Як Ви захищали диплом?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем nirvanka, 12 гру 2007.

  1. Peri

    Peri Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Хотіла я іти на 6-й курс. Уже гроші зібрала. Тепер навіть навіть не знаю, що робити. У мене тепер єдине бажання: розпрощатися з ними. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо Вам в майбутньому пригодиться той папірець, то йдіть. Якщо ні, то і не треба.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Nikusik

    Nikusik Well-Known Member

    до здачі готовалася дуууже довго, а коли настав той момент у мене у роті пересохло, ала відповіла я дуже непогано, комісія була не маленька, і всі так роздивлялись, я так нервувала, а коли закінчила доклад, як гора з пліч впала, потім мене запитали, усього пару питань і все))) мені навіть потом сподобалось, захотілось ще виступати на публіку)) я просто з дитинства дуже соромязлива)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Olenall

    Olenall миється в бані

    А я чомусь зовсім не нервувала, все пройшло досить легко, я навіть і не очікувала такого:)
     
  7. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    Сиджу на роботі і таке враження, що я не те що ніколи диплому не захищала.. не вчилася в ВУЗі навіть :) А було це зовсім недавно.
    Я закінчувала свою освіту в політесі, прийшла на заочне після бакалавра. Відомо як сприймають заочників. Нам захист поставили аж після всього стаціонару, мало не в середині літа. Але я вирішила, що мої нерви не витримають чекати, поки захиститься весь інститут, а потім я. Тому я інтенсивно писала той диплом і пішла захищатися в другий день захистів - невиспана ы заторможена. Мені було все одно, на скільки я захищуся, я зовсім не переживала. Може, тому, що була трохи в собі впевнена (диплом писала сама і мала досвід виступу перед аудиторією). Дістала п'ять. Так що "не такий страшний чорт, як його малютка" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Яка класна тема, ніколи раніше не бачив....

    1999, журфак ЛНУ. Дипломну роботу писав два тижні. Майже без використання літератури, оскільки її на той час по моїй темі (комп"ютеризація видавничого процесу) практично не було. Як зараз пам"ятаю, взяв собі додому на прокат комп"ютер за 30 доларів на місяць (на той час пів моєї зарплати). 486 з Віндовс 95 . Робота йшла легко і швидко бо писав практично все з голови на основі власного практичного досвіду (працював в редакціях з 3 курсу) та наслухавшись на всяких грантових семінарах європейських та американських фахівців. Список літератури і посилання на неї були скоріше для відмазки, як обов"язкове дотримання формальних правил оформлення. Перед захистом накалякав собі папірчик з виступом, але навіть не діставав його з кишені, розповідати про свою дипломну я міг цілий день, тому мене зупинили, бо я в той день захищався не один :) Одноголосно поставили відмінно , а завкафедрою порекомендував мою роботу використовувати як методичний посібник у навчальному процесі. До речі, п"ятірка за дипломну роботу - це єдина п"ятірка у моєму дипломі. Всі дисципліни у мене 3-4, тому успіх з дипломною роботою був для мене особливо феєричним :) я всім їм довів, що оцінки в мене в заліковці були такі не того, що я якийсь тупий, а того, що практику я поставив попереду теорії.
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Вже стільки надивилась інших захистів, що практично забула про свій... :)
    Цього року стільки трійок було в нас на захистах, як ніколи. Ще й дві двійки, до того всього. Розслабились дуже студенти...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Redvisitor

    Redvisitor Well-Known Member

    Пришел на диплом, поскольку никто не хотел идти первым я пошел первым. Долго толкал речь, а потом проректор который у меня принимал дипломку спросил "А может ли ваша система быть под системой", Еле удержался чтоб не расмеяться, но чтоб не дерзить проректору начал уходить от вопроса. Блин ну понятно что любая система может быть подсистемой. Отстрелялся и пошел себе пить пиво, и ждать пока поставят оценку.
     
  11. A_Stella

    A_Stella Well-Known Member

    Була малою і дурною, тому страшенно хвилювалась. Хоча стоп, більше на держ іспитах, а диплом - просто захищаєш своє писання. Хвилювання були, але незначні. Якщо сам писав - тему знаєш.
    А от про іспити я згадую з жахом..а тепер розумію, що це все "бджоли".
     
  12. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Перший діплом на інженера захищала у 1985 році, а другий на психолога - у 2008-му. Перший допомагали креслення робити. Другий писала сама "Психосоциальная поддержка приемніх семей и адаптация детей-сирот в приемных семьях".
     
  13. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    На кауком язіке сие есть?
     
  14. sandrastoun

    sandrastoun Well-Known Member

    Вибачаюсь, розклад літер залишила на український мові, не помітила одну помилку. Але перекладати назву диплому на украінську мову рахую зайвим.
     
