Як Ви ставитесь до смертної кари?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем dArt, 7 сер 2007.

  1. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    А Ви були за кордоном?Мені дай Боже вже 22,а просили показати ідентифікаційне посвідчення як в магазині ,так і в ресторані ,так і на дискотеці!Це про щось тай свідчить?!
    Я просто навела приклади бiологічноі зброї,не кажучи про ядерну!
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    За кордонами України? Так, бував.
    Впевнений, що міссіс або міс Білл з Оттави не заслана резидентом на привокзальний ринок Львову, для продажу цигарок неповнолітнім. Я про це...
    А "пані" Фрося з сусіднього будинку, яка працює в цій "крапці" отримує "заробіток" з продажу пива і цигарок, а не за винищення народу країни, що не входить в нату...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    О це вже вчепились!!!Я мала наувазі чому в одній країні це питання стоіть на високому рівні а в іншій ні?!Так ось і чому хочу в НАТО, може хоч вони порядок наведуть.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вибачте... Не зрозумів...

    "Может надо чтото в консерватории поправить?" М.М.Жванецкий
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Ви такий зi Cтрия як я з Монголіі!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Львівська область.
    місто Стрий
    вулиця Виговського 15
    Будете проїзжати поруч - ключ під ковриком.
    .
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Зануда

    Зануда така зануда

    Сучасна Церква залишає це державі, бо “bojownik Boży nie wikła się w sprawy tego świata” - 2 Tm 2, 4 Але про позицію Церкви я вже написала.

    Вбивці під амністію не підпадають. Не плутайте термін від 5 до 10 років з довічним ув"язненням.
    Може і цегла на голову впасти, то що - розібрати всі цегляні будівлі у місті? Не ліпіть всього в одну купу. Бо тоді можна дійти до того, що після психотестів відразу садити всіх " неблагонадійних".


    Це мабуть коли на підставі доказів і свідчень вина людини не залишає сумнівів. Бувають, зрештою випадки, коли людина сама зізнається. (тільки не починайте зараз про наше недосконале судочинство і пішло-поїхало...)


    Я думаю, що всі мають право на надію і не нам з вами її відбирати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Була тема, була. А хто дітям купує "дитяче шампанське"? Може, закордонні шпійони? Хто купує дітям напої типу бренді-коли, ром-коли? (Від своїх батьків знаю, що мають учнів, яким власні батьки такі напої купують.)
    А тітоньки в кіосках теж кимось підіслані? При тому, що в них наліпки в тих кіосках є - "неповнолітнім не продаємо". Ага, ще й як продають. Я вам щиро скажу, коли в мене дитина народилася, я такі речі постійно помічала, бо загострилася увага до всього. Так от я би свою дитину в кіоск пускати боялася. Я би навіть до школи боялася пускати, бо поруч зі школами стоять кіоски, де дітям продають алкоголь та цигарки.
    Повірте, з такими людьми, як у нас, котрі лише про власну д...у дбають і про майбутнє навіть на пару днів наперед не думають, нам ворогів ніяких не треба. І навести порядок чужі нам не зможуть. У головах порядок треба насамперед наводити, а тут нато точно безсиле.
    Ат... Szkoda gadania.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Але ви ж пояснюєте дитині, що це купувати не можна. Чи вона така некерована?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Рибко, моя дитина ще маленька. :)))
    А загалом так. Пояснюю, чого не можна.
    Тільки ж я не про те. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    Я скоро з Америки також буду писати які тут люди.....:blush:
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ух, як вас мої слова зачепили! До себе приміряли?
    Зрештою, це і так помітно, не конче було аж писати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Яро

    Яро Well-Known Member

    Але щодо смертної кари... Як на мене, краще хай мене повісять (не дай Боже!), аніж пожиттєве ув'язнення.
    У християн є ще такий аргумент: людина на давала життя іншій людині, то не їй і відбирати. А я запитую: а хіба людина давала свободу іншій людині?
     
  14. В шахти на все життя відробляти гріхи.
    І не потрібно ніякої смертельної кари, ще й користь буде.
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Йому в пеклі влаштують "теплу" зустріч

     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    У нас є тема про можливість вбивства.
    В поєднанні із цією темою, скажу однозначно - я за смертну кару. І я вбивав би таких власноручно.
     
  18. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я б могла. Я б могла вбити таку людину. Але чи це не висвободження для неї?
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Гадаєш, він 17 років дуже там мучився?

    sent from my Galaxy SIII
     
  20. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Не бачачи факт злочину особисто?
     
а де твій аватар? :)