Як заробляють на Форекс.Forex Private.

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Bogdan35, 3 тра 2007.

  1. ForexTrend

    ForexTrend Expert

    Errare humanum est !!!
    А на рахунок покеру - в покер теж треба вміти грати професійно, інакше - це просто трата часу та грошей !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Owner

    Owner New Member

    На рахунок покеру - Правда! Грати треба вміти, кожна гра це вже відповідно і стратегія, і ризики...
    Знаєте що дивно, що в Україні набагато більша частина людей, яка піде на ризик у покері, ніж та, яка буде інвестувати гроші.
    Фінансовий ринок класна річ, тільки класна вона тоді, коли знаєш що відбувається з твоїми грошима коли ти їх інвестуєш. Тут і проблема - люди бояться інвестувати, а бояться інвестувати чому? правильно, через незнання. От і все.
     
  3. ForexTrend

    ForexTrend Expert

    Людина боїться невідомого - це факт, але жадібність (особливо псевдо-можливість заробити швидко і на халяву) завжди бере верх над страхом. Інакше фін. піраміди не мали б грунту для існування в Україні (Eurostargroup, swblife, MMM2011 і т.д.)

    Згоден, потрібно чітко розуміти в ЩО інвестуєш (акції, валюта, фьючерси, опціони, CFD і т.д.), які ризики і як їх мінімізувати...... високодохідних інвестицій безризикових не буває. Інакше - нести гроші в банк за 0,Х% в місяць і постійно переживати, щоб банк не "лопнув" (і фонд гарантування вкладів фізичних осіб не виявився порожнім). А банківський % навіть не перекриває величину інфляції......
     
  4. Kelmanda

    Kelmanda New Member

    Розкажу свою історію - яка підтверджує що на форксі можна заробити. рік тому почав шукати місце куди вкласти певну суму коштів. шукаючи інвестиційний фонд натрапив на форекс, але з можливістю не торгувати самому а віддати гроші в управління. почитавши відгуки в неті та поспостерігавши за цією конторою пів року наважився вкласти туди кошти. процедура доволі проста - реєструєшся - запит на поповнення рахунку- йдеш в банк - і кошти в тебе на віртуальному рахунку. далі обираєш управляючого вивчивши його результати роботи та методику і віддаєш йому в управління певну суму на певний період часу. починати можна навіть з 50 дол. я вклав 1000 дол. за пів року були і падіння і злети але загалом нічого нероблячи, тільки щодня заглядаючи як там у нас справи, я отримав прибутку 100 % (могло бути й більше). наступним питанням стало як зняти кошти це мене турбувало, думав а раптом розвод. але ні запит з сайту на вивід готівки - 2 дні і кошти в мене на рахунку.
    поряд з цим зазначу мій друг по мому прикладу зробив те саме вклав кошти, але вклав всю суму 1 управляючому, який за місяць пішов солідно в "-" і мій друг зробив велитенську дурницю - він зняв залишок (якби він його лишив за місяці 3 мав би прибутку +80:wacko:, атак кучу спустив в повітря.

    хочете знити де я вкалав кошти пишіть охоче розповім
     
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Якщо серйозно, тоді лише довгострокові інвестиції, це з урахуванням того, що є хороший стартовий капітал, припустимо 10,000 у.є.

    І вкласти їх на років 5-10, в якусь велику корпорацію. Типу: Кока Кола, яка включає в себе більше 2500 тис. брендів, і акції якої ростуть з кожним роком, по - маленько але ростуть.
    Або той самий Apple, хоча думаю акції цієї компанії треба було купляти десь у 2003, ібо зараз дуже дорого, десь порядку 600 коштують... Але то таке, епл буде розвиватись, аналізуючи прогнози, можна сміло сказати, що акції цієї компанії після виходу Мас book Pro, та нового Iphone 5, але це те, що зараз виходить... В них також є багато цікавих концептів. Тому в новітніх технологіях майбутнє за Apple.
    В них би я думаю і вклав гроші. ІМХО
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    В 1979 треба було купляти.


    Подумай, не поспішай.
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Хто може на рівних конкурувати з Apple?
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Є дехто, але найдорожча в світі компанія - Apple, яке тут ІМХО може бути від пацика зі Львова?
     
  9. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Хто?
    Так найдорожча, і вірогідність того, що вона стане банкрутом рівна нулю!
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

  11. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Я тільки того і чекав, що Ви наведете в приклад самасунга!
    так ось шановний, продаж в apple впав лише через те, що народ чекає на новий айфон 5, який вийде в вересні, і тоді подивимось...
    І так, для справки. Акціїї яблофона коштують зараз 610 бакинських. Ось так, подивимось, що буде після виходу нового телефона..

