Як відкрити власний магазин-павільйон у Львові

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Popatska, 27 лип 2010.

  1. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Месяц?!?!?! о_О Львивська Пивоварня месяц тому прислала письмо о том как они вливаются в большой холдинг и т.д. и т.п., что все претензии по оплатам принимают только до 15 сентября. После 15-го, будут работать под другой мордой юридического лица. :blush: Выслали им письмо о том, что все поставки до 10 сентября, а дальше если не заключат договор от другой морды юрлица, поставки прекращаются. Сегодня письмо, типа: - "ой, ой простите засранцев ничего не успеваем, на новое лицо даже печати ещё нет и т.д." Так это "СЛАВУТИЧ", а не МАФ. А Вы пишите месяц... до роботы.:haha::haha::haha:
    Про активную... просто молчу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Popatska

    Popatska Member

    Я просила поділитися досвідом, хтось тут розказав про свій досвід? Натомість мені хамлять, глузують з мене.
     
  3. reich

    reich New Member

    А підкажіть будь ласка може хто знає де у Львові можна арендувати площу біля 20-25 кв.м. в нормальному торгівельному коплексі.
     
  4. JohnDoe

    JohnDoe продам ауді 100 ))

    будь-який агент з комерційної нерухомості знає.
     
  5. Donner

    Donner Member

    О, власне! Дивно, правда? Особливо смішно читати поради прочитати стенди в міській раді. Гарна порада, але так десь для Німеччини:) Там дійсно, те що написано -- те й чиновник робить. Я трохи знайомий з дозвільною системою Львова, тому впевнений, що ті, хто посилає до документів самі ніколи нічого не відкривали. Значить так, щоби відкрити МАФ, то треба: купа нервів, купа грошей, знайомство в райадміністраціях. Бо інакше ніхто вам не пояснить причини, чому, коли ви приходите з купою потрібних документів, вас футболять і кажуть, що ми, мовляв, тепер тільки зносимо МАФи, але біля будинку вони як гриби з''являються. Коли ти приносиш фотку тьотці з міськради й показуєш, я, мовляв, тут хотів землю орендувати, ви сказали ніззя, а тут он МАФ з''явився... Вона кліпає очима "то не ми, то нагорі дозволили"... Кому, хто дозволив -- невідомо. Так що, як не маєте своїх людей "там", киньтеся того ровера, або орендуйте стаціонарний магазин, не ЖФ, який має дозволи на певний вид використання. Оренда, звичайно, дорожча, ніж кійоску, але порахуйте стартові затрати на МАФ (хабарі ну дуже багатьом і дуже багато), то зрозумієте, що ліпше:)

    Але, все ж, добивайтеся свого!
     
  6. andrma

    andrma New Member

    Відкриття магазину

    Доброго дня всім.
    Підкажіть будь ласка- які документи потрібно для відкриття магазину автозапчастин, і куди потрібно звертатися за всіма дозволами. А ще скільки це буде коштувати і які затрати очасу на це все потрібно:dntknw:
    Є власне приміщення яке знаходиться в нежитловому фонді. І відкритий приватний підприємець на єдиному податку.
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Відділ торгівлі міської ради.

    КВЕД відповідний?
     
  8. andrma

    andrma New Member

    Так КВЕД відповідний є, і підприємець зареєстрований. як платник єдиного податку
    Хочу знати чи можна вже починати діяльність, чи ще якісь дозвола потрібні.
     
  9. Kalyta

    Kalyta Active Member

    Потрібно дозвіл на торгівлю.(На початок діяльності).Якщо це роздрібна торгівля.Дозвіл отримуєте в міськраді.Звідтам і починайте.І пам'ятайте: секретар- кращий друг початківця.
     
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Найшли час блін, тримайте гроші в золоті, і спіть спокійно
     
  11. ImperatorSany

    ImperatorSany http://bas-pro.com.ua

    Якщо бажаєте займатись прибутковим бізнесом, краще відкривати магазин у прохідному місці, наприклад у торговому центрі. У Львові є можливість відкрити точку в "Опера Пассаж", Магнус - не дуже оперативно реагує на запити нових потенційних орендаторів. :sad:

    Залежить чим саме Ви бажаєте торгувати, тому що торгові центри ретельно вивчають продукцію, яка претендує на вільне місце.

    А стосовно окремих магазинів/павільйонів - не стикався.
     
  12. yasam

    yasam Well-Known Member

    так, нажаль така особливість "слов’янських" форумів існує
     
  13. Seda

    Seda New Member

    Да, на початку підприємницької діяльності завжди важко. І це точно не 3 години займе. Потрібно бути проінформованими, як краще вчинити, щоб вільний час не на податкові витрачати, а на сім'ю. Я також маю свій бізнес, тому з власного досвіду можу вам порадити звернутися до газети "Все про бухгалтерський облік" - це стане вашим першим асистентом у питаннях звітностей, ліцензії, пенсійного фонду, пдв і т.д.!Хай щастить!
     
  14. Bulavka

    Bulavka Active Member

    Не знаю де і в кого запитати, може, тут хто підкаже.
    Є магазин, з вивіскою, скажімо, "Продукти". В магазині має бути окремий відділ продукції окремої фірми, наприклад "Родинна ковбаска" які також мають почепити поряд свою вивіску. Чи вважатиметься то додатковою якоюсь рекламою за яку потрібно платити і чому?
     
  15. Rustem

    Rustem New Member

    Може комусь знадобитися купити кіоск або торгівельний павільйон, бачів такі ECO кабіни


    [​IMG]

    Подробіці
     
    Останнє редагування: 22 сер 2013
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)