  15. punny

    punny Member

    головою захистив :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Тема диплома "Теплоснабжение Западного промузла" 1978 год. Для проекта нужен был план этого района. Но как в советские времена можно было достать карту, на которой были нанесены все предприятия, в том числе оборонные. Я достал, через своих подружек-туристок, которые работали в проектном институте. Дралоскопил, и на дипломировании комиссия с восторгом рассматривала секретную карту
     
  17. KurT

    KurT Well-Known Member

    Захищався приблизно за тиждень до нового року. Тема диплому була не важка і інформації в інтернеті багато (модернізація робочого обладнання автогрейдера), тому зкачав багато матеріалу, зліпив з того всього одне до купи, вивчив основні моменти для доповіді трохи поімпровізував, "поулибався" за шо і поставили відмінно. Власне сам захист по суті річ не складна, а от останні дні перед захистом ( самі знаєте як то воно в нас прийнято, все в останній день) Набігався як має бути. В кінці як завжди те треба переробити, те передрукувати там доробити. Зранку до обіду бігав передруковував, потім ішов на роботу, вночі виправляв халтуру а наступний день все повторювалося, бо через роботу завжди щось забував виправити.
    Особливо цікаво було якраз в день перед захистом, довелося передруковувати записку, яку перед тим цілий день переробляв ( на роздруку як завжди черги) потім в секретарки на флешку треба було скинути форму для рецензії і роздрукувати, рецензент вже ішов додому оскільки на дворі вже був вечір, комп в секретарки не вмикався, старий був як світ, я їй шоколадку обіццяв купити, вона так нила що їй до дому треба а я її затримую, якось на силу записала мені той бланк для рецензії, потім знову на роздрук, там відповідно черги щей до того всього, на роздруку 20 хвилин мучилися щоб роздрукувати той один нещасний файл, бо чи той формат там був кривий чи то обладнання їхнє здуріло, а рецензент відповідно вже пішов, але як потім виявилося пішов недалеко, в кафе пити коньяк і каву ( мусив бігти в то кафе нести йому бланк для рецензії) після того всього ще треба було забігти то керівника, щоб він на останок зматюкав за халтуру і можна було йти додому готувати доповідь, ще до того всього купа формальностей і цілий день з роботи дзвонять шо то я скотина собі думаю, на роботу не прийшов. Загалом тріллер був ше той, я шоб не здуріти після того всього мусив ше бігти крос до сокільник в 11 ночі по снігу, бо як бігаю крос то легше думається.
    Після цього захист мені був як свято ну і саме головне секретарці шоколадку не забув, хоч вона на мене дивилася ніби перший раз бачить і напевно так і не зрозуміла за які такі заслуги
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А я в бурсі зажав поставити майстру пляшку горілки, тому залишився без червоного диплома :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Бакалаврську захистила легко і невимушено, оскільки вибрала собі закручену тему , і ніхто з членів ДК не придумав, що б то мене запитати :)
    В магістратурі я кардинально змінила тему, зафанатівши від австрійсько-українських відносин, а особливо австрійського нейтралітету. Магістерку писала у вільний від роботи час фактично. Питань на захисті було багато, але, знаючи членів ДК та їх наукову спеціалізацію, я наперед знала, хто і по якій частині роботи може мене щось запитати. Захист приніс мені велике моральне задоволення, ми любо поспілкувалися, голова комісії (не з нашого вузу) рекомендував мене до вступу в аспірантуру (однак аспірантура - то вже окрема тема).
    По моєму, коли сам пишеш роботу і знаєш свою тему, то в захисті ніц нема страшного. Ну хіба там форс-мажори та форс-мінори всякі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Відійшовши емоційно від усіх переживань, можу розказати про захисти своїх дипломних робіт:)
    Перший диплом магістра філології, 14.06.2008 року. Хоч було страшно до тремтіння в колінах, на захист йшла впевнено, бо тему я знала від А до Я ("Семантичні неологізми в сучасному іспанському медіа-дискурсі"). Керівник дипломної з мене всю душу витрясла в процесі написання роботи, але за це я їй досі вдячна, адже диплом знала чи не напам"ять і була готова до будь - яких запитань. Запитань практично не було:mocking:, оскільки
    Було шалене відчуття ейфорії і гордості за себе:)
    Другий диплом спеціаліста із фінансів, 20.02.2013. Перед цим захистом перенервувала конкретно, ще більше, ніж перед першим. Тему я собі вибрала водночас просту і разом з тим об"ємну (" Фінансово - економічний аналіз діяльності страхових компаній") і, як і першого разу, мало розроблену в Україні (ну маю я щастя на такі теми:mocking:). Писався диплом тяжко і в муках, із керівником мені не надто пощастило, тому на захист йшла із тривогою і страхом перед додатковими питаннями. Сам захист пройшов на диво швидко, спокійно і з добрим ставленням з боку комісії. Я таки обламалася на додатковому питанні (причому елементарному, досі соромно). Після захисту прийшло відчуття полегкості і водночас пустки, адже за 2,5 роки звиклося до сесій, начиток, веселих посиденьк з одногрупниками.
    Треба ще кудись іти вчитися:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)