як студент може заробити?

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Yura Krainskiy, 31 січ 2012.

  1. Кохана

    Кохана LuBimaya

    100% Я першою звільнюся зі свого "дурдому" :)))
     
  2. nezabudka

    nezabudka вільна

    mike bastard, ви тут про офіціантів запитували..
    Рекомендую МакДональдз: офіційне працевлаштування, соціальний пакет, чітка система оплати, молоді люди в колективі, гнучкий графік - ідеально для студентів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Дик,я зара не студент вже.
    Радили мені йти на Привокзальний зранку грузчиком працювати.І робота,і фіз.підготовка.Правда,ніц толком не сказали.
     
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я думаю в МакДональдз краще ніж вантажником.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тоді і грошей, як своїх вух... :)))
    Там нема дурних, наліво-направо грошвою сіяти... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    Можна створити свою піраміду)) Останнім часом дуже багато таких "бізнес-проектів" пробігає на сторінках інету.
     
  7. yasam

    yasam Well-Known Member

    це не спосіб заробити, а спосіб обдурити
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Krot

    Krot Member

    Зараз э багато способів заробітку в інтернеті. Мені здається що це якраз підробітка для студентів. Багато не заробите але мінімальну зарплатню заробити можна.
     
  9. tarasfromlutsk

    tarasfromlutsk New Member

    Випала можливість відкрити фірму в польщі зі співвласником поляком. Підкажіть чим можна зайнятись маючи фірму? Виключаючи послуги по реєстрації автомобілів. буду дуже вдячний за підказки.
    і чи можу я на підставі засновницького договору відкрити візу?
     
  10. LanceSpezzate

    LanceSpezzate миється в бані

    Заробіток на смс тут просто треба зарееструватися і отримувати смс які тобі будуть оплачуватись. Ось ссилка для безплатної реєстрації www.publicel.net/lancespezzate сайт англійський, тому прийдеться переводити для реєстрації. Заробіток реальний, в день приходить до 20 смс по 0,06 євро за смс(тобто за 1 смс - 60копійок, в сумі за 20смс = 12 грн) Також є 5 рівнів рефералів, з яких вам теж іде прибуток. За кожного зареєстрованого по вашій ссилці ви будете получати 0,05 євро. ГОЛОВНЕ ЦЕ ТЕ, що ВВОДИТИ КОШТИ НЕ ПОТРІБНО. Реально заробляти по 50 євро в день. Увага: реєстрація вся латинськими літерами!!! Ніякої кирилиці! Більш детально по скайп lancespezzate
     
  11. soviet

    soviet Well-Known Member

    Слушна думка Макдональдс, або якимось промоутером чи там як його мерчендайзером, ну або офіціантом (доречі знайомі працювали і на чайових не погано мали).

    А на рахунок заробітку в інтернеті не знаю, як на мене там вже тяжкувато заробити, хоча все залежить від того скільки хоче заробити студент і для якої мети )))
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Я в студентські роки працювала промоутером і непогано заробляла, хоч в день витрачала 4-5 годин. Мінусом було, що і у вихідні працювати доводилось, але лише пів-дня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Letunka

    Letunka Well-Known Member

    Аналогічно. Вистачало на всі свої особисті потреби і деякий одяг купити, щоб не брати батьківські гроші.
     
  14. Alinchik

    Alinchik Member

    Фріланс найкращий варінт для студента. Часу вистачить й на роботу, й на навчання.
     
  15. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Для фрілансу, студенту потрібні ХОРОШІ знання справи, звістно в студентів здебільшого такі відсутні, вміння вести діалог з замовником. Бути відповідальним. Висновок, заробити фрілансером студентом - важко.
     
  16. jalatan

    jalatan Well-Known Member

    Чомусь думала, що перше знають чим зайнятися, а потім фірму відкривають..:scratch_one-s_head:

    дуже інформативно:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Заробіток кліками чи накруткою, малооплачуваний, написання статей, також марудна справа, або ж ви можете писати стільких скільки говорить п"яний мужик.
     
  18. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Все таки є можливіть заробити в інтернеті , і часом не погано, тільки потрібно деякий час щоб підовчитися трохи і вміти аналізувати добре, хоча справа ризикована але прибуткова.і часу майже не займає.
     
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Конкретнее можете хоть тут?
     
  20. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member


    тільки у тому випадку якщо студент
     
а де твій аватар? :)