і зразу все стало добре. Видно, на сервісі вже знають звідки ноги ростуть.

    шел. Ніби непоганий бензин, а от цей V-power, що вони старанно втискать і так рекламують, думаю, нічим не відрізняється від від звичайної, а дорогий, як холєра. Я пробував на шелі і звичайний і дорогий і як не намагався відчути різницю - так і не зміг.

    WOG - заправка, яку я не часто користав, може й тому нема зауважень. Эдине, що можу сказати, що їхній мустанг мені здався кращим, ніж Шелівський Ві-Пауер.

    Укрнафта. Коли я вперше купив авто, перша моя заправка була укрнафта. Після тієї заправки я дав собі слово більше там не заправляти авто, що і роблю по нинішній день.

    ANP Саме дешеве паливо, а як там справи з свинцем, ніхто не знає?
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Один знайомий працював на заправках. Все переконував, що можеш сміливо заправлятися 92 замість 95. Пропускав повз вуха. Але одного разу відійшов від прилавка на ОККО за стелажі. Забігає дівчина, як зрозумів, знайома операторів. Діалог:
    ...
    -Включи 30 літрів 95-го
    -Бери краще 92-й (приглушеним тоном)
    -А чого? Я заливаю 95-й
    -Бери краще 92-й
    .......
    Дівчина залила 92 :)
    Після того випадку я заливав пару раз 92-й. Різниці якоїсь не відчув

    Ех, за що купив за то продам :))) ОБС - Працює в офісі два хлопаки з Калуша. Мама і тесть одного працює на якомусь там заводі (в простонародді "Хімія") від Лукойлу. От ті два хлопаки ніколи не заправляються на Лукойлі, і нам не радять. Кажуть, що там добавляють якусь фігню (називали, але не запам'ятав)

    До палива нема притензій. А от до безготівкового розрахунку- вічно якісь геморої вискакують. Вже на другій фірмі відмовились від їхніх послуг

    На моїй старій роботі заправляються постійно. Якість палива гуляє, то дуже хороше, то хвіг знає що. На якій стадії підбадяжують, невідомо
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. RavenXS

    RavenXS Member

    ТОВ "Карпатнафтохім" :)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мова не про ОККО.
    Так само сказали моєму знайомому, а він купив собі кіа ріо 1,4. Весь час жалівся на те, що двигун слабенький, але раз залив 95 і не пізнав свою машину...
     
  5. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Де найкраще заправлятись дизельним паливом, на яких заправках?!
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Найкраще Шелл, при виiздi з Маямi на 75 хайвей в напрямку Еверглейдсу, остання заправка перед нацiональним парком. Там галлон три долари, спитати реднека Джошуа.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    то звичайно файно, але трохи задалеко.:)))
    Ми любимо Exxon коло нашої хати, але я не дискриміную. Правда на Lukoilі ніколи не заправляю свого авта.
    В Кананаді ґальон $5 хоче. То просто УЗЯСЬ!!!
     
  8. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Для мене гірше Укрнафти заправки, мабуть, не існує - машина після неї не їде - повзе. Завжди намагаюсь дотягнути до Шелу - перевірено роками і ніколи не підводили
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Дивноо_О я непевно вже років з 10 заправляю всю свою техніку (авто, мото, косу генератор:)) лише на Укрнафті :blush: все літає:yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ось таке цікаве листування з експертом:

    Передісторія: мій шеф, він же кредитор (нової тачки), він же в минулому імпортер апаратури для нафтотрейдерів, у наказовому порядку сказав "Запам"ятай дві назви - ОККО і ВОГ. Інші для тебе і для мене просто не існують. На Шеллі - тільки V-power. Буду перевіряти чеки." Ця розмова була наприкінці 2011 року.
    Я чергував бензин від ОККО (частіше) та ВОГ, Мустанг95 та Пульс95 із 92-м, якщо був Мозирський.
    Через 7500 км було помічено нагар на ізоляторах свічок (дуже схожий на фероценовий) і трохи забиті форсунки ("плюють не рясно" (С) - сервісмен).

    Написав на гарячу лінію ОККО та ВОГа однакові звернення ("заправляюся тільки у вас і ось таке...").
    ОККО не відповіли. А від ВОГа прийшла досить змістовна відповідь:

    Моє наступне запитання стосувалося можливого "конфлікту присадок" при змішування різних сортів бензинів.
    Відповідь:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    дві західноукраїнські....




