Як нас дурять в супермаркеті

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Dr. Shutup, 5 гру 2007.

?

Що Вас найбільше дратує в супермаркетах?

Голосування закрито 30 січ 2008.
  1. Відсутність вільних камер зберігання

    27,8%
  2. Промоутери, представники та інші реп'яхи

    25,9%
  3. Протерміновані продукти

    64,8%
  4. Штовханина візками

    29,6%
  5. Відділ товарів для тварин

    9,3%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Сегодня в Фокстроте при скидке в 60% на второй чек (акция) нам пытались втулить дополнительную гарантию уже от магазина, на сумму в 90 грн.
    Видимо рассчитывая, что покупатель и так рад халяве, что даже не обратит на это внимание.
    Правда когда отказались от дополнительной гарантии, вернее от её оплаты, чек переделали без особого кипиша.
    Хорошо, что жена заметила это дело до оплаты в кассе, а то купили бы гарантию от Фокстрота.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. jFobos

    jFobos J-Fobos

    Ravin, в мегамаксі подібне влаштували, купували газову плиту, а вони за 120 грн втулили свою гарантію на неї. Спочатку говорили, що це подарунок, а потім в чеку пробили, добре що увагу звернули. Чек перебили. При оформленні заводської гарантії взяли номер мобільного телефонна і тепер час від часу приходять смс-ки рекламного змісту.

    В Арсенах акції теж непогані. Наприклад акція на пепсі була, продавали шість 2-х літрових пляшок здається за 50 грн, а в протилежному кінці залу ці ж 2-х літрові пляшки без акції були по 8 грн. Шість помножити на вісім виходить 48. Ціни точно не запам'ятав, цифри для наочності привів. Основне, що по одній пляшці виходило дешевше ніж по акції. А сама цікаве, що люди купували...
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. andriyz

    andriyz Member

    15 хв. свого життя сьогодні потратив в черзі на очікування багет В Ашані. Так ось, їх тепер посипають жменькою кунжуту і за це беруть 2.90. Тільки на касі я помітив нову ціну, сказав касирці що вони мабуть поплутали наклейки, проте вона мені показала кунжут і заспокоїла. Крім того, багети не доїхали додому- всі поламались- більше їх не буду купляти. :banned:
    Ще купляв випічку з шоколадним кремом. Всередині виявився нарізаний старий шоколад.
    А тепер найголовніше- чому я туди поперся? На весь Практікер висить реклама 'Розпродаж садово-паркової техніки зі знижкою до 70%'. Ну ясне діло, що ніякого розпродажу нема.... :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    не є захисником "Ашану", але скажу
    там багети є двох цінових категорій - 1.19 і 2.90 і хто Вам дохтор, що не дивитеся на ціну?
    ще й в залі є так звана "пікачка" :) - пристрій для самостійної перевірки ціни товару
    часто користуюсь коли не впевнений за ціну чи вона акційна
    не сперечаюсь, може бути
    всі супермаркети тим грішать
    але мені чомусь ні разу не попадалось
    не техніки, а товарів
    і він є (в суботу точно був).. надворі, зліва від входу в практікер
    різні там палатки, шезлонги, мангали
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    нагадаю си склад багнетів:трошка муки,трошка солі,і 0,5л води........а і тепер ше посипати то всьо кунжутом і смак я вам скажу-абалдєть

    та ви його на другий день попробуйте,воно з хлібобулочним виробом не має ніц спільного
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І свіжий шоколад завжди у асортименті...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Sauer

    Sauer Well-Known Member

    Якщо когось цікавить питання по акціях в "Новій Лінії" можу надати компетенту консультацію :)
     
  8. Summer

    Summer Well-Known Member

    ой я тої хімічної випічки давно не купую....
    а взагалі я тепер дуже уважно до всяких акцій. цінників - червоних, жовтих. Бо не завжди то є акційна ціна...
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Будучи во Львове, нечаянно забрели в "Сильпо" на вул. Княгини Ольги. Ну ни малейшей разницы между Львовом и СПб, разве что днем у вас народу поменьше. Внешне никто не дурит, остались с хорошими впечатлениями от сравнения с тем, что дома.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Dr. Shutup

