Який бойлер обрати?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем divchynka, 5 лют 2015.

 1. divchynka

  divchynka Member

  Вкотре потік бойлер. Ремонту не підлягає. Терміново обираю новий. Хто на що порадив би звернути більшу увагу і якому надати перевагу?
  Обираю між бойлерами "мокрими" з баком із нержавійки і бойлером "сухим" (у якому тен розташований не у воді, а у колбі, відповідно довше прослужить і вимагає обслуговування у 2 рази рідше). Причина поломки перших 2 бойлерів було протікання баку. На сучасні мокрі бойлери гарантія на бак 1 рік (на деякі до 3 років). А на сухі - до 10 років. Але той бойлер (сухий), що я збираюсь обрати має бак із емальованої сталі. От і думаю. Хоча, гарантія у 8 років дає надію на безкоштовну заміну того бака протягом гарантійного часу. А як обираєте чи обирали бойлер собі ви?
   
 2. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Member

  Ми бойлер купували влітку минулого року. Купили з "сухим", або ж як ми його називали із "закритим" теном. Шукали щоб був нержавіючий бак, та на жаль не знайшли. Тому взяли з емальованої сталі. Наразі зауважень не маємо, але і користуємося ще дуже мало.
   
 3. Mylnyk

  Mylnyk Well-Known Member

  кхм.. можу сказати два пункти
  1) максимальний обєм
  2) температура така яка вже готова до використання , щоб не потребувала розбавлення холодною водою = 40 +-
  меньше накипу, повільніше охолодження
   
 4. Isokrat

  Isokrat миється в бані

  Ну зважаючи на ваші "+" і "-" то я схиляюся до сухого. А собі як в село брали, газу в нас нема то брали єлектричний, взяли самий простий на який вистачило коштів, тай все)
   
 5. trunakino

  trunakino New Member

  У меня в доме стоит 100 литровый, мне лично вполне хватает этого обьема, разве что была поломка один раз, я вызвал мастера через Сервисный центр по ремонту бытовой техники в Киеве - MIX SERVIS. , так мне все починили за час, так что если у кого поломка будет, рекомендую этих ребят, делают все с совестью, у них полный сервис ремонта бытовой техники в Киеве и во Львове
   
 6. Levva

  Levva Member

  Бойлер нужно выбирать по способу получения горячей воды, в целом все зависит от системы существующего водяного отопления. Самый распространенный вид - Электрический бойлер для воды, их ассортимент большой Бойлеры — купить бойлеры по лучшей цене в Украине, Киев, Харьков, Одесса, Днепр, Львов , можно выбрать на любой бюджет и емкость.
   
 7. Winterspale

  Winterspale Member

  Novatec не купуйте, потік через місяць після завершення гарантії. А от горенія поки що добре працює
   
 8. Рекомендую купити новий, тому що буде дешевше. Повірте мені, я так само вдікладав покупку з душовою кабінкою. Але все одно довелось купляти, тому що сантехніки так не мало беруть. Я вже був у них постійним клієнтом. А у вас бойлер який конче необхідний та ремонт очевидно коштує дорожче. Можу порекомендувати де саме я купую сантехніку (це не реклама, а рекомендація), якщо зацікавитесь - інтернет-магазин сантехніки Сантехрост. Але окрім цього магазину, я ще багато інших, тому якщо цей не сподобається, рекомендую знайти щось інше. Успіху Вам!
   
 9. Vaasiliy

  Vaasiliy Active Member

  Кстати, по поводу горячей воды и независимого эффективного отопления. Все эти вопросы решили одним махом, установив тепловой насос. На https://aik-group.com.ua/ можно разобраться с принципом работы такого оборудования, приобрести и заказать установку - актульно.
   
 10. tohanich

  tohanich Member

  Без сомнения бойлеры стали частью повседневной жизни почти каждого. Разве что люди в часных домах не страдают от отсутствия гарячей воды. Когда система водонагрева ещё и ломается, мы оказываемся в неловкой стируации. Поэтому я могу дать вам совет,на что образать внимание при выборе мастера по ремонту бойлера https://mosaica.ru/ru/ul/news/2022/...nimanie-pri-vybore-mastera-po-remontu-boilera . Думаю эта статья поможет вам изучить все тонкости и нюансы этого вопроса. Лучше выбирайте хорошие сервисы по ремонту, например Master911. Надеюсь мой совет был полезным для вас.
   
а де твій аватар? :)