Як "вибити" борг

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Speedo78, 13 лют 2010.

  1. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Ну в нас іде сума 40000 євро,як ви думаєте це достатьня сума що взятися за то?І ще будь-ласка такє питання де таки фірми знаходяться?Бо я в тому незнаюся.:dntknw::dntknw::dntknw:
     
  2. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    1. Во-первых никаких суперчудесных фирм н существует, то есть если нет договоров или нотариально завереных расписок, то это нелегко
    2. А во-ворых я так понимаю вашего клиента уже менты раздели, так что вряд ли у него что-то осталось, чтобы он смог отдать.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Розписок немає нотариально завірених,але я думаю що після того як його мєнти розділи він ще кілька сот таких роззяв знайшов,які так само віддали йому гроші.:sad::sad::sad:
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а прізвище озвучити можете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Колотило Анатолій
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тому що вважаю,що краще пару раз заїхати в пику,ніж писати заяву в міліцію,відкривати кримінальну справу і..."со всємі витєкающімі...":dntknw:
    звичайно,йдеться про 100 баксів,а не 100000...

    ---------- Додано в 15:46 ---------- Попередній допис був написаний в 15:37 ----------

    Але є знайомі...в котрих є знайомі...котрі мають знайомих...
    І..якщо справа того варта...то...
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Ну в мене нажаль таких знайомих немає:dntknw:Та от недавно чула такє за того Колотила,що він знайшов собі дівчину,зробив їй дитину,заложив квартиру її в банк,та втік.Тепер вона з дитиною на руках в якомусь приюті,без квартири(бо банк забрав).о_ОНевже він так довго ще буде продовжувати:sad:
     
  8. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Были бы у них "знакомые" они б тут на форуме не писали, правда?
     
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А спитатисі ж можна нє?:scratch_one-s_head:
     
  10. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Думаю, спробувати варто. Тим більше, повторюся, зараз криза. Одна з них називається "Юридична фірма Фенікс". Знаю точно, що вони надають схожі послуги (принаймі 2-3 роки тому точно надавали). Це, іншими словами, детективне агенство. А так як в нашій крїні реєструвати ДА не дозволено, от і маскуються під адвокатську контору.

    http://advocat.lviv.ua/index.html
    Подзвоніть, підійдіть. Принаймі, спробуєте ;)
    Може щось і вийде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Дуже вам дякую!!!!Обов"язково спробуєм!!!!;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Trooper

    Trooper Well-Known Member

    Есть такие люди, встречал не раз =(
     
  13. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Ну, не скажіть. То що менти розвели, то його проблеми, але ж є в людини квартира, там, дача, може ще й машина. Як заявляться "серйозні хлопці колектори" (детективи, чи як їх там правильно назвати), то прийдеться продавати, шо делать. Тим більше за 40000 євро, думаю, люди добре постараються!

    Спробуйте, але майте на увазі, як я писав, вони беруть собі "винагороду", будьте до того готові, не менше 10%, суми, що "вибивається". У вашому випадку, в районі 8000, а то й більше прийдеться їм відстігнути. Але я думаю, краще отримати 80-90% ніж взагалі нічого!
    ----------
    Я вважаю, що це справедливо. Робота в хлопців, таки не проста і з ризиком пов"язана ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Alex Kulko

    Alex Kulko Well-Known Member

    краще підшукати офіційну колекторську компанію. Прогляньте Інтернет, та знайдете собі кілька лідерів ринку. Такі принаймні проблем більше не нароблять. Серед тих, що пам"ятаю, то CCG, Вердикт... Там підхід дуже серйозний, все в межах закону, але від боржника не відступаються. Варто спробувати ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Anaid

    Anaid Well-Known Member

    Я так само думаю хоч якись гроші вже отримати назад!!!Щоб тому гаду попало!!!Дякую дуже вам всім за ваші корисні поради!!!!!!!;););)
     
  16. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Миху, ну як вам сказати... Зиск це ж не обов*язково гроші, це мабуть розвага, задоволення від того що він все одно гроші на лікі витратить, що наступного разу думати буде...
    Миху, це саме той випадок коли краще самому спробувати... :good:
     
  17. Knife

    Knife Member

    Так, нехай хоч моральне задоволення, але отримає :crazy:.
     
  18. SEVENFOLD

    SEVENFOLD Member

    про 100 баксів

    Була і в мене така історія. При кожному телефонному дзвінку я все записував на диктофон. В деяких телефонах навіть є функція запису розмови. Коли маєш запис вже легше, юридичної сили воно немає, але на психологічному рівні чувак може "накласти".

    Рішення правда в мене було легким - звязався із батьками боржника і розказав про ситуацію, сказав, що якщо вони на нього не повпливають то будуть носити сухарі (фарсував звичайно), але гроші віддали батьки, а там вже внутрішня справа сімї, нехай розбираються між собою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. magera

    magera миється в бані

    А як вам вдавалось дати зрозуміти, що диктофон увімкнено?
     
  20. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    ех і я так попалася.
    Зимою мені запропонували оренду примішення на трьох, я на той час орендувала інше приміщення, але там виникли проблеми тому погодилася, тим більше що людей знаю не перший рік.
    ну але в примішенні треба було зробити ремонт, а саме замінити підлогу , домовилися що робимо і витрати ділимо на трьох. Ми(себто я з чоловіком) закупили всі матеріали оплатили всі роботи і тд, підолога є - пів року усі користуються приміщенням - пора і про віддавання говорити і тут наші компаньйони завели пісеньку, а в нас грошей нема , а криза і взагалі ви більше тим примішенням користуєтесь, вам більше підлога потрібна, а давайте ви і далі будете проводити свою діяльність а з заробленого собі самі віддавати за ремонт.... А ще то ви затіяли ...
    Я взлостилася і трохи покричала - і позагрожувала - одразу образи "ми ж інтелегентні люди , а ви зразу з наїздами . "
    В результаті оскільки ці люди заборгували не лише нам, а й власникам примішення одного з них взагалі виперли з приміщення , друга ще є але й там є свої мухи ..

    Пройшло більше місяця, а від партнерів ні слуху ні духу , що робити не знаю .... сума досить велика ????????
    Справа ще в тому, що ми усі крутимся в певній спільноті і мої компаньйони почали нам за спиною різним людям давати різну інформацію причому трошки тут трішки там з закатуванням очей "та вони такі , але я не можу вам усього сказати", себто лити на нас же багно ...
    І що тепер робити ???
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)