Який собі придбати смартфон?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Vivienne Dark, 17 лют 2017.

  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    я довго вивчав смартфони і зрозумів що найголовніша функція це
     
  2. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Дуже цікава підбірка критеріїв - дуже потужна батарея (а вона тоді має буті великою і в об'ємі) ... але якимось чином повинна вміститись у тендітний корпус (а це вже змахує на НАНО технології) щей за невеликі гроші. Вибачте але як не крути а чимось доведеться жертвувати... Не буває одночасно швидко-якісно-дешево. Тому раджу набратися терпіння та наполегливості та йти до своєї мрії "Леново Вайб Х3" - це найкращий варіант.
     
  3. windrunner

    windrunner Active Member

    мейзу недорогі, але з батарейкою все добре. камера така собі, на свою ціну згодиться. можна подорожче взяти, камера краще буде. самий дешевий с серії м3, здається. хороший аппарат
     
  4. Fon

    Fon whom how

    мейзу оптимально скошений епл, вони навіть на одному заводі китайському збираються.
    та на жаль мейзу не має техн підтримку в юкрайні, везуть його з польщі (пиз..ять, насправді через рашку з китаю :) ), а продає мейзу тільки одна дуже нехороша мережа магазиін, яка дуже часто кидає клієнтів. тобто фіфті-фіфті - павізьот- не павізьот. якщо попадеться брак, ну вважайте шо кинули на кишеню мегахолдінгу бабла на халяву

    та ж сама фігня з ксіомі

    хуавей дуже важко вибрати, тому що є просунуті варіації, а є недолугі копії. тобто, купили чуваки в самсунга технологію, забабахали новий телефон хуявей-1 і давай його пачками продавати. а через рік запхають туди ліхтарик і пасьянс косинка, обізвуть хуявей-2 і знову по завищеній ціні давай продавати. а хуявея-1 вже в магазинах немає, бо все було розібрано і напічькано ліхтариками і пасьянсами.

    епл мені чим не подобається, що він у штатах 100 баксів, а у нас 400 баксів (для порівння, там різні ціни на різні гігабайти)

    є ще вагон окітелів, алькателів, моторол (дуже схожих на нокію віндовс), хатеси (ну ще більше схожих на нокію віндовс-10) і прочє

    купляти рекомендую самсунг джей сімку( 6 тис), ну або пятірку (5тис), якщо немає грошей. або трійку (3 тис) якщо вже взагалі капєц. у самсунга всьо просто, кожного року вони накідують по півгіга оперативки і продають за 5 тисяч. сама-сама оптимально афігєнська була
    Samsung Galaxy J7 Neo J701F

    з батарейками біда, екрани ростуть, а батарейки ні. звичайно можна поставити на любий телефон 20 тисяч міліампер, але це... ну от в розетці струм має силу 2 ампери. а якщо в телефоні буде 20 ампер, на рідкометалічній основі, та ще й з пергрівами... ну ви чули що самсунгі вибухали? загорялись? ну от.


    писи. не беріть леново. ну або беріть і страждайте. ахахаах! )))
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не кажу проти смартфонів нічого поганого, бо вони мене не турбують.
    Вважаю, що телефон має бути телефоном, а комп - компом.
    У крайньому випадку - це необхідність по роботі - наприклад, у контролерів для внесення даних або у військових для визначення цілі тощо
    Шкідливо для здоров'я, що багато часу бути під впливом випромінювання. Кажете, що працюєте на прийом? Та ні, кожна антена не тільки приймає, але й випромінює. Особливо, коли ще й поряд є інші збудники - як ретранслятор, а ще й сама - у постійному відстежуванні глобальної системи мережевої. Очі дітей псуються, відволікають від оточуючої небезпеки, затрати на тарифи, сваблення злодіїв на вашу власність.
    Гадаєте, що збільшення збільшення випадків пухлин у дітей від Чорнобиля? Менше треба давати дітям тих електроних забавок, аби "не пищало"...
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    мля, як все запущено... по темі : тіко Samsung до кольору до вібору (с)
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    ПиСи щодо комп -телефон то восьмий Гнусмас працює як системник ,мона всьо вішати на нього
     
  8. KarinochkaJor

    KarinochkaJor миється в бані

    візьміть собі китайський xiaomi, meizu або one+3т вони не дорогі, але дуже потужні
     
  9. Olenaf

    Olenaf New Member

  10. prius

    prius Well-Known Member

    Маю ябко 8+ і раджу брати тількі ябко, якщо перейду на самсунг то буду радити тількі самсунг
     
  11. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    То ви про що о_О Хіба андроїд не всюди один ;)
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    Один ,але сука в китайцях нам не зрозумілий (не адаптований ) ну і 8-й Гнусмас теж трохи на нас положив

    Надіслано від мого SM-J105H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Купив за останній рік три ксіомки, цілком адаптований там андрійко. І навіть то що я зразу казав що скло гамняне то не так страшно, коли царапин стає більше, вони не так помітні. :)))
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нє, не один, зайди в ломбард, а там...........самі леново...
     
  15. Leoperd

    Leoperd миється в бані

    Отвечаю на ваш вопрос. Конкретно я купил iphone 8 silver 256 gb. Не сразу, конечно, а подождал месяца 2-3. Не бюджетный вариант, как вы хотите. Ну так и возможностей у него на порядок больше. Где купил - вот тут: Смартфон Apple iPhone 8 256Gb Silver купить в интернет магазине Tehnoezh.ua (ТехноЁж). Смартфон Apple iPhone 8 256Gb Серебряный с бесплатной доставкой по Украине, Киеву, Харькову, Одессе, Львову, Днепру Подождал акцию и купил.
     
  16. alinakuhareva

    alinakuhareva Member

    Samsung s7 - непоганий)
     
  17. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

  18. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    • Подобається Подобається x 1
  19. Orrion

    Orrion миється в бані

    Так как я любитель швірятся ими то брал противоударній))) НУ и батарея чтоб біла хотя бі 4000
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Yurgenik

    Yurgenik New Member

    Всегда первое правило выбора - для чего вам он нужен, вот от этого исходить надо
     
а де твій аватар? :)