Який інтерес в галичан до Одеси.

Тема у розділі 'Одеський форум', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 26 кві 2011.

  1. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Чудово!Бо Ви від захоплення Галичиною в же файно по-українськи шпарите,а дружина після Самбора,ще й з галицьким діалектом.Якщо ні,то вона не в Самборі була!Зважайте!:))
     
  2. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Юрко, у Вас дочь очень славная .
     
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вона сама говорить,що в батька вдалася.В свої 25-ть ознайомилася з життям половини Європи.Бо сповідує мої цінності говорячи постійно, кожен день по-телефону мені ,що дуже любить мене!А шо мені більше треба? Мені втішно,що слухає поради галицького батька-фільозофа.Та кіко того життє!:))
     
  4. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    оёй :rolleyes:, сам себя не похвалишь ;) (шуткую ) :)
     
  5. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  6. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    ага, глазки очень добрые, и вся прямо так и светится:rose:
    как щас говорят - позитивный человек!
     
  7. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Тут значну роль зіграла Дрогобицька регіональна гімназія з Розширеним вивченням релігії.:o
     
  8. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Она чем-то похожа на мою, я даже знаю чем , ни капли косметики, чистые помыслы , свежие взгляды и вера ... ;):good: ( правда моя не училась в гимназии с расширенным изучением религии ):)
     
  9. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    [OFFTOP]
    какого возраста невеста?:)[/OFFTOP]
     
  10. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    [OFFTOP]А жена на Острове ? :)):rolleyes: [/OFFTOP]
     
  11. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    [OFFTOP]
    в том-то и дело шо жена в Самборе:))
    а вообще я про сына подумал:yahoo: невесту подыскиваю%-)

    [/OFFTOP]
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    гм...Харків- Самбір ,то десь так як Львів і Монтенегро,про яке ту говорили
     
  13. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    [OFFTOP]А не забоисся - одесситку в невестки и ещё одну, в свахи , этож - гремучая смесь :rolleyes:;) [/OFFTOP]
     
  14. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Так таки так...далеченько! Та то хіба я в 1966-м зi Самбірa до Харкова вчитися дурниць всяких їздив! Хе-х...Але зато жінку-си привіз звідти,з Балаклеї.Файна! Як я ї там здибав,навіть не знаю...Польське прiзвище мала...А її мама,моя теща (нинька в Дрогобичі також) то...о Боже,Кобзар!Во!...Так я і став кобзарем у власній хаті.Хе-хе...!:))

    [​IMG]
     
  15. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    Хе-хе , в каком годе Вы ехали учитЬся ??? и Вы , будете нам рассказывать, что при СССэРэ Вам плохо жилось :scratch_one-s_head:
     
  16. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    [OFFTOP]
    тіки шо дзвонила....галас, гвалт, щось святкують: каже бойківські вечорниці:)) усі напилися та пісні-пляски пішли:)
    та мы сами с усами;) да не с пустыми словесами:)
    [/OFFTOP]
     
  17. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Впізнаю Пераст у Чорногорії :)

    Дуже красиве місце... У Бока-Которській бухті.

    До речі, пане Юрко, Чорногорія не на Середземному морі, а на Адріатичному. :)
     
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Пані Nevermind,будь ласка подивіться на цім сайті полотно німецького пост-імпріссіоніста Оскара Рабера.
    Oscar Raber (1892-1947)
    Germany.
    Post Impressionist.
    Mediterian Sea.
    Можливо Ви бачили десь на Адріатиці подібний пейзаж.Навіть можете зробити своє припущеня,бо мені потрібно знати це місце,котре художник змалював на полотні.Може будівля костелу допоможе?
    Буду щиро вдячний.
    Особисто сам прикидую,що це десь узберіжжя нинішньої Хорватії,або навіть Чорногорії.Але де саме,поняття не маю! А може і Італія!
    [OFFTOP]На мою думку Егейске і Адріатичне море входять в Середземне море бо...ну як воду позначити,розділити і повісити назву.:))[/OFFTOP]
    http://notoco-antiques.livejournal.com/
     
  19. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Дуже схоже на Хорватію. Точно не Чорногорія, тому що там костьолів немає. Але саме місце впізнати - на жаль, не можу. Такі церкви в Хорватії є в кожному містечку.

    Ось, до речі, моя фотографія трохи схожого місця. І човник теж схожий є. :)

    [​IMG]
     
  20. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    [OFFTOP]Ну, Чорне море теж по суті входить в басейн Середземного. :pardon: Але ніхто не скаже, що в Одесі - Середземне море.[/OFFTOP]
     
а де твій аватар? :)