Які радіатори вибрати?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Peter55, 27 чер 2011.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Ctar

    Ctar Member

    Дуже класні радіатори. а регулятор - бомба). Але, як на мене, при виборі радіаторів потрібно враховувати дуже багато нюансів. Наприклад, якщо будинок старий і там відкрита система без помпи - викидати чавунні без сенсу... Бо сучасні радіатори (сталеві, бімематілічні, і т.д.), як правило не підходять. Якщо ж мова йде про квартиру і в системі 6 місяців не буде вони, то деякі радіатори просто НЕ можна встановлювати (не витримують тиск, який є у центральній системі; дуже ржавіють у той час, коли з них спустили воду). Дуже коротко про види радіаторів опалення. Мовчу, про зовнішній вигляд - тобто, як батареї будуть "вписуватись" у інтер'єр). Коли я робив ремонт у старому (50 років) будинку - відреставрував (як міг) старі чавунні радіатори і встановив насос (для більшої ефективності). А коли робив нове опалення - зробив теплу підлогу + нові радіатори.
    Якщо опалення "робиться з нуля", і буде за всіма "сучасними правилами" - то, як на мене, дуже гарною альтернативою є стальні (чи сталеві) радіатори PURMO. Їх можна підключити у будь-який спосіб. Вони можуть бути практично будь-якого розміру. І якщо є велике бажання і гроші: можна замовити різних кольорів (це оцінять жінки).
     
  2. Ctar

    Ctar Member

    І - так, і - ні. У нас чавунні батареї совєтські - тому не дуже красиві, але у чавунних є багато переваг
     
  3. Ctar

    Ctar Member

    не працює лінк :sad:
     
а де твій аватар? :)