Як "вибити" борг

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Speedo78, 13 лют 2010.

 1. rfnvjyi

  rfnvjyi New Member

  доброго дня. у мене теж важка ситуація. позичила жінка 500 євро. уже пройшло 7 років. ніяк не можу забрати. а гроші тепер срочно потрібні на операцію зубів.:dntknw::dntknw::dntknw:
   
 2. leocity

  leocity Member

  без розписки?
  " без бумажки ты букашка а с бумажкой человек", якщо є розписка ситуація спрощується, інакше шансів небагато, справді ж не будете братків підсилати. Купа випадків є, коли люди, позичивши гроші, намагались їх повернути силовими способами, чи залякуваннями і в результаті самі страждали від насланих боржником правоохоронців. Люди не люблять повертати старі борги, хоча 500 євро зараз і 7 років тому - то різні речі. Добре було б, якби у вас були знайомі в правоохоронних органах, відвідини людини в формі, розголос серед сусідів річ малоприємна, і може подіяти.
  Я б у першу чергу прийшла сама, без свідків, але з диктофоном, витягнути потрібну інформацію. Другий візит робите в присутності дільничого, наприклад, і з записаним компроматом. Пропонуєте варіант, щоб гроші віддавали частинами - на це боржнику буде легше погодитись і звісно на цьому етапі запропонувати написати розписку, щоб у вас все-таки були гарантії, вказати терміни погашення боргу. Не хочуть писати, тоді вже говорити, що у вас є запис розмови, де боржник підтверджує свій борг, грозити органами, розголосом, позором...
   
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)