Як скачати музики на $ 2 мільйони

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем MARTINI, 22 чер 2009.

  1. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Є співаки, котрі досягли такого успіху, що їх така реклама не цікавить. А от молоді і невідомі так і роблять - роздають свою музику задармо ( в Чеській республіці навіть до прального порошку можете отримати диск).

    Нірванко, я Вам щиро і від усього серця бажаю, щоб Ви у своїй праці досягли таких вершин, аби найвідоміші часописи стояли в черзі за Вашими фото, а найпопулярніші люди вважали б за честь мати від Вас фотопортрет. І аби платили за фото Нірванки величезну купу грошей. За що? За те, що вчилась, вкладала у свої праці душу і життя. Та слава - неодмінна частина успіху, комфорт душевний, так само як і гроші, котрі Вам за Ваші старання і сподівання мають забезпечити комфорт фізичний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Це порівняння ні до чого: кольє - ексклюзивна річ, а музика і програми - "ширпотрєб". Чому я маю платити такі гроші за те, що користується величезним попитом? Де закони ринку? Якби автори продавали дешевше, заробляли би більше.
     
  3. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Того, що цю музику, і ці програми хтось створив, є продукт його праці так само коштує гроші, як булочки в пекаря чи кольє в ювелірному.

    Є таке поняття, Рибко, як Інтелектуальна власність.

    І не вирішуйте за авторів, за скільки їм продавати свої таланти. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я думаю, за халявою майбутнє. Принаймні в музиці. Таке поняття як "альбом" скоро відійде в минуле. Виконавці будуть викладати музику на свій сайт і народ її буде скачувати. З"явилася нова пісня - виклали на сайт. Не треба чекати, коли дозріє весь альбом, в якому половина пісень будуть кльові, а друга половина - "пісні-наповнювачі", які записали просто аби забити трекліст (не солідно ж альбом з 5 піснями випускати). Не треба чекати, коли якась барижна кантора купить права на продаж альбому і потім продаватимен за захмарні гроші. До речі, ці кантори заробляють на продажі музики в рази більше за самих виконавців. Тож я переконаний, що від цього посередника скоро позбудуться.

    Справжній виконавець буде заробляти працею на сцені, рекламою, на всяких шоу і тд. А записана пісня - це лише його рекламна презентація. Ось послухайте цю вилизану студійну пластмасу і приходьте на мій концерт, платіть гроші і почуєте, як воно звучить по-справжньому, подивіться на моє реальне шоу.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. А ще є поняття "Закон попиту і пропозиції". ;)

    Цей закон і має вирішувати, а не я чи ви. Дешевше продаєш => більше купують => більше заробляєш. Може, хтось захоче за мільйон альбом продати. І хто його купить?
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ви мене розсмішили.

    Яким чином цей закон дозволяє нам красти?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ясь

    Ясь Well-Known Member

    для прикладу - польський актор Влодзімєж Пресс, який зіграв роль грузина Григорія Саакашвілі у фільмі "Чотири танкісти і пес", дав дозвіл на розміщення фото його кіногероя на пляшках грузинського вина (серія вин "Grigorij"), що продається в Польщі. За це має відповідні проценти та і кілька пляшок вина регулярно доставляють йому додому.
    Як бачите, ніхто у Польщі не подумав просто так - без дозволу друкувати чиїсь фото, закон працює.
    Це тільки в нас софт ділять на звичайний і ліцензійний, бо на Заході ділять на звичайний і піратський!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Чим? Чи ви економіки не знаєте? Я говорила про те, що має бути ринкова рівновага, тобто ціна, за якої готові купити, має дорівнювати тій, за якої хочуть продати. Що тут незрозумілого? Це стосується УСІХ товарів, в тому числі і дисків.

    Що красти?
    Хтось купив диск і поділився піснями з іншими. По ідеї мають штрафувати його, а не того, хто скачав, адже качати не заборонено, а викладати в інтернеті без дозволу - так.
     
  9. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :)

    Читайте уважно.

    І все таки. З чого випливає, що різниця в ціні попиту і пропозиції дозволяє нам красти?

    Що завгодно.

    Поважайте авторські права, Рибко, інакше можете колись стати жертвою цієї неповаги.

    +100!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    коли ти щось скачуєш у торент-мережі, то відразу стаєш "співучасником злочину", оскільки тут же починаєш роздавати файли, які скачав
     
  11. Люди вимушені красти, бо у них нема грошей купити ліцензійне. Я вже пояснила, що самі автори мають забезпечити свої інтереси, продаючи продукцію дешевше. Тоді красти будуть ЗНАЧНО менше. Я б сама не проти купити ліцензійне, якщо воно буде доступнішим.
    Я не кажу, що красти - це добре. Але наш рівень доходів нас до цього змушує.

