ЯК ЗАПОСТИТИ ФОТО НА ФОРУМ?? - Відповіді!

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Annjutka, 13 жов 2007.

  1. Molv

    Molv New Member

    Дякую!!!!!!!!
    Вдалось.
     
  2. deva

    deva Well-Known Member

    Привіт всім. Підкажіть, не знаю в чім проблема, але я неможу долучити зображення з компютера. Вроді вже почистила все.... не знаю
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Поясніть, будь ласка, крок за кроком що Ви робите. Бо важко так телепатично виянити в чому справа :)
     
  4. kitana

    kitana Banned

    Нещодавно прев'ю запостила.
    Так і не розібралась, як це зробити на imageshack.us (яким в основному користуюсь) :sad:
    На Радікалі - при відкритті фото в оригінальному розмірі стільки реклами, що цим ресурсом не захотілось користуватись.

    Згадала за оцей - http://pic.te.ua
    Просто і "без изьісков". Без реєстрації, вибір розміру при завантаженні, з прев'ю теж все зрозуміло, мова українська.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    На Радикалі треба давати лінк безпосередньо до фотографії, а не до сайту з фотографією, тоді не буде видно реклам ;) Не знаю як там з готовими прев'ю, не пробувала. Переважно якщо по одній фотографії закидую, то відразу там зазначаю опцію зменшування розміру до ~900х600 чи 800х800 пк, щоб не морочитись в прев'ю і відразу вставити ціле фото без лінків.

    Не користувалась тим сервісом, але там можна якось зробити прев'ю з лінком на повне фото. Наприклад, таким чином є вставлене фото з цього допису.

    ---------- Додано в 11:35 ---------- Попередній допис був написаний в 11:34 ----------

    Якщо там є можливість зареєструватись, то краще це зробити. Так буде зручніше потім шукати свої фотографії. Наприклад, якщо треба буде комусь онлайн показати закинуту фотку, то зручніше знайти її в своєму альбомі на файлообміннику, ніж десь на форумі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kitana

    kitana Banned

    Я прев'ю, здається, ніколи раніше і не робила, ставила фото в нормальному розмірі і все (використовуючи пряме посилання).

    А тут саме прев'ю знадобилось, бо фотка "важка" - навіть якщо розміри зменшити, то вага в правила не вкладається.
    Оце - http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=994223&postcount=507

    Тому і полізла на Радікал.

    З Радікалом вже розібралась. Дякую :)

    [​IMG]



    Я в цій темі теж читала, що
    на imageshack.us можна зробити прев'ю, але у мене ніц не вийшло.
    Може
    Boris_Kiev розкаже. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Нарешті знайшов нормальний сайт з якого можна запостити фото на форум.
    http://www.bestpics.ru/up
    В налаштуваннях вибираєте необхідний файл з компютера, потім вибираєте adult-картинка, включаєте загрузку і після появи картини і посилання, копіюєте тільки від [​IMG]
     
    Останнє редагування: 12 сер 2013
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

     
    • Подобається Подобається x 4
  9. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    :haha: Мартіні, де Ви були скоріше. Я купу часу провів в гуглах і на різних сайтах, щоб щось знайти, а тут все так просто і доступно під самим носом і руками :) Дякую за виправлення ! :drinks:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)