    Dr. Shutup Member

    Приємно, що почата мною тема не втратила актуальності і досі. Попри те, що я давно не вважаю себе "чайником" у будь-якому супермаркеті, ігнорую псевдоакції і розпродажі, перевіряю терміни придатності і склад продуктів... Недавно стався ще один неприємний випадок: купував рис розфасований у пакетах для варіння... Мені розказували , що в тому гіпермаркеті люди крадуть все страшно (тобто виносять все з магазину, бо камери-тільки для відлякування:) Але коли я відкрив пачку з рисом і побачив замість 4 пакетів всього 2... І пачка була запакована... Навіть не міг уявити, що таке зі мною може статися знову. Будьмо уважні:sad:
     
  11. Summer

    Summer Well-Known Member

    то може її заклеїли? ну ..взяли рис і заклеїли. Кіно, то ж треба таке!
     
  12. Fermyna

    Fermyna Member

    Одного разу також купила цвілий йогурт, хочв термін придатності й не скінчився... Пощастило, що хберегла чек - замінили товар одразу. І не так шкода грошей було - і просто нехай уважніше слідкують за температурою, адже і інший товар пошкоджений може бути!!!
     
  13. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А я вже двічі купував в Арсені акційний набір соків "Добрий" з бонусною склянкою. 19 гривень за три соки + склянка. От почитав вас і цікаво, де мене надурили? :)
     
  14. ENNI

    ENNI Well-Known Member

    Ну, це питання риторичне. Не завжди ж дурять.
    Недавно прийшов проспект від відомого супермаркету. Там були скидки на форми для випікання. 3 шт. (сердечко, кругла, квадратна - розємні) зі скидкою коштували 98 грн. Без скидки - 118 грн. Я подзвонила до подруги, яка часто там затарюється і попросила купити. Вона як почула ціну, аж присвиснула. На Калинівському ринку бачила в районі 50-60 грн. Сьогодні вона мені купила ті форми і заплатила 45 грн. Коли дома я почала читати на коробці про виробника, то він (виробник) ці форми спеціально випускав для цього супермаркету.
    От парадокс...І в скільки різниця хоч зі скидкою, хоч без...
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Mokasin

    Mokasin Member

    В "Арсені" поширена практика, коли ціна в чеку відрізняється від ціни на ціннику. Відповідь касирів чи адміністраторів - спочатку ціна міняється в програмі (системі), а потім працівники міняють цінники. Затримка не повинна перевищувати 1 год.
     
  16. eten

    eten New Member

    Я часто замічав в Сільпо, що ціни на цінниках і на касі відрізняються. Часто на касі дорожче. Правда раз було грейпфрути купував в двічі дешевше. А часто попадаються прострочені продукти. Особливо в Арсені. Але я завжди залишаю чеки і без проблем вертаю прострочений товар. А взагалі мясо, овочі і фрукти краще купувати на базарі чи в спец магазинах, тому що там якість краща. А ще на базарах і малих магазинчиках продавці приємніші і черг нема, а коли ти в них постійний клієнт, то продавці стараються вибрати найкращий товар. А супермаркети везуть все з тих же самих базарів і при тому зелепуху
     
  17. Tamilla

    Tamilla New Member

    За 19 грн. склянка?... і Воно вам треба? Про соки я вже нічого не кажу, бо то, на мою думку, засмічувати свій організм за свої ж гроші...:scratch_one-s_head:
     
  18. smil

    smil Member

    у Львові в Ашані вже 2 рази підряд вибивають 2-чі якийсь товар.
    минулого тижня вибили ще одні окуляри по 50 грн. брали 1шт, а в чеку 2 шт.
    Сьогодні двічі вибили дитячий сирок.

    БУДЬТЕ УВАЖНІ І ПЕРЕВІРЯЙТЕ ЧЕКИ від задвоювання не відходячи від каси!!!
     
а де твій аватар? :)