Яка є українська музика?

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем sani, 11 січ 2012.

  1. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Сашко -а може ти не українець і не живеш не в Україні бо я живучи в Канаді маю повно дисків в машині і дома з хорошою сучасною українською музикою?

    За своє життя я виробив простий тест на те чи людині ПОТРІБНА українська музика мова чи література-як кличуть хохлом сприймаєш нормально чи ні?Якщо нічого страшного в такому звертанні не бачиш то не мучайся -ти не українець і все вище перечислене тобі не потрібно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Кулзак, а Ви не могли б привести мінімум з десять сучасних українських виконавців, дисків котрих повно у Вас в машині і вдома?

    Сказано як відрізано. Суворо й справедливо. Та нє, радше тупо й вузьколобо. Не стосовно реакції на хохла, а стосовно "не мучайся — ти не єврейукраїнець".
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я не кулзак, але для мене це не проблема.

    Мертвий півень, ОЕ, БГ, Очеретяний кіт, Воанергес, Перкалаба, Дримбададзига, The ВЙО, Даха Браха, англомовний Animal Session, Димна Суміш, вже неіснуюча Інкунабула...

    Це гурти, у котрих мені подобається все, а ще є такі, у котрих не все - Моторолла там, наприклад, Бумбокс, Тартак...
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Практично всі перераховані мною і вами - це вже без 5 хв старпьори, пенсіонери. Вони в 90-х чи на початку 00-х стали відомими. А де молоді? Хто прийде їм на зміну? Це велика проблема
     
  5. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    п.Олю, дякую за приклад. Ви привели досить різножанровий список. З половиною лише сьогодні стикнувся. Оці мені тільки що сподобались, тільки зараз про них дізнав:
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Тре слідкувати за відбірковими турами фестивалів. Звісно, якщо розвиток української музики настільки цікавить. :) Цього року на Славське Рок було подано коло 160 заявок від молодих чи починаючих гуртів.
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я не кажу, що їх нема
    Я кажу, що про них ніхто не знає
     
  8. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А от це, мабуть, логічно...
     
  9. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    От як може бути якісний твір нецікавим, талановиті професіонали невідомими??? Чи вони всі прославляться через сто років по своїй смерті?
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Чи не хоче знати? В кожного є доступ до нету, знайти українські пісні/радіо неважко. Особисто я часто слухаю радіо-онлайн напрямок Український рок. Далеко не всі виконавці там записані високо професійно чи чисто співають, але я в курсі новинок українського року. Мій чоловік навіть в курсі, хоча в нього трохи інші смаки. Але кільком пісням, наприклад, Скрябіна він приспіває ;)
     
  11. Forte

    Forte Member

    З радіо та ТБ геть халепа щодо української музики. З кожним днем все менше і гірше. Єдине, що залишається - це справді інтернет і онлайн...
     
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    • Подобається Подобається x 1
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

  15. Mamontik

    Mamontik Member

    лучшая
     
а де твій аватар? :)