Як утеплити підлогу?

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Hyligan, 6 бер 2015.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    о курде
     
    • Смішно Смішно x 2
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Якщо навіть не звертати увагу на безграмотну писанину, то все ж фраза "Минулої осені в цей час вже доводилося опалювати будинок" привела в ступор :)

    @Ozaner, шо таке є "Минулої осені в цей час "? :scratch_one-s_head:о_О
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    І мене привела (тіко в гиншій темі)... Але, побоявся щось подібне відписати, бо та строга пані з лінійкою з чехів мені за такі бесіди якісь нефайні бали дає.......:cry: з формулюванням, жи я годую спамерів чи шось таке......:facepalm:
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та у всіх є бали, то не так страшно ;)
     
  5. DenisMerkushko

    DenisMerkushko миється в бані

    Непоганий спосіб утеплити підлогу це підкладки, якщо використовується напримклад ламінат. Замовляв в інтернет-магазині Непоганий спосіб утеплити підлогу це підкладки, якщо використовується напримклад ламінат. Замовляв в інтернет-магазині contractpol.ua/catalog/derevyannye_pokrytiya/vid_tovara-is-laminat/ хороший бельгійський ламінат Balterio, проте підкладки необхідної так і не знайшов. Трохи почитав і взяв таки пінополіетиленову. Досить непогана, в плані вологостійкості та теплоізоляції. хороший бельгійський ламінат Balterio, проте підкладки необхідної так і не знайшов. Трохи почитав і взяв таки пінополіетиленову. Досить непогана, в плані вологостійкості та теплоізоляції.
     
  6. Reginaa

    Reginaa Member

    ф*к. Це як мобільна підлога? Необхідно по кімнаті з нею пересуватись? Вперше таке бачу
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Мій випадок ся вирішив сам собою...маємо субсидію, і слава Гройсману, якщо палити більше то з підлоги не дує :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. verydveri

    verydveri New Member

    Вставлю свої 5 копійок: раджу вставновити теплу підлогу у ванній, а на кухні зекономити. В ванній тепла підлога просто маст хев! ВІд себе можу порадити фірму AHT, крута якість та робітники наче якісно кладуть. Купить теплый пол в Киеве | AHT
     
  9. romaturin

    romaturin Member

    1. Скловату вкрай не раджу. Якщо в підлозі будуть хочаб якісь зазори, солодко вам не прийдеться :)
    2. Запінити - вітер знайде шлях, тай як не крути, це - "колхоз".
    3. Зрівати підлогу треба в будь якому разі і утеплювати "за підручником". Від себе можу порадити ще й підігрів зробити. Якщо площа невелика, ви без проблем зможете зробити собі водяний обігрів, підігрівати тим же газом, дорого це не буде. Щодо матеріалів, тут краще не сильно економити, бо якщо почне десь сочитись, ваше утеплення буде до одного місця, ще й лаги погниють, або щонайменьше почнуть жахливо скрипіти. Особисто я замовляв труби від Рехау. Вони принаймні чітко підігнані, встановлював їх самостійно, 2 дні витратив. Уже більше року ніяких проблем
     
  10. Dianale

    Dianale миється в бані

    Мне кажется теплый пол это очень дорого, постелил ковры и хватит))самый лучший вариант теплых полов;)
     
  11. AngelinaGS

    AngelinaGS миється в бані

    Зато тепло)
     
  12. vasilisafe

    vasilisafe миється в бані

    Ну ковры, конечно вариант очень хороший))и главное, что в него вложится надо один только раз, и нет потом ежемесячных платежей за свет))
    А если по делу, то мы просмотрели в интернете много информации по утеплению полов и нашли для себя оптимальный и менее дорогой способ, чем теплые полы.Мы утепляли проще)Мы просто под ламинат делали теплоизоляцию из пенополистирола.Он не подвергается деформации, гниению,устойчив к гребкам и плесени, ну и на экстренный случай...вдруг потоп он еще и водостойкий))))Будем считать, что ламинат уцелеет:cools:Мужу его посоветовал сотрудник, и рассказал, что покупал его в магазине, который специализируется на продаже стройматериалов вот тут https://alkiv.ua/stroimaterialy/. Мы закупили у них все необходимое, и поехали делать свой теплый пол.И вы знаете, это дало очень хороший результат, живем мы на первом этаже и пол зимой очень холодный от подвала, а сейчас можно спокойно ходить босиком:)а я это дело таак люблю:mocking:
     
  13. dooom

    dooom New Member

    хехе) так)) це гарний варіант) в мене у самого вдома коври на підлозі лежать) в принципі і ковролін можна постелити.
    Якщо плитка, наприклад на кухні, чи в ванній, то краще з підігрівом, тому що в ноги холодно((
     
  14. Sorokinka

    Sorokinka New Member

    Плюсую до килимів. Як то кажуть "дешево і сердито". А ще якщо вибрати якийсь гарненький, то буде ще й прикрасою інтер'єру. Я, до речі, теж недавно купила килим, бо холодна підлога, а в тапках ходити не люблю. Купувала в інтернет-магазині "Ковьйор" Купить ковер Шагги (Saggy) по доступной цене в интернет магазине «Ковьйор» на Ковьер.com. Дуже гарні там килимки, і ціна доступна.
     
  15. Panicosha

    Panicosha New Member

  16. manur

    manur Well-Known Member

  17. Ewgenyabond

    Ewgenyabond New Member

  18. Panicosha

    Panicosha New Member

    [QUOTE = "Panicosha, post: 3148843, member: 72000"] Девчулы, недавно открыла для себя шикарный интернет-магазин Ковровые дорожки купит по лучшей цене - Киев, Украина - интернет магазин Планета Ковров
    Качество просто супер, да и цены приемлемые
    Выглядит очень современно и ногам не холодно, даже если без тапочек ходит [/ QUOTE]


    ЭТО РАЗВОД, НЕ ВЕДИТЕСЬ. НЕ ПОКУПАЙТЕ НИКОГДА, ЭТО ОБМАН, НА ДЕНЬГИ КИНУТ, НИЧЕГО НЕ ПРИВЕЗУТ
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Повністю погоджуюся - в кацапоязичних ніколи і нічого купувати не можна!!!!!!!!!
     
    • Тупо Тупо x 1
а де твій аватар? :)