Як ви потрапили на форум?

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем admin_old, 30 тра 2010.

  1. Муму

    Муму Well-Known Member

    Ваше прізвище, випадково, не Адібащан?;)
     
  2. AMOR 69

    AMOR 69 Well-Known Member

    Ты злишься?
    Значит неправ.
    А ***** свою маму посылай, гондон.
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    О-о-о-о-о А де ж знаменита толерантність?

    "Ось що хрест животворящий творить":)) Відміни модерацію і такі чудеса являються, такі трансформації особистостні. На кого б і не подумав, так опускаються низькувато.

    пане Адмін. Ось те про що я Вам казав. Ті хто толерантними не вважались , в умовах свободи явились верхом і прикладом толерації, а ті хто рядився в білі фартучки та фраки виявляються банальними бруднословами. :)):)):)):good:
     
  4. AMOR 69

    AMOR 69 Well-Known Member

    Укронацики заволновались.
     
  5. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Все дорогенький. Ріжки прорізались у Вас. Ви ж знаєте що слово, воно як пташка, випустив і не піймаєш. :));)
     
  6. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    [​IMG]
    Фамілію цього патрота московщини знаєте, чи нагадати?:))
     
  7. AMOR 69

    AMOR 69 Well-Known Member

    Гранд, я то же самое говорю русским нацикам на российских форумах. Вещи надо называть своими именами. Ненависть к целому народу, его унижение и оскорбление - есть нацизм.
     
  8. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    А як Ви назвете ненависть одного цілого народу до всих народів світу? Подумайте на відповіддю не поспішаючи. І висловіть що Ви думаєте про цей цілий нарід.
     
  9. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Влади́мир Во́льфович Жирино́вский (фамилия при рождении и до совершеннолетия — Эйдельштейн[2][3]; род. 25 апреля 1946, Алма-Ата, Казахская ССР) — российский политический деятель, заместитель Председателя Государственной думы2000 года), основатель и председатель Либерально-демократической партии России (ЛДПР), член Парламентской ассамблеи Совета Европы. Участник четырёх президентских выборов в России в 1991—2008 гг.:));););)
     
  10. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    когось Ви мені нагадуєте.:scratch_one-s_head: Сиджу і думаю, співставляю , аналізую. Час місце, останні події, щось потихеньку вимальовується в контексті з появою старих відвідувачів.:)
     
  11. AMOR 69

    AMOR 69 Well-Known Member

    Ну не может целый народ в полном составе ненавидеть весь свет. Нациков бывает много или мало. Много ли их в России? Дохиера и больше. Особенно благодаря путинской пропаганде.
    И всё-таки, не надо валить на всех поголовно.
     
  12. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Які ті москалі примітивні з своєю тактикою нападу...я сі всикаю!
    Далі буде від безпомічності за пістоль хвататись і...стріляти!
    Так,так!:sad:
     
  13. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Не будьте наівним. Такий нарід є. "Кругом врагі" - це сокральний вислів, гасло цілого народу. Я би сказав це готова формула національної ідеї того народу. У того народу це гасло не поділяють лише невеличка купка людей, яких призирливо народ називає дисидентами і маргіналами. І то ця купка переважно не домінуючої національності. " У москвощини союзникми можут бути лише два. Це її армія і флот". Не знаєте як називається цей народ? Ви знаєте що тільки цей народ навішав на всі народи світу (принаймні ті про які знають громадяни того народу) ярлики і глузливі клички. Навіть Вашому народу теж дали кличку. Не дуріть себе.

    Я на всих поголівно не валю. Я валю лише опираючись на результати виборів. Скільки за путіна - от на тих і "валю". Хоча і до т.зв. московських демократів дуже багатопретнезій.

    Скажіть будь ласка. Ви пам"ятаєте дату 08.08.08? Ви бачили той сатанинський шабаш, що охопив всю московщину і нациків і демократів вкупі? Я бачив. Це не жах, це дещо більше.
     
  14. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    А Вы - живете в Хайфе?:))
     
  15. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Не русское у Вас имя. Пить дать жидо-англо-саксомасон:)):)):))
     
  16. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Що, кертісьонок, реальним життям тяжче жити, ніж форумним ? Чи так і не навчився, як бути чоловіком з новоприбраною жінкою, та вирішив повернутись до знайомого заняття - пости в інтернеті строчити. :))
     
  17. Муму

    Муму Well-Known Member

    А чому ж тоді акцент кавказький?:pardon:
     
  18. Муму

    Муму Well-Known Member

    "Спасібо товаріщу Сталіну за наше счастлівоє дєтство!":rock:
     
  19. Муму

    Муму Well-Known Member

    Це в них, напевно, пов'язано із фізіологічними особливостями статевих органів після обряду обрізання :))
     
  20. Филипп

    Филипп Американец

    я попал на этот Форум по ссылке, приведенной в другом Форуме.
    Где один из собеседников, далеко не самый мудрый, сослался на собеседника в этом Форуме (тоже явно не очень мудрого).
    Я был заинтригован.
    Но оказалось что этот Форум гораздо мудрее/продвинутей/увлекательней/толерантей, чем многие отдельные собеседники.......
    С тех пор меня не выгнать из этого Форума!!!
     
а де твій аватар? :)