Як знайти людину у Львовi?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем yurazua, 11 кві 2015.

  1. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    • обговорення модерації
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. У період з 10.04.2015 по 13.04.2015 проводив відпочинок у легендарному Місті Лева. Відвідуючи Великодній Ярмарок, познайомився з двома цікавими молодими людьми, які приймали участь в організації заходу. Спілкування припинилося відразу ж після мого від'їзду, так, як контактами не обмінювались.
    Знаю тільки імена, час і місце де вони будуть перебувати до 10.05.2015.
    Шановні, Львів'яни! Прохання!
    Хто буде проводити час або просто проходить поблизу Львівського національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької на цих вихідних, дайте знати. З Вашою допомогою, маю намір відновити контакт! Дякую!
    P.S. Потрібно підійти у вказане місце біля театру з трояндою (за мої кошти звичайно, які зкину на картку п.б.) і далі по тексту який напишу у приваті.
    e-mail: mikhail_karpenko@ukr.net
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Чому так все складно?
    Можете тут дати свій номер телефону. Хто захоче - вам передзвонить, коли буде проводити час або просто проходить поблизу Львівського національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької на цих вихідних
     
  4. Ну або так! 0964421745
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Скажіть мені як звати тих людей,що ви шукаєте?)бо знаю декілька організаторів цих ярмарків.)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Сергій та Аліса!
     
  7. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Вони організатори,чи просто стояли продавали в будиночках?Бо щось за таких не чула.Хіба уточню.Бо минулорічного Різдвяного Ярмарка,були зовсім інші організатори.:pardon:Можливо зараз змінились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Так, я мав на увазі людей із будиночку... Є якісь варіанти сприяти в задуманому...?!
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    А що вони продавали?
     
  10. Якщо стояти спиною до театру на самому початку ряду (ліворуч), іхній будиночок буде третій. Впізнати дуже просто: спец форма червоного кольору, гарні усмішки, чорне волосся....
     
  11. Продають спотикач, медовуху, колбаски
     
  12. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    То вони зараз на Великодньому Ярмарку є?І де саме їхній будиночок знаходився?
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    навіть я мєнєє-бєнєє пойняв...
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    ой,а я щось пропустила той момент:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Так,я щось не зрозуміла кого конкретно ви шукаєте Сергія чи Алісу?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. :) шукаю я Алісу, описання обох даю, так як вони разом там і легше впізнати буде....:uaflag::uanew:
     
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ага;)Лямур значить:good:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я доречі вчора там на ярмарку була)Треба було швидше вас зачепити,зразу би і глянула де це))Але якщо на днях там буду,то я підійду туди і скажу їй про вас,якщо саме Аліса там буде))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ))) буду дуже вдячний! Повідомте будь ласка мене як будете знати точно коли.:good:
     
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Добре)якщо це буде спланована прогулянка!
     
    • Подобається Подобається x 1
Tags:
а де твій аватар? :)