Як нас дурять в супермаркеті

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Dr. Shutup, 5 гру 2007.

?

Що Вас найбільше дратує в супермаркетах?

Голосування закрито 30 січ 2008.
 1. Відсутність вільних камер зберігання

  27,8%
 2. Промоутери, представники та інші реп'яхи

  25,9%
 3. Протерміновані продукти

  64,8%
 4. Штовханина візками

  29,6%
 5. Відділ товарів для тварин

  9,3%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
 1. Journalist

  Journalist Well-Known Member

  він здається ще не скоро))просто не думала що пташки так довго живуть)
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  :)))
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  :)))
   
 6. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

   
 7. Shady

  Shady New Member

  Зимою купляла в Ашані жіночі штани. Коли приїхала додому, сума в чеку мені здалась завеликою, тому перевірила всі покупки і чек. Виявилося, що ті штани на касі мені порахували на 50 гривень більше, ніж було вказано на ціннику в торговому залі. Довелося знову їхати в Ашан, добре, що хоч повернули гроші.
   
 8. Corleone

  Corleone розівчився програвати

  Десь я вже цю саме тему декілька разів бачив. Або Ашан масово дурить своїх покупців, або проти нього ведуть інформаційну війну.
   
 9. Summer

  Summer Well-Known Member

  дурить, та всі по-трохи дурять. Але завжди рахуйте на мобільному, на касі дивіться в чек, а не дома
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. NorthWind

  NorthWind Дуже важлива персона

  Неправильный у вас Ашан. Я своему полностью доверяю, ни разу не обманули. А вот "Карусель", "Пятерочка", "СемьЯ" - запросто динамо включают.
   
 11. muravey

  muravey Well-Known Member

  Обычно такие штуки с суммой возникают из-за нагромождения ценников на полках с товаром - некоторые из-них не на своих местах, перемешаны или смещены относительно стоящих на полке товаров. Однако, это одна из маленьких маркетинговых "хитростей", и если бы было так - деньги бы не вернули...
   
 12. Summer

  Summer Well-Known Member

  ой я такого не писала... тоді напишу є калькулятор на мобільному.
   
 13. thinkers

  thinkers Well-Known Member

  Ашаном у нас називають великий торговий центр з купою магазинів, одним з яких є власне Ашан. Розмови про неправильні цінники, швидше за все, стосуються якогось з магазинів.
   
 14. skole

  skole Well-Known Member

  Це лекго перевіряється. Якщо такі негативні відгуки пишуть ті, у кого на форумі менше 5 повідомлень, скоріше це інформаційна війна (замовлення), і таким повідомленням не слід довіряти.
  Якщо людина має на форумі дуже багато повідомлень (більше 30ти) і добру карму, тоді імовірність того, що це правда, є висока.
   
 15. Summer

  Summer Well-Known Member

  ну, звичайно )) ми пишемо тільки правду!
   
 16. Дуже мені " сподобалось " обслуговування на днях в Барвінку рясненському . Купувала дрібниці -- сметану ,кілька вафельок і 1 кг пачку цукру . Підходжу на касу ,на прилавку одноразових кульків нема ,питаю касирку ,де кульчки -- НЕМА !!! Кажу ,візьміть на сусідній касі . І тут касирка (а змінюються вони там дуже скоро ) хапає кульки з сусідньої каси і зі словами ; " Скільки вам треба ,2-3-5 ? Я вам дам !!!" ,починає відривати ті кульки і кидати переді мною на касу !!!!
  ......

  Мені потрібен був один пакетик ,щоб покласти в нього цукор .  Шкода мені було те дівчисько зелене лишити без роботи ... а варто було ...
   
  • Подобається Подобається x 3
 17. Wiktor

  Wiktor Active Member

  Дурять також в ресторанах

  Амадеус і Вероніка дописують до рахунків страви, яких не замовляли

  Перевіряйте рахунки з цих ресторанів перед оплатою.
   
 18. XInfinityX

  XInfinityX New Member

  Як у анедкоті:
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. FourA

  FourA Дуже важлива персона

  Расскажу, как дурят в универсамах в Донецке. Сегодня меня пытались "надурить" таким образом. Пишу - может кому пригодится.
  Универсам сети АТБ. С женой делаем покупки, где-то с десяток позиций - майонез, сметана, ряженка, морковь, свёкла и ещё там что-то. Купил упаковку - извините за подробность - двухслойной туалетной бумаги... Смотрю, как пробивает кассир в кассовом аппарате чеки на товары, двигающиеся на ленте транспортёра... Заметил, что кассир упаковку этой бумаги, кажется пробила два раза...Заплатил деньги, взял чек, проверяю. Точно - два раза. А упаковка одна... Говорю кассиру. Она растерялась. Потом говорит - Вы не возьмёте вторую упаковку? Я не стал "возникать", принёс ещё одну упаковку и на этом всё закончилось. Так что совет - проверяйте кассовые счета, не отходя далеко от кассы. Нас стараются обмануть!
   
  • Подобається Подобається x 3
 20. millisenta

  millisenta New Member

  у нас є магазин в районі, де в одної з продавців завжди дуже круглі цифри получаються)) як це помітила - в неї не купляю - неприємно..
  а ще нещодавно в центрі брала печиво на вагу + йогурт.. то випадково помітил,а що продавець на калькуляторі заміть 4-95 додала 5-грн.. загальна сума вийшла 8-45... продавець спистала, чи в мене копійок часом немає... і я їй сказала, що маю тільки 40 коп... її це влаштувало..)))
  ще один випадок у барвінку - на касі помітила, що кефір "протікає" - питаю в продавця - це ця пачка протікає - чи просто замастився (не звернула увагу коли брала).. вона байдуже знизує плечима, каже - а я звідки знаю.. - і тупо "пропікує" мені той кефір... навіть не подивившись.. короче я була на стільки обурена, що їй дуже пощастило: я оглянула кефір - вроду просто замастився.. і пішла.. - тільки вдома виявала - що він дійсно протікає.. таке враження що вони нам велику милість роблять, коли щось продають... абсолютно "совковий" підхід...

  ---------- Додано в 21:22 ---------- Попередній допис був написаний в 21:17 ----------

  минулого року відпочивала в Чорногорії... там біля кожної каси стоїть людина, яка запаковує все у БЕЗКОШТОВНІ пакети... а у нас на пакетах окремий бізнес)))) коли ми вже доростем до Європи???))
   
  • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)