Як Ви захищали диплом?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем nirvanka, 12 гру 2007.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Про свій захист я тут писав, дозволю собі написати про захист нашої практикантки (бухгалтерський облік, приблизно 2000-й рік). Привітна флегматична дівчинка, сиділа невилазно у бухгалтерії, "щось робила". Ближче до захисту почалася у дівчини смуга невдач. Дістала вона "козу", купила пачку паперу, стала на весь день до ксероксу. Розкладала по стільцях сторінки з різних оригіналів та свої копії. Хтось її покликав, дівчина на хвилинку відійшла. І тут прямо над ксероксом відірвався від стелі важенький шматок ліпнини, пробив фальшстелю, розбив вщент ксерокс, ще й світильник звалився, завис на дротах з іскрінням і запахом диму.
    Наш "пожежний №1" (технік і водій) тут же вирубив фазу і полив поле бою з великого вуглецьового вогнегасника.
    Дівчина в шоці, половину паперів знищено.
    А за день до захисту її диплом зжер вірус (був такий "скриптовий" вірус в часи Винди-98, вбивав документи у форматі МС Офіс). Занесла дискетою з університетського "неперсонального" компа. І в універі, і в офісі, і на дискетах - усе вщент побито.
    Обидвоє наших адмінів були відсутні (чи то навчання, чи відрядження). Талановитого сумісника-хакера незадовго до цього дня шеф здуру звільнив.

    Розподілили обов"язки так: технік, який мав чергувати вночі, взявся реставрувати на винчестері "версію" триденної давнини (з таблицями, графіками та презентацією). Я взяв додому дві дискети зі свіжими правками (теж вбиті) і сказав, що витягну тільки у текстовому форматі. А далі - вибачай, дівчино!
    Ось о 1 годині ночі перекинув до офісу тексти, технік прийняв і каже, що дівчина не може зліпити їх докупи. Бахнув кави, приїхав до офісу, допоміг зліпити. О 7 ранку приїхала наша головбух (душевна жіночка, усім допоможе) - не стільки для коригування і перевірки, скільки для психотерапії.
    До другої години дня щось схоже на дипломну роботу було готове. І о четвертій наша дівчинка захистилася, здається на трійку. Була задоволена як слон (або слонь). Щедро проставилася, гуляли два дні.
    Через рік прийшла в гості (вона не киянка), сказала, що вже виросла до головбуха.
     
    Останнє редагування: 30 бер 2013
    • Подобається Подобається x 2
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    о_ООго, ну й історія. Пам"ятаю, як захищала перший диплом (а до того три курсові роботи), то як малодосвічений на той час користувач комп"ютера зберігала свої роботи в кількох екземплярах на всіх можливих носіях - дискета, диск, флешка, диск С, диск Д:))) Ще досі знаходжу на компі ті текстові документи:mocking: Отака я перестрашена була, щоб мені часом моя робота нікуди не пропала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. zherech

    zherech Well-Known Member

    Нормально защищал. В УАД. 2002 год. Минут за 20 все рассказал,получил 4 и был вполне доволен. Потом выпил конъячку,как положено. Никакого особого мандража не было.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    zherech,
     
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    У Львові це розшифровується як Українська Академія Друкарства:) Цікаво, як в Росії:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. zherech

    zherech Well-Known Member

    Украинская Академия Печати,прошу пани:give_rose:

    ---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    На самом деле там давали некие отдаленные азы в полиграфии,но в любом случае благодарен преподавателям за эти азы. Когда пришел в полиграфию мало что понимал,все пришло со временем,ну и английский помог,который учил в сш45 на Научной.
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)