ЯК ЗАПОСТИТИ ФОТО НА ФОРУМ?? - Відповіді!

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Annjutka, 13 жов 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    ІМХО, Ви перебільшуєте. Такі санкції стосуються до всіх, незалежно від того чи це новачок, чи старожил. Якщо десь і пропущені гігантські фотки, прошу повідомляти іконкою [​IMG].
     
  2. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Слово гігантські можна трактувати по різному. Тут ліпше вжити розмір в пікселях і розмір в Кб, щоб потім не було поводу для ...
     
  3. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Люди у мене кудись поділась графа "додати фото",перед повідомленням.Шо за примха і як з цим боротись?Дякую не байдужим до мого горя.:cry:
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А чому би Вам не заганяти фото на хостинг (я користуюся imageshack.us) і вставляти лінк тегом [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nikolas

    nikolas Well-Known Member

     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо Ви збираэтеся постити "разово" - можна це робити без реєстрації. А зареєструвавшись на ІмеджШек - зможете знаходити свої старі картинки, стирати їх та інше.
    Потренуйтеся. Будуть неясності - звертайтеся.
     
  7. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Ок.Буду шось шурупати,знаєте привик вже до:рот-шлунок-пряма кишка.:pardon:
     
  8. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    help!!!Не можу загружувати на ЛФ фото,кудись заліз,щось зробив,Тепер не висвічує ні аватар,ні смайликів, а фото так і не загружає.
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Який у Вас браузер? Що Ви робили?
     
  10. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Браузер-Mozilla. Просто не можу загружати фото,формат завеликий і не форматується.
    Коли заходиш в завантаження пише що перевищує допустимий розмір,коли йдеш в керування долученням,вибираєш фото,тоді пише,що обєкт перевищує обмежування долучень.Я пробував видалити всі долучення і вийшла така ситуація що щось зробив не так,якби знав що виправив би помилки.Вже загрузив наново браузер,спочатку все нормально,а за якийсь час знов повертається на то саме.Щось мені пригадується,що я нажав" заблокувати"якісь вікна,але це були вікна ЛФ чи в самих настройках брузера не знаю.
     
  11. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Фото найкраще додавати через Радикал:

    1. Зайти на http://www.radikal.ru
    2. Натиснути Browse і вибрати свою фотографію (може бути довільного розміру)
    3. Біля "Уменьшить до __ пикселей" вписати 640 (тоді фотографія сама зменшиться до 640 пк по більшій стороні)
    4. Біля "Качество JPEG" вписати 75-85
    5. Поставити галочку біля "Оптимизировать формат"
    6. Натиснути "Загрузить" (після завантаження появиться мініатюрка фотографії. Якщо на неї клікнути, то побачите її в розмірі до 640 пк. Там же в стрічці Результат: 427 x 640 пик., 64 Кб буде кінцевий розмір фотографії, наприклад, 64 Кб. Треба слідкувати, щоб він був до 100-150 Кб)
    7. В списку лінків під фотографією зі стрічки "1. Ссылка" копіюєте лінк.
    8. У вікні допису на форумі клікаєте на іконку [​IMG] і вставляєте збережений лінк.
    От і все.

    Якщо плануєте додавати фотки не одноразово, то варто там на Радикалі зареєструватись. Тоді зможете переглядати свої фото, організовувати свої альбоми.
    Як виставите один раз ті налаштування додавання фото (розмір, якість..), то наступного разу вони самі збережуться і додавати наступні фотки буде ще швидше.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Пане Кутуз.
    Мож пов'язку не на те око одягнули? :)
    Не треба "грузити фото на форум", форум для обговорень.
    А як запостити фото - тут.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. kutuz

    kutuz Well-Known Member

    Напевно я чайник не від бергофа,а таки чугунний:pardon:Дякую,з проблемою аватарок і смайликів я справився,тепер поправлю повязку і попробую ЗАПОСТИТИ фото;)Видиш точно повязка була не на тому оці.
     
  14. Pabusily

    Pabusily New Member

    Обробка цифрових зображень

    Порадьте, будь ласка, якусь онлайн програму для обробки зображень :). Дуже дякую:)
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

  16. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Не встиг. Ні нашу, ні радикалівську.
     
  17. Molv

    Molv New Member

    SOS!!!!!!!!!!

    SOS!!!!!!!!
    Як запостити знимку на форум, якщо "радикал-ру" нині "вихідний" - не фунциклює ????
     
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  19. Molv

    Molv New Member

    Дякую. Зараз попробую. Але я чайник повний.
    Пробувала на photofile.ru. Фотографії туди закинула, але не знаю, як зіслатись на них у форумі.
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    На тому ,що я дала,беріть "Превью для форума"
     
а де твій аватар? :)