Як заробити додаткові гроші

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем DUDUV, 4 лип 2011.

  1. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    І це цікаво...про pytag.com, торгівлю сг культурами. Я не розбиралась, але схоже на те що ви шукаєте продавців подешевше, потім покупців подорожче, а різниця ваша?)
     
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Так 0,001$ за капчу.
    При вирішенні звичайних капч помилки не допускаються, можуть заблокувати.
    Оплта за ґуґл рекапчі миттєва.
     
  3. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    І що воно по грошах виходить у день наприклад? Якщо не секрет.
    Я почала займатись фрілансом років 5 тому, в декреті. Після виходу на роботу не покинула. А тепер це взагалі моя основна робота.
    А що стосується додаткових грошей, то це вирощування полуниці і соснове вареннячко. Звісно що воно важче, ніж клацання за компом, але мені подобається така різноплановість, і мене воно пре, ота земля, грядки зелененьке все. Десь з кінця травня і майже весь червень я випадаю бо сезон полуниці і шишок. Зара на нову пошту поїду забирати розсаду, 150 кущів полунички.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Заробити не проблема, от ще б і забрати свої кровно зароблені. Таких вже наставлять перепон і плутанини, що краще плюнути на те все діло по біготні по сайтах і варити шишкове варення. Або салати зелені.
     
  5. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Та ну чого. Один раз розібратись.....гроші на електронний кошелек (чи гаманець, як правильно)..
    Шишки ж тільки 2-3 неділі є підходящі) ними цілий рік ситий не будеш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мабуть спробую, якщо не змусять когось кривдити чи ганьбити. От зима прийде і займуся. Якщо хтось направить...
     
  7. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Вечора біля телевізора я не проводжу.
    На УЦБраузері ґуґл рекапчі вирішую за 18-70, 30сек в середньому.
    Заробіток підрахуйте самі.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тобто, щоб поставити галочку в рекапче навпроти «Я не робот» / «I'm not a robot» - у вас витрачається 18-70 секунд? Відмінний результат.Головне - не промахнутися.) А заробіток, наскільки я знаю - не одразу великий, а дають кількість завданнь по наростаючій - тому неможливо оцінити ваші прибутки, бо невідомо, скільки ви там вже "відгадали" тих галочок.
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ви відкрийте майстер-клас для фрилансів-чайників. Гарна тема. А то ця "Як заробити..." не правильна. Більше схожа на стартап для .. Ну не важно. Я б віддячив. То ж не тяжко, як і ділитися. Справді ж? Десь там "Про це" наприклад, щоб не всім так, а хто примножить ряди форумчан.
     
  10. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    На слабенькому ПК із повільним інетом ви там ніц не заробите.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я це вже проходив коли у мене був нормальний трафік і тут не дуже має значення сила процесора). Як той квест... Просто ви ще тільки почали - я то на вищому рівні... Скажу по секрету: задача не в кількості зароблених грошей.
     
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Мій робочий стіл:

    [​IMG]
     
  13. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    О! Тепер я зрозуміла, про які капчі ви говорите. Я чогось думала про ті що з буквами цифрами. А для цих фіговин дійсно треба летючий комп.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Це ото, що треба вибрати три фото, пов'язані між собою або ... В мене на телефоні є гра. Там треба нажати кнопку вчасно, щоб жінка зібралася докупи. У 95-му був у мене т.н. комп - "Іскра", харківського виробництва. Завантаження було через магнітофонну касету. Одна така була: ти вночі стоїш під домом і граєш у "Поле чудес". З кожним розгаданим словом наближаєшся по дереву до вікна, з якого йде світло і чось ворушиться. Коли вгадуєш останнє слово, то бачиш, що відбувається в кімнаті... :crazy::mocking::shout:
    forget forgot forgotten
     
    Останнє редагування: 2 лис 2017
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    У 95-му мої батьки не мали змоги купити мені звичайний калькулятор, тому був змушений вчитись користуватись рахівницею.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та ладно... Тих турецьких калькуляторів тоді було море - за копійки. Та й нащо вони вам? Я колись у 9 класі порахував контрольну по алгебрі на кулькуляторі раніше за всіх - то ледь відбувся трійкою. Заборонено було користуватися на уроках.
    Але ж тепер у вас класний? Монітор не менше 21". І швидкісний. І так використовувати... Ребуси відгадувати. Мені б такого...
    Кулемет ГШК
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 2 лис 2017
  17. Lorna

    Lorna Member

    А я все думаю спільними покупками зайнятися, не знаю вигідно воно чи ні, напевно, як у кого піде. Але взагалі мені б сподобалося одежею та іграшками займатися, і собі дешевше візьмеш і додатковий дохід буде. Або ще знаю, багато хто з фабриками-виробниками якось домовляються і збирають замовлення. Хочу спробувати, але не знаю, з чого почати)
     
  18. liqeno

    liqeno Member

    Піти на роботу і почати заробояти!
     
  19. ArtikP

    ArtikP миється в бані

    Кожен сам для себе вирішує як заробити. Чи на справжній роботі чи в інтернеті. Але і там і там легких грошей не буває. Треба працювати.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Такий метод - це більше розвага, будь яка розвага більше має ціль витрачати гроші, а не заробляти, як і азартні ігри, хтось колись виграє, але в загальному все одно в мінусі, хто може постійно вигравати - явно в меншості.
    Щодо ставок на спорт, щоб дійсно відчутно виграти, потрібні великі ставки та великий ризик, а так це більше як розвага.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)