Як заробляють на Форекс.Forex Private.

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Bogdan35, 3 тра 2007.

  1. Alter

    Alter Well-Known Member

    хто сів у відповідному напрямку Ви хотіли сказати ;)
    інші вже давно стали кормом для акул

    фундаментальний аналіз кажете ??? :good:

    А те що початок кризи вгадало менше ніж декілька осіб Вас не дивує? І то при такій кількості знавців макроекономіки...

    А те що вихід з цієї кризи ДОСІ не знайшли, і навіть невідомо яка зараз стадія-третя хвиля накриває чи вже підйом почався ?

    Так багато є талановитих математиків - чому вони не збагатіли, застосовуючи свої вміння на форексі? А чому в технічному аналізі аж так багато інструментів(і стає все більше)?І всі вони у відкритому доступі?Напевно тому що всі тупі вівці не здатні тим інструментом користуватись, а от я зараз пригадаю математику, числа Фібоначчі там і таке :) і всім покажу! Та все набагато простіше, справа в тому що всі ці інструменти в кінцевому результаті видають одне - орел або решка, 50/50. За їх допомогою можна гарно пояснити те що вже було і аж ніяк не прогнозувати те що буде.

    А як збагатів Сорос?
    - у що повіримо? в танці з бубном чи ...

    ---------- Додано в 19:35 ---------- Попередній допис був написаний в 19:27 ----------

    [​IMG]

    InstaForexLviv
    Яка Ваша мета в цій темі? Ось наприклад моя - вберегти людей від необережного кроку. А Ви тут як - може розважаєтесь... чи працюєте? ;)
     
  2. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    А до чого тут математики вони хіба впливають на політичні ситуації у державах?
    Наглядний приклад нещодавня ситуація у Лівії. Хто міг її спрогнозувати з математиків?

    А так як Лівія один з провідних експортерів золота воно і росло у ціні від початку революції. Оце міг спрогнозувати і не надто досвідчений прогнозист.
     
  3. tato

    tato тато завжди правий!

    Cтоп,стоп!
    Якщо ви знаєтесь на Форексі,то перелічіть будь ласка види його аналізу і заодно побачите де математики могли сказати,що буде далі
     
  4. Alter

    Alter Well-Known Member

    МУХИ ОТДЕЛЬНО - КОТЛЕТЫ ОТДЕЛЬНО! :ireful1:
    математики - до технічного аналізу


    саме про це я і кажу :haha:
    заднім числом ми всі розумні

    ---------- Додано в 09:50 ---------- Попередній допис був написаний в 09:46 ----------


    обережно! зараз Мартин викладе статтю про аналіз ринку форекс :)))
     
  5. Slim Shady

    Slim Shady Member

    А откуда вы знаете, что они не разбогатели? Трейдеры - весьма неразговорчивы, и кто, и сколько из них заработал, они рассказывать не будут. Быть талантливым математиком - значит обеспечить себя, использовать талант. А большинство из них просто любители потрындеть. Аналитик не станет трейдером - потому что не сможет.
    И не все индикаторы и системы есть в открытом доступе, есть и такие, которые вам никто давать и продавать не будет. Что касается индикаторов в свободном доступе: берите, изучайте, тестируйте, работайте. Индикатор - всего лишь инструмент. Ну есть и второй вариант - это просто поворчать. :russian_ru:
     
  6. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Ну так підніміть статистику! :) А вона каже, що 93% трейдерів - в мінусах :sad:
     
  7. Alter

    Alter Well-Known Member

    Є ще й третій варіант - розповідати на форумах який крутий форекс, як то престижно і високотехнологічно - працювати на ньому. Реклама...ну, нічого не маю проти, але щоб це не було пустими балачками, і Вас бува не запідозрили в тому, що Ви це за гроші робите(заохочуєте людей нести гроші на форекс) - краще розкажіть свою історію успіху :) По-перше це буде всім цікаво, по друге- тоді ми зрозуміємо що ви не просто так теревените, а знаєте про що говорите, і притому бажаєте нам добра ;) ділитеся досвідом
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Slim Shady

    Slim Shady Member

    Статистика - вещь упрямая и говорит правильно. Много мифов ходит про Форекс, мол, стоит начать торговать и бабки на тебя посыпятся как спелые яблоки. :) Знаю людей которые оставили там свои деньги, несмотря что были предупреждены о таком исходе. И подобные мифы распространяются недобросовестными ДЦ, которым это просто выгодно. Поэтому выбор ДЦ - это очень важно. Вообще лучше найти хорошего брокера.
    Я не гуру, просто торгую для себя. Ищу и тестирую системы, которые мне подходят - использую. Стараюсь избавиться от главных врагов трейдера: страха и жадности. Ну и учиться ещё тоже много :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Пам'ятаю колись читав дуже цікаву книжку на цю тему (біржева торгівля і психологія натовпу). Автор, здається. мав прізвище Елдер.
     