    Я поважаю. Але хай і нас поважають. І зарплату відповідну дають. А ті автори вже і так в більшості мільйонери.

    І що? Ну, є у нас випадки, що незаконно друкують чиєсь фото. Знайдуть - покарають. Не знайдуть - так минеться. Не дуже іноземні актори цікавляться тим, що друкують на наших товарах.
     
  12. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ні. Я вже писала вище, не маєш грошей на Nero - користуйся Deep Burner, не маєш грошей на оригінальний диск - слухай радіо. Музика і софт - це інтелектуальна власність, тим не менш, така сама власність, як і рогалик в пекаря. Поки будуть покупці купляти в мене рогалик за гривню - я його продавати буду, і буду ту ціну утримувати до тих пір, поки мені буде вигідно її утримувати.

    Див. вище і не виправдовуйте злодіїв.

    Сьома заповідь, Рибко, каже: "Не вкради!", а не "Вкради тільки ліцензійне, і тільки в мільйонера!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. По радіо передають далеко не все. Як же стати популярними тим виконавцям, яких не передають? За допомогою нету.

    Знаєте, у нас дуже мало купують ліцензійних програм, хіба що для фірм, де можуть бути перевірки. Тому не знаю, чи вигідно утримувати такі високі ціни. Навряд чи. Якби софт був по 100-150 грн, я б теж купила, але 500-700 - звиняйте. Тому я не розумію сенсу у цих цінах. Це не вигідно.

    Що стосується музики, ТО У МЕНЕ ДЕСЬ ПОЛОВИНА ДИСКІВ ЛІЦЕНЗІЙНІ. Це я купити можу. І то не завжди знайдеш саме те, що потрібно, тому доводиться купувати піратські.
     
  14. fuxx

    fuxx Member

    Ще скажіть штрафувати за те що слухаєш як в сусіда з мобільного звучить ліцензійна музика?
    Або музика у кавярнях - навіть якщо той диск ліцензійний то ж вже не домашнє використання,..... тему можна розкручувати доки фантазії вистачить.
     
  15. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це нам з Вами так здається. Але мабуть, правда є інша. Інакше б капіталісти кляті вже збанкрутували.

    То я Вам ґратулюю. Бо в мене ні. :)

    Але софт - так. Ну... на 95 відсотків. Решта - trial.
     
  16. illia

    illia Well-Known Member

    в момент як читав пост попередній перед вашим, те ж саме подумав. вже думав, як би то "ізлажить"... :), а тут "всьо уже напісано до нас" :)
     
  17. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Все правильно. Заробляти на чужому імені чи чужій праці не гарно. А тут все законно і актор отримує своє.
    Але при чому тут Польща? Хочете сказати, що поляки такі сумлінні і купують музику та ПЗ? :) До речі, і фотки вони крадуть.
    Теоретично так. Розповсюдження музики - це не тільки розповсюдження через нет. Наприклад, заборонено по радіо крутити музику, щоб її слухали багато осіб, на це треба мати ліцензію. Так само теоретично не можна включати музику вдома, щоб її чули інші, або в маршрутці водії не може включати диск, щоб всі слухали, бо музичні твори для одиночного прослуховування, а для масового треба ліцензію. Абсурдно трохи, але знову ж таки, радіо хоч на тому гроші заробляє, а прості люди навпаки роблять рекламу.
     
  18. sselev

    sselev Well-Known Member

    На хард сучасних ноутбуків можна переписати сотні дисків, то що виходить треба додатково всюди носити з собою сумку з дисками? Нонсенс.
     
  19. fuxx

    fuxx Member

    Чому носити, як прийдуть дядьки у фуражках то тре мати дома предявити їм всі ті диски, а не бігати по сусідах збирати :)
     
  20. demetris

    demetris Well-Known Member

    Красти - не красти... це все умовні особисті поняття та погляди. Якщо для Un.Known піратське ПЗ - краджка, то мабуть є на це підстави. Всі слова типу "нема грошей" - відмазки і не більше. Моральний імператив дозволяє красти, коли з голоду вмираєш... вбивати когось коли захищаєшся, тощо...
    А піратські диски та ж музика чи кіно - припустимо можу купити "ліцензійний", але ж "в лом" г-г-г. Свідомість совкова чи що? типу "дістав нову прогу"... як колись силос в колгоспі )))) Тим паче, що аналогів безкоштовного софту - масса (в нас в компанії, де більше 5 тис народу працює) крім вінди - 70% фрішних прог. і ніц. Тупить звісно, народ плюється... але ж працюєм. В дома - крекнуті проги, фрішних на пальцях. Совок - живий!!!
     
а де твій аватар? :)