    як і в політиці....
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Нічого більш безглуздого навіть уявити важкоо_О Таке відчуття що той хто писав ту ахінєю в школі не вчився а зразу пішов працювати на ВОГ:haha: Ясно шо спирт розчиняє воду, так його і додають спеціально (не лише на заправках) а у "бувалі" автомобілісти якраз для того шоб спирт розчинив воду і та вся суміш змішалася з бензином і згоріла в двигуні. Ну все остальне -коментувати навіть не хочеться, думаю і так все зрозуміло..
     
  13. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    90-96% - справді "забирає воду". Взимку я іноді заливаю 200 мл чистого спирту у порожній бак безпосередньо перед тим, як вставити пістолет.
    А помічена лабораторією "бодяга" (спирт з водою) - навпаки додає води у паливну систему. Я про це чув і від сервісменів.
     
  14. WestUkraine

    WestUkraine Well-Known Member

    Народ, заправляюсь дизелем на Городоцькій (Лукойл). Там білоруський дизель, порекомендували знайомі!
     
  15. rexver

    rexver New Member

    напишу свої враження від заправок

    коли мав жигуля - заправлявся на укрнафті та АНП, бо дешево, навряд чи були б проблеми з чимось, просто сам перебирав двигун, тому не боявся
    коли купив фіат - попередній власник казав що заправлявся поліпшеним 95-м на ВОГу, я почав з нього, потім спробував звичайний - різниці не відчув, після цього перейшов на ЛУКОЙЛ в кінці кульпарківської(стараюсь заправлятись на тих самих заправках), якість наче непогана, проблем не відчував
     
  16. nromaniv

    nromaniv New Member

    Шановне товариство, маю трохи клопіт з AЗC WOG.
    У 2010 - 2011 році придбали картки WOG, одним із основних критеріїв при цьому було те, що вони не мають терміну дії. Вчора з'ясувалося, що більш як половина карток недійсні. Документів, що підтверджують їх придбання не збереглося, на руках у нас - лише картки різного номіналу із відповідною голограмою і штрих-кодом, водночас термін дії на них не вказаний. Виявляється, що у вересні 2013 року у розділі новин на сайті WOG було опубліковано таке повідомлення:
    "Талони на пальне, придбані (куплені) клієнтами до 01.01.2011 року дійсні для вибірки пального до 31.12.2013 року включно. У разі невикористання талонів протягом вказаного періоду талони будуть анульовані (можливість вибірки пального по таких талонах втрачена)."
    При цьому жодних оголошень на АЗС розміщено не було. Сума збитку, можливо, і невелика для олігархів, але для звичайної української сім'ї таки суттєва. Можливо хтось також попав у таку ситуацію? Чи можливо якось захистити і відстояти свої інтереси? Буду вдячна за допомогу і поради.
     
  17. Lambada

    Lambada Member

    заправила звичайний дизель на Shell в Дублянах і машина просто не має сили.
    При тому, що літом я на баку проїжджала більше, ніж дизелі Лукойла чи Socar.
    Карочє то останній раз що я там заправлялася...
    Хто знає, що робити в таких випадках? Чи хтось стикався з таким на практиці?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Перехід на генератори збільшив попит на бензин і дизель в Україні на 20%

    Попит на бензин і дизельне пальне в Україні збільшився на 10-20% через використання генераторів під час відключень електроенергії.

    За даними Державної митної служби, за девʼять місяців країна імпортувала їх на $202 млн, що майже вдвічі більше, ніж за весь минулий рік.

    "Наразі генератори споживають до 10% пального в крані", – каже власник мережі АЗС Prime Дмитро Льоушкін.

    Водночас у мережі ОККО збільшення попиту на бензин і дизельне пальне оцінюють у 10-15%. У Socar частка ще більша – 20%.

    biz.censor.net/n3385230
     
  19. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    це я ще мотопомпу не включав :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не знаю яке пальне найкраще, але мені найбільше подобається:

    1.UPG-95
    2.WOG 95 Mustang
    3. OKKO

    А якщо говорити про самі заправки та сервіс, то SOCAR
     
а де твій аватар? :)