  10. Менще, ніж декілька осіб - це одна людина? Думаю, передбачили кризу не кілька осіб. Але якщо у Вас є інформація про це - дайте посилання.

    У мене є конструктивна пропозиція - давайте разом виберемо інструмент, оцінимо його спроможність (на історії) і разом тут усі гуртом поспостерігаємо, чи ми зможемо щось заробити на ForEx. І підтвердимо або спростуємо тезу "орла і решки". За тиждень чи два ми цього не зробимо, треба хоча би кілька місяців по закону великих чисел. Але ми і не квапимося. Правда?
     
  11. Alter

    Alter Well-Known Member

    боюся що нам з Вами не вдасться прийти до консенсусу у визначенні умов такого експерименту...Але головне, що будь-яка стратегія має прекрасну фічу(і вона буде Вам на руку)-якщо курс піде не туди, завше є готове пояснення-хіба не так?Адже зміна тенденції - то просто корекція(і навпаки) - достатньо зробити рефреймінг ;)

    все-таки повертаюсь до попередньої пропозиції-чому б Вам не поділитися своєю історією успіху?Навіщо чекати кілька місяців?Ви ж сюди не просто так прийшли, Ви тут стверджуєте що на форексі може заробляти пересічна людина - то покажіть це на своєму прикладі...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Radzik

    Radzik Особистий консультант

    Підтримую. Розкажіть про свої досягнення - можливо, ви і праві? :)
     
  13. Шкода, що не вдасться разом поекспериментувати. В процесі точно виникали б моменти руху ринку проти нас і, найімовірніше, збитки. Та завдання стояло б не у поясненні збиткових операцій, а в тому, щоб переконатись, що в загальному підсумку отримується прибуток.

    Щодо Вашої зацікавленості стейтментами, Alter, я відповів ще 23.02. Та моє повідомлення було видалено адміністратором. Тому стейтменти, думаю, викладатиму, але на нашому ресурсі, на форумі нашого сайту.
     
  14. Alter

    Alter Well-Known Member

    а мені шкода що видалили відповідь-мабуть там щось негаразд було, якісь лінки чи щось, що можна вважати рекламою
    та хоч скажіть - за який період часу була там показана торгівля?

    ---------- Додано в 19:10 ---------- Попередній допис був написаний в 19:00 ----------

    Ну, Ви мене переконали :)
    я людина азартна
    давайте поекспериментуєм
    які умови експерименту Ви вважаєте справедливими?
     
  15. Дайте мені якийсь (короткий) час, щоб підібрати стратегію, якою б ми могли користуватись. Тоді запропоную для обговорення своє бачення роботи.
     
  16. Alter

    Alter Well-Known Member

    часу в мене вдосталь :)))

    тьху три рази :scratch_one-s_head:
     
  17. Alter

    Alter Well-Known Member

    ну що ж, як то кажуть, тривалість однієї хвилини залежить від того, по яку сторону дверей туалету Ви знаходитесь :)
     
  18. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    до наркоторгівлі дехто теж ставиться, як до роботи, але от чи приносить вона користь людям?

    Яка користь суспільству "з повітря заробити" гроші (не підкріплені нічим) і пустити їх в економіку, збільшивши пропозицію грошової маси і зменшивши тим самим вартість самих грошей (візьміть для прикладу будь-яку макроек. модель) ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ForexTrend

    ForexTrend Expert

    Ніколи, жоден новачок на фінансовому ринку не нап'ється з чужого Грааля!! - Він однозначно повинен змайструвати свій
     
  20. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Краще вже в покер на гроші зіграти, більш вірогідно зірвати куш. ІМХО
     
а де твій аватар? :)