Який собі придбати смартфон?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Vivienne Dark, 17 лют 2017.

  1. LanaV

    LanaV Member

    мне больше всего нравиться самсунг
     
  2. Sammilka

    Sammilka Member

    Айфон7
     
  3. NiceMen

    NiceMen Member

    У меня мейзу мб ноут ..а так выбирайте под свои нужды и бюджет.
     
    • Баян Баян x 1
  4. Korikar

    Korikar New Member

    У мене просто супер телефон - Oukitel K4000 pro. Пам'ятаю, хтось вже надсилав сюди відео про те, як цим телефоном цвяхи забивали. А ще у нього камера 16Мп та батарея 4000мАч. Супер телефон, він виглядає так)
    [​IMG]
     
  5. Zalarl

    Zalarl миється в бані

    Проконсультируйтесь в магазине. Смотря за какую цену вы готовы купить. Вообще сейчас всякие мейзу и сяоми в основном везде продаются
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Купив samsung J2 поки що звикаю. Але маю телефон, як і писав. Мережу тільки треба шукати. А так нічого, як жінку приручаю
    на
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Потрібно якогось стиллеса, щоб замість пальця тикати по екрану, бо вже немає терпіння. Але кажуть, що для ємністних екрані не існує тих паличок. Чи існують?
     
  8. Hashinn

    Hashinn миється в бані

    А я хочу собі взяти нормальний телефон з якісною камерою, тисяч так за 10. Чи можна за такі гроші взяти телефон с крутою камерою? В ютубі натрапив на огляд телефону Galaxy A7 2018 з трьома камерами. Здається цікавим варіантом і по грошам виходить приблизно десять тисяч. Що можете сказати про цей телефон, чи варто брати?


     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Навіщо Вам 3 ( ТРИ ) камери?
     
  10. mikaka

    mikaka миється в бані

    китайцы сейчас хорошие смарты делают
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Обзор Huawei Mate 10 Lite: 4 камеры и экран 18:9 за 10 тысяч гривен
    [​IMG]
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хочу хоч раз в житті скористуватися блютузом. Бо дві картки на інтернет і телефон мені не потрібні. Тому хочу перекинути зі старого телефона (samsung x620 ) скинути номера телефонів на смартфон.
    Наче повмикав у обох, положив поряд як коханців... І так тикав і едак, немає контакту. Що робити, хто знає?
     
  13. Fon

    Fon whom how

    років 10 назад я також на цій ноті робив вибір і зрозумів, що мені взагалі підходить самий дешевий без нічого. але яснує така річ як престиж. те що вуйко зі села купив на радіобазарі за 200 грн аж ніяк не можна нести в офіс. завжди очікуйте оцінку оточуючих. те що ви купляєте уособлює вас як особистість і дає процент авторитету. купите дешеве - скажуть жмот, або бідняк. нашо його сприймати як рівного, не може собі навіть телефон купити нормальний. купите дорогий за 1000 баксів - скажуть сібаріт, працює з вами на одній фірмі заробляє як ви а купує собі такі дорогі речі, значить блатує і крутить носом, не тримає вас за рівню. знову негатив. купувати треба телефони-новинки в районі середнього достатку. наприклад це самсунги джей 5 чи джей 7. в районі 4-6 тисяч. купите дорогий за 9-10 тисяч, пожалкуєте, бо через рік він впаде в ціні ан 2-3 тисячі. а ваш джей 7 тільки на 500 грн.
    при виборі варто звертати увагу не на мегапікселі камери, а хто її виробник. наприклад камера може мати 40 мегапікселів, але вона просто оцифрована і дуже гівняна. якщо ж виробник фірма соні (вони мають свою лабораторію і науковців що вигадують щось нове), то навіть на 5-7 мегапікселів вона робитиме чудові фото.
    також варто зважати на бренди і який слід вони за собою несуть. уже всім відомо що нокія не вигребла змагання по смартфонах і навіть коли почала ставити андроїд (після ос40, віндовс і ше чогось) все рівно авторитету уже немає. леново зазвичай це дешевенька глючна китайська техніка, кожна третя цифрова річ повертається на обмін, або не дай боже у сервісний центр. фірма соні робить помірковано хороші смартфони але за бренд бере лишніх 30 відсотків. асус має характеристики середньої паршивості, але слабку батарею і не надто хороші камери. хюавей ті з дорожчих більш-менш, а дешевші за 6 тисяч навіть не варто брати у руки. чомусь у них головна проблема це сенсорний екран.
    до речі, завжди подивіться де виготовляється телефон. дорожчі можуть виготовляти у кореї чи японії. погано коли телефон з малайзії чи вьєтнаму, ну ііндія це клоака мусору.
    є багато марок які не представлені на ринку, або відомі, але не мають сервісних центрів. мейзу чи ксіомі вроді всі такі хороші і потужні, але без сервіски це лотерея - чи випаде мені той один з трьох чи ні. до речі просуває їх на ринок цитрус, а у цитрусу дуже погана репутація. одного разу я на цілий день залип у відгуках, де людям продавали "нові" телефони з непідтертими старими фото чи номерами телефонів.
    до речі, колись я перед вибором телефону завжди диився по відгуках і зрозумів, що прочитання усіх відгуків відбиває сенс на покупку. в одного екран не працює, у другого батареї не додали, третій взагалі не може третій місяць повернути цеглу з коробки замість телеофну. тому варто брати щось нове, зазвичай на новинках першої хвилі менше браку, набагато менше браку.
     
а де твій аватар? :)