Як спланувати поїздку?

Тема у розділі 'Подорожі', створена користувачем gorbachovatanya, 13 чер 2018.

  1. gorbachovatanya

    gorbachovatanya миється в бані

    Дуже хочемо в цьому році поїхати до Венеції, але ще не вриішили як будемо їхати і хотілось би знати напевно, що там варто відвідати. Є їдеї?
     
  2. EvgenjaE

    EvgenjaE миється в бані

    В мене подруга з сім'єю цим літом їздили в автобусний тур по Європі, в тому числі і в Венеції були. Їм дуже сподобалося. Через турагенство організовано їхали.
     
  3. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    просто пропишіть в пошуку, рейтинг екскурсій Венеції і вибирайте
     
  4. AndySkot

    AndySkot миється в бані

    Я возил в прошлом году жену в Венецию и Рим, нам планировала все наш тур оператор. Не знаю, как по мне не в кайф самостоятельно заворачиваться над всеми нюансами. Посоветовал бы ее, но мы в инстаграме находили, сейчас с ней уже не сотрудничаем, т.к. у друзей турфирма и с ними ездим.
     
  5. DennyPhantom

    DennyPhantom миється в бані

    Должно быть был отличный отдых
     
  6. bimaidepo

    bimaidepo миється в бані

    А вот я люблю ездить без подготовки! Мы с другом просто взяли билеты и поехали! Правда не в Венецию, зато было очень весело. Рекомендую вам так же попробовать :)
     
  7. InnaTi

    InnaTi Member

    Завжди роблю собі записничок завчасно, пишу туди все що в голову приходить. Потім простіше все організувати.
     
  8. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    обожнюю спонтанні поїздки! просто майте гроші, посмішку і будь-яка поїздка вдасться!
     
  9. prihodko

    prihodko миється в бані

    Венеція це дуже гарно і романтично, тому хочу придбати путівки та в якості сюрпризу подарувати коханій на день народження, ій повинно сподобатися. Цікаві та насичені тур до Европи завжди пропонують на цьому сайті , а компанії туристів збираються молоді та веселі.
    До Венеції обрав тур на сім днів у якому ще будуть інші міста Італії, навіть до Будапешту заїдемо.
     
  10. Hermanmen

    Hermanmen Member

    ми просто не парилися й взяли тур у Акорд Тур)) Все просто. Та і взагалі зараз стільки інформації є. Можно замовити лоукост (якщо авіа), на букінг бронювати готелі....
     
  11. baneta

    baneta Member

    я просто купую переліт самостійно та лечу - без турів та агентств виходить цікавіше та дешевше. Купую на офіційних сайтах авіаліній, готель, наприклад, на букінгу дивлюся. А інформацію, що подивитися в ті же Венеції сама шукаю в інтернеті. Я так вже постійно подорожую - тільки перші пару разів хвилюєшся )) Головне - це мати житло та трошечки продумати, що будеш робити і тоді є спокій, що все буде добре. Літаю лише з ручною поклажею - так і більше мобільності (нічого не чекаєш в аеропорту), і легше, і дешевше - тому що зараз практично у всіх авіалініях багаж за додаткову доплату. Колись знімала відео про те, як літати лише з ручною поклажею та як правильно зібратися в подорож - можливо, буде корисним https://youtu.be/MzH2qdp08pg
     
  12. Dante

    Dante Member

    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Але отак-во файніше, шо нє? ;
    Славське житло від 260 грн: готелі, котеджі, садиби, пансіонати, вілли, фото, ціни, відгуки реальних відвідувачів
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Lelekapruletiv

    Lelekapruletiv миється в бані

    Тут уже как кому удобно... ехать самим или от тур. агенства. Мы с подругой ездили сами в Италию, то очень круто отдохнули))
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Навіщо? Там же ж кацапською нікто нє панімаєт.......
     
  16. OlesiaKuran

    OlesiaKuran миється в бані

    Можна з'їздити в Польщу, авто, навігатор і вперед, Варшава, Краків і закордон і не заробітки і близенько, ще й закупи зробити)
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що ми час від часу і робимо ;)
     
  18. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    Там можно якісних товаров закупити, та гарно час провести
     
  19. Mykolatravel

    Mykolatravel New Member

    Може Вам цей звіт допоможе - Красива і казкова Венеція
     
  20. Mactuc

    Mactuc Member

    Если ехать в Венецию ненадолго, то нужно понимать, что это единственный город в Италии на воде. Поэтому, лучше всего начать экскурсию с посещения Гранд Канала, который делит город на 2 части. Таким образом, вы сможете увидеть около 200 палаццо и фото с воды получаются максимально интересны
     
а де твій аватар? :)