Як знайти людину у Львовi?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем yurazua, 11 кві 2015.

  1. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А от з цим висновком можу поспорити)Я думаю все навпаки,якщо хлоп без баби,то так:)))
     
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    17 років і сто сорок штири місяці з копійками.:dirol:
    Подєкуйте, жи запитали згоди Вашої, а то моглибисьти вранці проснутись вже заміжньою. Ми такі тутай )) :);)
    Шпанцю, тут воцінок нема :dntknw: На рантки зі словником не ходимо :blush::bye2::tongue:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Я взагалі-то форумне спілкування мала на увазі. На рантки собі з чим хочте ходіть:)))
     
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    З диском Уіндовс7 ? ))) Ношу в кишені ;)
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Як тільки злетить моя вінда - чекайте від мене ПП;)
     
    • ... ... x 1
  6. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    приємно чути, що ви справитеся дуже швидко при потребі, тим не меньше тут є у нас один кандидат на вашу руку , ногу і сердце , до того ж колишній учасник АТО ,злегка кантужений, но при великих грошах, і крім того громадянин США, який погодиться на ваші умови у випадку якщо ви згідні піти спочатку в декрет а пізніше заміж , з переїздом на постійне прожиття в сША.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Нічого собі умови??о_ОЯ на таке не ведуся;)
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Так страшно звучить сто сорок...:mocking:то як для мамонтів:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ага дякую,що попередили)))А то ще заміж мене видасте без мене:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Нічого собі, як тут ви вже.... Ви мені Львівську Квітку не ображайте... А краще візьмінь щось корисне для себе з теми, яку створив автор і не принижуйте свою жіночу гідність намірами та планами на своє особисте життя. Які хлопи, які дівчата??!! Схаменіться! Де поділась пристрасть до особистості, а не матеріальних цінностей... Забудьте про сайти знайомств на яких можна розгледіти тільки, ЛИШЕ ТІЛЬКИ приємну зовнішність... Виходьте на вулиці, подорожуйте і даріть посмішки прохожим, спілкуйтесь, знайомтесь, дивіться в очі...... P.S. це моє бачення, нікому нічого не нав'язую, але вважаю це є одним із елементів на шляху до мети виховати в собі європейські манери... З повагою!
     
  11. yurazua

    yurazua дачник

    шукаю Христину Грушевську, нар. у Львовi 17.02.1987 р.
     
Tags:
а де твій аватар? :)