яким спортом займаєтесь:?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем malyatko, 24 гру 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    о власне... того добра ми маємо, нє?
     
  2. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    ну не знаю як ви ...а в мене ше бутлик трилітровенький))) і пацєтко до свят не доживе....так шо я нормально себе чуствую в тому плані...
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    што сія значіт?
     
  4. Alla

    Alla Well-Known Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    бутлик кажу-1..а до свєт ше 2 неділі...шо того сала? ....а сімя в нас велика.....а в великій сімї ротом ноу клац клац....і ше пацє годуй....хай теперка воно нас годує...))))))))
     
  5. P1MPusy

    P1MPusy Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    Я займався водним поло
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    Йой,я хочу до басейну!

    Додано через 1 хвилину
    Є.Особливо по сьвєтах...
     
  7. Larka

    Larka Active Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    Легче ответить, чем не занималась, не всегда мои родители были в курсе, чем занимается их чадо.
    По сути: 1-й разряд по спортивной гимнастике, 2-й - по плаванию (кроль). Для себя - уроки самообороны...:)

    Сейчас - тренажерка, или футбол с младшим, иногда посещаю бассейн.
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    я записалася на аквааеробіку, сьогодні перше заняття, може хтось вже займався цим видом спорту і має якісь поради?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Larka

    Larka Active Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    Я, лично не занималась, но видела результаты у девчонок, которые занимаются в бассейне, параллельно с моей группой. Во-первых - эффективность занятий выше, учитывая сопротивление воды, чем в зале, во-вторых - нет нагрузки на позвоночник, в-третьих - быстрая потеря веса. ;)
     
  10. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    наразі це не для мене, власне за це і хвилююсь, бо якщо я втрачу вагу:sad: з моїми то 47 кг:sad: ой, боюсь подумати, що буде:)
     
  11. Larka

    Larka Active Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    Вам, нужно поговорить с инструктором... Может, стоит убрать упражнения, способствующие потере веса (к примеру, прыжки), а поработать над укреплением мышц. Грамотный инструктор всегда найдет решение. Удачи, Вам.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    дяку
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. romhavr

    romhavr Well-Known Member

    Відповідь: яким спортом займаєтесь:?

    А в минулому важить?
    Займався: плаванням (з 7 років до першого гаймориту), фехтуванням (1 рік – видалося одноманітним), баскетболом (не було тренера), дзю-до (не моє), волейболом (так і не виробився ефективний удар, зате підбір в падінні з ковзанням на грудях досі люблю), футболом (мав з ним стрес), записувався на великий теніс (не взяли), бадмінтон (пізно полюбив, сказали застарий), карате (нерегулярні напівлегальні заняття прогулював тренер). Просто волочився від альпінізму в Уричі під час археологічних експедицій. Кінець спортивної активності в студентські роки. Раніше вважав, що така «некучність» у видах спорту є недоліком, так як в жодному виді не дозаймався до якогось звання, але зараз змінив своє від-ношення. Маю зелене поняття у різновидах руханки.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)