    ---------- Додано в 00:37 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

    Навіть не надійтесь, що самсунг обійде епл, можливо на день другий, це таке.
    Але загалом, ніколи.

    Не той рівень однако...
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шо це за аматорські міркування? Apple розробляє інновації в дизайні, а без Джобса вони більше не розроблять нічого революційного, так і будуть АйФони випускати до версії 25. Samsung же займається технологічними інноваціями, при чому АйФони до третьої версії комплектувалися процесорами Samsung.
     
  13. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Вироблення процесорів, річ надзвичайно дорога!

    Це якщо Ви не знали..
     
  14. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Питання до успішних трейдерів. Чи потрібно декларувати прибутики зароблені на форексі?
     
  15. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Що невже немає успішних трейдерів? Чи просто не знає ніхто?
     
  16. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    Стільки написано а як зайшла мова про податок то всі мовчать. До кого можна звернутись в приват з тим питанням?
     
  17. Zrub

    Zrub Member

    Я сам на цьому форексі 500 баксів просадив :cry:
     
  18. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Хтось просадив, а хтось на таких як ви добре заробив....
     
  19. LanceSpezzate

    LanceSpezzate миється в бані

    777

    Заробіток на смс тут просто треба зарееструватися і отримувати смс які тобі будуть оплачуватись. Ось ссилка для безплатної реєстрації www.publicel.net/lancespezzate сайт англійський, тому прийдеться переводити для реєстрації. Заробіток реальний, в день приходить до 20 смс по 0,06 євро за смс(тобто за 1 смс - 60копійок, в сумі за 20смс = 12 грн) Також є 5 рівнів рефералів, з яких вам теж іде прибуток. За кожного зареєстрованого по вашій ссилці ви будете получати 0,05 євро. ГОЛОВНЕ ЦЕ ТЕ, що ВВОДИТИ КОШТИ НЕ ПОТРІБНО. Реально заробляти по 50 євро в день. Увага: реєстрація вся латинськими літерами!!! Ніякої кирилиці! Більш детально по скайп lancespezzate
     
  20. RomanS

    RomanS New Member

    Привіт, не знаю чи треба платити якісь податки, не цікавився, не можу себе назвати успішним трейдером, але в мінусах не сиджу, трогівлю вважаю за хоббі. Ось моя коротка історія як я почав торгувати:

    Отож вчився я на економіста і частетенько на уроках економіки чув про фондові біржі, спекуляції з цінними паперами, валютними парами і так далі. Також бачив американські фільми про торгівлю на біржах, як вони всі бігають, метушаться, кричать.
    Навчання прийшлось закинути через скрутне становище в сім`ї і я пішов працювати на будівництво. Але в нас платили копійки і я поїхв за кордон, там платили більше. Робота на чужині не мед і прийшлось добряче наїстись дьогтю. Але є один плюс, навчився всього від фундаменту до даху.
    Працював не сам, а з братом. Він власне і торгував на форексі, а я з нього насміхався, не раз потрапляв на розводи з заробітком в інтернеті і не вірив, що можна хоч щось заробити в такий спосіб. Мій брат не був спеціалістом, але торгувати йому вдавалось, мене це зацікавило, почав приглядатись до його дій, читати літературу.
    Прийшов час спробувати самому, я поповних рахунок в ММСІС, бо бачив рекламу та ТВ. Закинув 500 дол. Мені дали якийсь бонус, але він був віртуальний і зняти його нереально, можна відробити, але це не так просто. Перша моя торгівля не була вдалою, програм 100 дол, потім заробив 200.
    Насправді не вірте рекламі, не кожен зможе торгувати на форексі, є багато нюансів. По-перше: треба вивчити основні поняття економіки; По-друге: розібратись в торговій платформі; По-третє: постійно цікавитись світовою економікою; По-четверте: не бути азартним, азартним людям взагалі не місце на валютних ринках. Це мої особисті спостереження. Тому людина, яка без поняття вийде на ринок в 99,9% спустить всі кошти.
    Торгував я по різному, пробував різні торгові стратегії, навчився холоднокровно приймати рішення і почав заробляти, скажу чесно, зараз торгівля не являється основним моїм заробітком, це просто прибуткове хоббі. Останнім часом більшість своєї суми перевів на довірену торгівлю, суть її полягає в тому, що за мене торгують одні з найкращих трейдерів і за це беруть певний відсоток від заробленого.
    Тому моя думка про форекс є позитивною, до всього треба мати голову і не падати в крайнощі.
    Кому буде цікаво, запитуйте, я дуже скорочено розказав про свій досвід торгівлі.:)
     
а де твій аватар? :)