Як заробити додаткові гроші

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем DUDUV, 4 лип 2011.

  1. AnnaArh

    AnnaArh миється в бані

    спасибо за информацию)
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Останім часом зауважив, можна якийсь старий неробочий телевізор, дрель... просто викинути, можна трохи їх покувиряти, дещо повідривати і познімати, назбирається декілька кілограмів кольорових металів, кілограм міді в середньому 130 гривень, якщо вибити із такої техніки декілька котушок, вже можна гривень 200 підзаробити, може і не така велика сума, але якщо просто викинути, і того не буде.
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Yaroslavnaa

    Yaroslavnaa Member

    Усяким різним можно займаться. Є зараз сайти в інтернеті для заробітку. Та можно листівки роздавати. Треба просто на дупці не сидити, а заробляти, оттоді вийде.
     
  4. Xcenia

    Xcenia Member

    це точно!
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Колись я збирав дитячі китайські іграшки. Там стільки шестерен, моторчиків, саморізів і т.п. - море. Трохи поламалися - і вже викидають... Я їх чинив, так подобалося, коли вони оживали. І так смішно було, коли іграшки-інваліди теж рухалися... Іграшки доволі не дешеві - радіомашини, швейні машинки і багато різних. Зробіть майстерню, запчастини на смітниках (можна бомжам замовляти). А все моє "любімоє" викинули жінки. :cry:Це для них не гроші.
    Я хотів зробити Капса, для фільму. А ось вірш про іграшки на смітнику:
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Суто жіноча логіка. Якщо мужчина на бігає та не приносить грошей - то він лежибока.
    Колись один новий директор розказував: "Захожу до кабінету менеджера, а там сидить хлоп - п'є каву і курить. Біжу до генерального - і кажу так і так... Чого це то той такий... А генеральний директор каже : якщо він мені дає ідеї, на яких я заробляю і завод працює на замовленнях, то хай п'є і курить коли хоче і де хоче..."
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Дивлячись скільки Ви хотіли б заробити) 50 тисяч долярів це якось не дурно Ви захотіли) Їхати за бугор тільки там уо платять.
     
  8. Lenasik

    Lenasik миється в бані

    Я тоже хочу зарабатывать доп. деньги! Но все пока никак не получается...
     
  9. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    А Ви хоч щось пробували зробити для того, щоб щось вийшло? В мене вдається поєднувати основну роботу (заробітньою платнею якої не дуже задоволений) із торгівлею пшеницею та іншими культурами. Роблю це через https://pytag.com. Усе доволі зрозуміло і просто. І головне, що усі покупці перевірені на добропорядність.
     
  10. Foxychery

    Foxychery миється в бані

    і як це так вам вдається поєднувати? навіть уявити собі не можу, подивилась ваш сайт - нічого не зрозуміло
     
  11. KostinAndrew

    KostinAndrew Member

    Я коли перший раз за нього сів - так само як і ви подумав, але насправді усе не важко, як здеється на перший погляд) Забиваю основні дані і усе автоматично підбирається.
     
  12. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Останнє редагування: 21 жов 2017
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  14. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Стараюсь НЕ красти.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Да ладно... І як? Можна жити, щоб не красти?
     
  16. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Можна! Ще б так... і не хворіти.
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Тільки "не красти" - замало для того, щоб ще не хворіти. Я знаю випадки, коли людина попадала у лікарню лише за те, щоб вона не з'являлася на очі за свою... Ну таку собі жадібну гординю. То трохи важко зрозуміти, але просто повірте (уявіть собі, що всі робили одне діло, а потім одна вирішила , що це тільки особисто її заслуга і вся нагорода - тільки їй має належати). Або кажу - не роби сьогодні нічого такого, що можна зробити в інший день. Ні... То підвернула ногу, бо не сиділося. Цей випадок із-за впертості... Взагалі виходить, що треба хоч трохи притримуватися христіянських або іншорелігійних заповітів.
     
  18. Kornely

    Kornely миється в бані

    Работал в офисе 4 года, будучи студентом - более 12000 грн не зарабатывал. Ушел на фриланс, выучил немножко SEO и всего за 1 год, доход вырос в 3 раза.
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    :preved::don-t_mention:
     
  20. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    хм, цікаво. і вигідно? чи то малось на увазі за 1000 капч 1 долар?)
    за компом не хочеться сидіти зайвий час.
     
а де твій аватар? :)