Як вчинити?

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем luckymen, 15 бер 2013.

  1. Зануда

    Зануда така зануда

    Тобто начхати в кого які проблеми чи хто там в кого вмер? Гуляй душа?
    П.С. Мене з чоловіком не печатка в паспорті об"єднує (печатка для держави, щоб в курсі були про нову "ячєйку"), а шлюбні обітниці. Зацитувати які? Чи самі знаєте?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. luckymen

    luckymen Active Member

    Зануда,мне расскажите какие там "обитници" )а то за годы брака сколько было разных моментов,что казалось брак в церкви,обещания любви,ничего общего не имеют с реальной жизнью и бытовухой )) хоть каким сказочным брак не казался,до того как вы в него не вступили,в действительности это не так сладко как мы его себе рисуем,в своих мечтах.Разделяйте пожалуйста эти 2 понятия,иначе будет сложно принять вашу точку зрения объективно.Если конечно вы зануда и другие,не школьного возраста и мыслите еще как дети,тогда вам простительно))
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    А чо? Сладкую конхвєтку отобралі у вигляді свадьби? )))))))))))))

    Ну так треба було поїхати на похорон і потанцювати собі в задоволення, по взрослому. Чи бабусю без музики хоронили?
    З.І. Як здоров'ячко? На танцульках нічого дорослого не відвалилось? )))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. luckymen

    luckymen Active Member

    Picasso,я никуда не поехал,и никуда не пошел,здоровье сильно подвело :sad: Видимо есть карма.


    поначалу казалось все радужным даже после свадьбы,а потом пришел зверь под именем "бытовуха".и что не делай он как на зло сопровождает тебя везде.Единственное где его нету так это в отдыхе,в теплых краях или наших Карпатах.А такие поездки если часто делать то в кармане ветер потом гуляет)
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Ну, карма не карма, але якщо шастати по дискотеках і заглядати на дівок без майетків , то чого на здоров'я жалітись?
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. luckymen

    luckymen Active Member

    почему я должен не засматриваться ?:) как это влияет на семейный фронт? это измена какая то посмотреть на чьи то сиски и потанцевать с кем то кроме жены:mocking:
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Це теж зрада, але зрада поділяється на духовну, моральну та фізичну
     
  8. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    От ви мужчини зовсім не вмієте сімейну "битовуху" перетворювати на щасливе подружнє життя)) Намагаєтеся втікати від неї, замість того щоб щось робити, та когось і себе робити щасливішими))
     
  9. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Як на мене, це більше жіноча сфера, створення атмосфери затишної гавані, в яку хочеться повертатись :)
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    а я вважаю що це завдання двох, а не когось одного. А насправді чоловіки бояться та не хочуть приймати побут сімейний намагаються все звалити на жіночі плечі, щей потім дорікають:)
     
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    То від жінки залежить, захоче чоловік піклуватись про побут, чи ні. )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    а від чоловіка що тоді залежить?
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Від вашого не знаю, від мого залежить великою мірою добробут, технічний стан будинку і господарки, виховання дітей, мій хороший настрій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    От уже, філософія підкаблучників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я не поважаю підкаблучників.

    Я також працюю, також піклуюсь про побут, виховую дітей і стараюсь, щоб моєму чоловіку було зі мною комфортно і ненапряжно. Просто є в стосунках, у побуті, у вихованні дітей частина, котру жінка не зробить так, як чоловік. Або ж зробить, але гармонію буде порушено.

    Парадоксально, що у сім'ях, де жінка скаржиться, що чоловік не робить те і те, чоловік часто не отримує простору для того, аби щось робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А якби не був підкаблучником, то не чекав би щоб йому хтось дав дозвіл на простір.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Так власне - жінка ремствує, що чоловік ніц не хоче робити, а сама диктує, що він має робити. Хлоп нормальний гримне кулаком по столі, підкаблучник буде чекати на дивані вказівок.
     
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    100%.
     
    • Тупо Тупо x 1
  19. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    А ще більшість жінок не вміють просити. Самі все зроблять, а потім жаліються, що їм ніхто не допомагає :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    о це точно, намагаются взяти криком хлопа, а вони це не люблять! Та й думають що він це гірше зробить чим вона.
     
а де твій аватар? :)