як розібратися зі справами?

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Гелена, 23 чер 2008.

  1. sselev

    sselev Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Я оптимізатор, мені важливо працювати мало але ефективно.
    Сім'ї нема, але і в сім'ї напевно теж захочеться впровадити подібну практику.

     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    і я про це :)
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    сказано точно про моє життя.....
     
  4. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?


    Chortenia, відчуваю ми з Вами в цьому плані дуже схожі. Я також маю органайзер, куди періодично щось записую, а потім не заглядаю. Все-одно все тримаю в голові. Оплата рахунків за компослуги також на чоловікові, правда якщо не нагадаю - забуде. А потім я самостійно підклеюю квитанції в хронологічному порядку в один зошит. Квитанції з Метро в інший і т.д. Тішу себе думкою що контролюю витрати, хоча насправді я їх лише відслідковую. Ну наприклад купила, скажімо, порошок, і на скільки його вистачає. Смішно звичайно, але тішуся, бо думаю що тримаю все під контролем.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Нащо підшивати рахунки за комун. послуги ?
    Хіба аналіз дозволить економити ?
     
  6. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Deus igrok, для того треба підшивати рахунки за комун.послуги, бо коли приходять з наших доблесних служб і часто заявляють, що в нас щось там не оплачено, тоді я показую чемно проплачені рахунки, які, погодьтеся, значно легше і швидше знайти коли вони в акуратному стані, аніж коли порозпихувані по всіх можливих і неможливих шафках.

    Мене так досвід навчив, бо вже було таке, що сказали наче за світло не оплачено, а я точно знаю що платила, а квитанція невідомо де знаходилась. от тоді незручно було. Тепер чемно все колекціоную :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    ОООО, це підшивати треба в першу чергу і зберігати не три роки, як пишуть, а ледве м не все життя.
    Нам от водоканал впаяв борг пятирічної давності, питаю маму - каже, що то довго тягнеться, якась була плутанина з пільгами (тато військовий), і от вони накрутили,а потім відкручувати не хотіли.

    Додано через 8 хвилин
    Добре мати споріднену душу ;)
     
  8. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?



    Навіть дуже добре :) Ви хто по гороскопу?
     
  9. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    ) За 15 років життя на Сихові - таких випадків на щастя не було )

    А от с чеками тре буде пробувати )))) Гадаю, результат буде невтішний ))))
     
  10. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Діва :)
    От намагалися кілька разів з чоловіком вести домашню бухгалтерію, на кілька разів вистачало - і усьо...

    Добре, що хоч усі витрати на ремонтакуратно записуємо.

    Додано через 1 хвилину
    Угу, то точно на щастя. Бо впаяти можуть хто і що завгодно, а докази мусять бути у вас на руках.
    А з чеками - то хороша затія, якщо потім аналізувати. Але часом аж страшно на них дивитися, здаєтться, нічого такого не купляв, а грошей - ма :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    ОЦЕ ПРАВДА!!! Я теж не так давно почала аналізувати, десь 4-5 місяців як веду зошит, в якому підклеюю чеки з супермакетів і гуртівень. Люди, не повірите (я й сама інколи не вірю), але почала робити значно менше "глупих" покупок. А ще - як варіант: писати список і купувати строго згідньо нього. Теж допомагає. Частково. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    краще "горькая правда" :padonak:
    :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    То правда, але потім то все треба аналізувати і результати аналізу втілювати в життя :)

    Додано через 1 хвилину
    Оо, до речі, якщо ви то все ведете, прослідковували різницю цін у магазинах? Якщо так, може поділитеся?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    аякже, має ж бути з того всього якась користь :)
    "тяжело в учении - легко в бою" :cowboy:
     
  15. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Ага, як то кажуть, "тяжело в учении - легко в гробу:D"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Масінька

    Масінька Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    Можу з точністю сказати, що кожного разу як приїзджаємо в Метро (набір покупок +/- стандартний), то ціна на той же товар постійно росте, не суттєво, проте помітно.

    Арсен не дуже люблю, потрапила двічі на протерміновані йогурти і м"ясо, яке відкрила вдома і думала задихнусь від запаху :scare: Тому вже довгенько там не була.

    Біля дому в магазині значно дорожче ніж в Метро, стараюсь там нічого не купувати.

    Система така: довготермінові продукти (вода, соки, пиво, печиво, макарони, рис, гречка, хімія і т.д.) масово закуповую в Метро раз в місяць (до речі, що б тут не писали про Метро, особисто підтримати не можу, я жодного разу не мала там неприємностей чи несвіжого товару), а продукти такі як овочі, фрукти, різні види горішків, ну таке що кожноденне для приготування їжі - раз в тиждень закуповую на ринку.

    Не знаю як кому, але мені тепер так зручно, і ввечері сумок не ношу з роботи - чоловіка в суботу зацілуюю, а тоді тягну на базар за продуктами. Ще жодного разу не відмовив просто так. Підхід треба знати :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?

    я знаю точно, що найбільша різниця - то в аптеках. не повірите: до десяти-п"ятнадцяти гривень...
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: як розібратися зі справами?


    у мене так само. навіть,коли лягаю спати - весь час про щось думаю, що буде завтра, що треба зробити, особливо по роботі. і весь час переживаю, щоб щось не забути і як воно буде. і дійсно не можу розслабитись. а потім усякі дурниці сняться.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)