Як заробити додаткові гроші

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем DUDUV, 4 лип 2011.

  1. irenamiler

    irenamiler New Member

    Пропоную додатковий заробіток. Потрібен копірайтер. Якщо ти креативний, грамотний - можеш пробувати себе тут.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Метр кордону
    Ти на митниці.
    Тут не важливо, як ти працюєш,
    тут важливо, як ти ділишся.

    Гра "Метр кордону"
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Піарити путінівських прихвостей на ригівських каналах. Вчіться в ІгоркаМ.:)))
     
  4. BillGest

    BillGest миється в бані

    в місті завжди вистачає багато підробітків для студентів і тд))
     
  5. IhorSvet

    IhorSvet New Member

    підзаробити...тут роботу ледь нормальну знайшов


    Карочє, пригоди Ігоря в ворк джунглях.
    Тримайте, хлопці, і мого досвіду трохи.
    У листопаді звільнився з однієї контори, адмінив роботу мережевих тренерів (графіки, розклад і т п).
    Вирішив видихнути, новий рік всі діла, і з новими мріями і цілями влаштуватися на нову роботу.
    Тут то і почалися мої пригоди.
    Прикинув, що хочу і на що можу розраховувати - вирішив пошукати на ворк юа, робота юа і на хедхантер вакансії на адмінських і менеджерські позиції.
    І це жеесть.
    Роботодавцям тупо на * рать на нас, в заголовку пишуть клікбейти і все. опції відразу (шукав по фільтрам "неповна зайнятість" - в описі написано "фул тайм, робота тільки в офісі пн-пт від забору до закату").
    з \ п пишуть 25к, за фактом це з купою бонусів, яких і не вислужили за рік.
    Загалом, вимотався я трохи від цього всього.
    Пішов шукати в телегамі, боти всякі, чати, написав на фб у себе, що хочу знайти.
    Проходить так день-два-три, результати приблизно такі ж - або графік не підходить або з \ п, що на шкарпетки житомирські тільки вистачить.
    І тут, о диво, додається до мене якийсь пан Freevac
    пише, типу, прочитав твій пост, ось є пару вакансій.
    Я, звичайно, орнув з такого нахабства і пішов далі шукати.
    Через день попався мені на очі знову цей чат - заходжу на їхні посиланнях.
    і, блін, офігєть просто. Хлопці реально заморочились і САМІ відібрали мені пару вакансій. Я туди подзвонив (навчений вже з досвіду). Тут прям магія почалася.
    На дзвінок норм відповіли (а не послали на цвинтар резюме), і в вакансії правда про з \ п і умови написані.
    Крч, за добу пройшов я співбесіду, все влаштувало. Ось уже другий тиждень працюю. У колективі хлопці приємні, відразу в курс справи ввели, допомогли. Взагалі нормальне людське ставлення.
    Бачить Бог, ніколи не думав, що буду дякувати hr агенству, але рілі круті пацани. Може і вам згодяться, фб у них норм Freevac
     
    Останнє редагування модератором: 5 бер 2019
  6. DunDucatti

    DunDucatti Member

    очень интересная тема!
     
а де твій аватар? :)