Як правильно качатись?

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем ArMaGeDoN, 4 вер 2008.

  1. Algebrator

    Algebrator New Member

    дякую за поради..)
     
  2. Alter

    Alter Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  3. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Шо за пісня на відео, підкажіть, будь ласка?!

    ---------- Додано в 00:16 ---------- Попередній допис був написаний в 00:11 ----------

    Ги, найшов - Don Omar, Tego Calderon — Bandoleros.
    Качайтесь на здоров'я. Якраз така музика для качки нормально.
     
  4. Сашко

    Сашко Well-Known Member

    Єдиний мінус - годиться для початківців, або для набуття рельєфності:) Серйозного мняса без штанги і гантелів на жаль не буде:cry:
     
  5. Algebrator

    Algebrator New Member

    ну я почав віджиматись від землі....вчора думав собі якісь гантелі купити, поїхав в Метро і там на 1 кг приблизно 30 грн коштує....я вирішив шо дорого ну не купив...
     
  6. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Зараз вам ті гантелі не потрібні. Місяці 2 можете спокійно віджиматися, присідати, качати прес і спину по 3 рази на тиждень.
     
  7. Algebrator

    Algebrator New Member

    • Подобається Подобається x 1
  8. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Будь які вправи ефективні, якшо вони не занадто важкі для вас і ви не надірветеся і не занадто легкі так шо ви навіть не втомлюєтеся.

    Але ше хочу сказати шо оті слова про 6-12 хв в день то до єдного місця примочка.
    Займатися треба значно більше. Я витрачаю більше двох годин, але то з перервами між підходами. Загалом чистого часу занять получається більше години.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Algebrator

    Algebrator New Member

    а якщо ті вправи на прес що на відео кожен день по два рази робити буде результат?
     
  10. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ясно шо буде. Тільки ж не надірвіться спочатку. Якшо шось важко - робіть раз чи два і плавно збільшуйте кількість коли відчуваєте шо вже не важко. І не кожен день, а через день. Шоб мязи відновлювалися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Algebrator

    Algebrator New Member

    ну я сьогодні попробував...по 20 разів важко..треба буде по 10
     
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Власне шо трохи важко має бути. Останні раза 2 має бути трохи важко. Але не останні десять разів. Не треба робити через силу і ривками. Можете робити перерви між вправами шоб мязи чуток відпочили.
     
  13. Algebrator

    Algebrator New Member

    ясно...ну завтра буду шось пробувати, на сьогодні думаю досить...
     
  14. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    Купіть газету Ваш мага3ин і в 100-150 грн. вкладетесь.
     
  15. Monarch

    Monarch Active Member

    Спочатку хотів би всіх привітати. Я вперше на цьому форумі. Вибачте але я спілкуюсь російскою і надалі буду писати російскою.
    Накачать отдельно мышци рук просто не реально. Один сантиметр обхвата руки это примерно 4/5 кг плюс к общей мышечной массе. Просто замучивать бицепс толку ноль. Приседания, жим лежа, становая тяга - вообщем базовые упражнения скорее дадут результат чем просто теребить гантульку сгибаниями на бицепс.

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

    Только штанга и гантели. Все остальное от лукавого. Тренажеров хватает масимум на год. Потом их переростаешь. Например я французкий жим делаю в блочном тренажере весом 105 кг (а больше редко встретишь) 25/30 повторов, а это уже аэробика для девочек. Да и хорошую массу можно построить только базовыми, многосуставными упражнениями (тяги, жимы, приседания), а веса в этих упражнениях при серьезном тренинге за пару лет уходят за 300. Какие тут тренажеры?

    ---------- Додано в 15:16 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    Факторы роста начитают выробатываться организмом с начала тренировки и на протяжении 40/50 минут. Поэтому идеальный вариан времени тренеровки 50/60 минут вцелом. Однако гликогена в крови и печкни хватает так же на 40/50 минут активных действие. И если цель сбросить вес, то это нужно учитывать. Около часа организм использует углеводы в виде гликогена и лишь после этого преходит к запасам, тоесть начинает расщеплять жир. Если цель похудение то тренеровка должна быть 1,5/2 часа. Правда при этом будет уходить в "топку" и белок, он ращепляется проще, тоесть мышци тоже "сжигаются". Поэтому для роста мышц идеальное время тренеровки 50/60 мин.

    ---------- Додано в 15:27 ---------- Попередній допис був написаний в 15:16 ----------

    Пысы. Сори за опечетки. Писал быстро с телефона, обнаружив не понял как их править))))
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Monarch

    Monarch Active Member

    Жаль конечно что эта ветка форума у вас не очень активная. Бодибилдинг это очень классная штука))) Очень помогает по жизни. У меня 20 лет полиатрит. Иногда бывает лучше, иногда хуже. Порой бывали времена я не в состоянии был застегнуть верхную пуговицу на рубашке. Не скажу что бодибилдин меня полностью излечил, но я теперь себя чувствую полноценым человеком. А главное бодибилдиг доступен всем не зависимо от возраста и физических даных. Я сам в этом новичек, занимаюсь всего два года, да и то у меня бывают моменты когда заниматся не могу. И все таки за это время приобрел более мение муржскую фигуру, после многих годов заростания жиром от бездействия. В итоге сбросил лишних 16кг. Обьем груди вырос на 32(!)см, руки на 8см. Неговорю уже о том что теперь легко сам выталкиваю из сугроба автомобиль)))) Бодибилдинг хорош своей доступностью каждому, найти три часа в неделю для себя любимого и для того что бы товоя любимая женщина смотрела на тебя как на настоящего музчину с настоящей муржской фигурой, я думаю это не сложно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Підтверджую.
    Почав займатися біля 3 місяці тому після очєрєдної хвороби (кашель, горло, бронхи, температура). Наразі сантиметрів ше не наростив (то ше такий вступ до справжніх занять. Так би мовити розігрів тіла шоб не поломалося) але ефект на здоровя колосальний.
    За всю зиму тьфу-тьфу захворів 1 раз і то виздоровів за тиждень. Раніше на такого типу хвороби мені йшло 2-3 тижні і траплялися вони в мене 2-3 рази за зиму.
    Є гарний настрій і впевненість в собі. Перестав заливатися горівкою і кониною.
    Парадокс, але чим більше часу приділяю спорту то більше маю вільного часу :)

    ---------- Додано в 23:35 ---------- Попередній допис був написаний в 23:31 ----------

    Соро потепліє і хотів би замість скакання на скакалці (а по факту і без скакалки бо світильники позбиваю) почати бігати.
    Думаю шо то і на серце/легені корисніше і сала більше стопить.
    Поділіться хтось літературою як би то так правильно почати бігати шоб себе не вгробити. Бажано якісь перевірені радянські методи.
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Monarch

    Monarch Active Member

    Вот как раз респираторные заболевания билдеров подкашивают частенько. Что такое тренировка? Это процесс приводящий к микротравмам мышечной ткани, одновремено с тем высвобождаются определённые факторы роста для востановления и суперкомпинсации (мышечной гипертрофии), а это нагрузка на иммунитет. Так что кашляют билдеры чаше не билдеров)))) к сожелению это так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    А я шо білдер?
    Я, наразі роблю прості вправи, які окрім незначного нарощування мязів покращують кровообіг і заставляють правильно дихати. А дихання і кровообіг то штука серйозна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Monarch

    Monarch Active Member

    Я писал это для информации тем кто надумает занятся бодибилдингом, что бы они знали все за и против. Это один из минусов ББ, некоторое снижение иммунитета вцелом. Поэтому зимой им стоит принемать витамины и иммуномодуляторы, в целях профилактики.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)