Як зробити "правильний" декрет?

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем OLYALYA, 12 жов 2016.

  1. OLYALYA

    OLYALYA New Member

    Привіт, дівчаточка.
    У мене зараз другий декрет. Перший був давно і вийшла я з нього дуже рано, бо не могла витримати "дикретно-хатнього" давіння на голову. Про це я потім довго жалкувала, бо ні роботу нормально не робила. ні дитину не мала змогу доглянути. Але то не тема для розмови зараз. Сьогодні у мене кращі умови і дитина спокійніша вдалася. Мацьопику рік. Але, чує серце, щось починає знов "крити". Не знаю, де себе подіти і чим занятись, щоб гармонія була і в хаті і в голові. Ситуація ускладнюється тим, що ляля завжди поруч, так що про манікюр-педикюр-каву-кіно і т. д можна забути. Плюс подруг тут не маю, бо з іншого міста, а ті шо є- або на роботі, або заняті. Одним словом: діліться, де себе подіти і як зробити собі " правильний" дикрет, щоб і в голові і в хаті був порядок
     
  2. Makarenko Anna

    Makarenko Anna Well-Known Member

    Придумайте собі якесь заняття. Що вам подобається? Можливо ви любите робити щось руками, можливо пекти торти та смаколики? Запишіться в спортзал, на якісь курси.
     
  3. Tallinka

    Tallinka миється в бані

    Как говорится, было бы желание, а решение найдется всегда! Во-первых, подруг можно найти по интересам - т.е., тоже с лялями) Во-вторых, если речь идет о поиске дела, которое будет приносить деньги, так нет ничего популярнее, чем продажа одежды в интернете. У меня минимум три знакомых, кто этим занимается в декрете и имеет свой собственный доход, причем вполне приличный как для девушки. Одна подружка верхнюю одежду закупает у оптового поставщика Купить зимнее женское пальто оптом и в розницу от производителя, и в сезон имеет доход побольше, чем у мужа) так что все в ваших руках!
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Дьйєвушька в дєкрєтє:facepalm::facepalm::facepalm:

    Майже те саме, що "греко-католицький далай-лама":)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Вони тепер всі "дєвушкі", попробуйте до 35-річної цьотки жіночко сказати - очі вицарапає.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Також некомільфо... Є кращі форми звертання.
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Господи :facepalm: цьоцю, я шоці! Двоє дітей, а вона не знає чім себе зайняти. Навіщо такі батьки взагалі народжують?!
    Та книжки беріть читайте, про те як правильно бути батьками і як дітей виховувати, навчати та розвивати. З дітьми займайтесь побільше. Зараз стільки цікавої і корисної інформації про те, що діти не тільки поїсти та на горщик потребують. Розмовляйте з дітьми, грайте, співайте колискові і просто пісні, робіть вправи, гуляйте, ходіть у театр, цирк, ліс, слухайте гарну правильну музику, в'яжіть їм одежку своїми руками, вкладаючи свою любов, займайтесь із ними за методом Глена Домана, Марії Монтесорі. Ви знаєте хто це і в чому їх методика? Думаю що ні, бо якби тим цікавились, то не мали б у голові отієї тупуватої проблеми про те, як "правильно" ніфіга не робити у декреті.
    Декрет саме для того й дано, щоб дітей виховувати, розвивати, а не "кіно" та "подруги".
    Щоб діти не росли бур'янами, щоб завжди знали чим займатися і могли знайти своє місце у житті, для того повинно мамі з татом не тільки у ліжку напружитись, але й мізками поворушити, та лінь свою заткнути подалі.
    Вибачте, панночко, але мені завжди шкода дітей, батькам яких народити хватило клепки, а що з ними робити далі - не вистачає мозку навіть подумати про те.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. FreeDa

    FreeDa миється в бані

    У меня другой вопрос намечается. а когда сообщать на работе что ты в интересном положении? я просто на втором курсе забеременела, а подруга вот в первый раз и сейчас вопрос стоит о том как и когда декрет оформлят ь. Она с одной стороны боится про беременность рассказывать, мол маленький срок. там какие-то суеверия у нее. А с другой стороны - чисто по - человечески, надо бы предупредить начальство заранее. И еще вот. Вроде декрет у нас до 3 лет выходит, а по графику выходит что всего 140 дней... или это я что-то путаю?
    [​IMG]
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мова про відпустку, так названий декрет. Так ось, їх два: 1) відпустка по вагітності та пологам, яка триває 4,5 місяці. 2) відпустка по догляду за дитиною, до виповнення 3х років дитині.
    Щодо попередження керівництва - то це справа на ваш з подругою розсуд. В решті решт, коли звільняєтеся, не за півроку попереджуєте, а за 2 тижні.
    Думаю, що оптимально - попередити коли вже почне бути помітно. Ну, або, якщо потрібно у зв'язку із вагітністю у робочий час відлучатися, то прийдеться зізнатися для чого.
     
  11. galechka

    galechka миється в бані

    Ох, у мене теж завжди проблема була в отими всіми тортами та випічкою, навіть не розумію чому. Причому з солоними стравами завжди усе ок, нічого не підгорало, тісто буле хорошо. Теперь замовляю на Дні Народження на сервісах та маю трошки вільного часу) У Києві наприклад через https://cupcake.com.ua усіляки торти на макаруни - останні взагалі любов! Я таких смачних ніде не куштувала
     
  12. VikaAlimova

    VikaAlimova миється в бані

    Календарний декрет та реальне самопочуття - це різні речі. Особисто мені в період другого триместру, коли всі пишуть, що це найспокійніший час за весь період вагітності, було дуже зле. Це, якщо не помиляюсь, був 19 тиждень вагітності 19 тиждень вагітності а в мене почалася печія та токсикоз, що досить не характерно. Довелося працювати та одночасно обмежитись у харчуванні. Було не легко, але завдяки порадам календаря вагітності я швидко привела себе у норму.
     
  13. Beverly

    Beverly миється в бані

    Можна знайти роботу в інтернеті. Я знайшла і зараз працюю. Але ще перебуваю в декреті.
     
а де твій аватар? :)