Як нам допомагають чиновники

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем solo, 2 січ 2008.

  1. solo

    solo Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    Якщо чесно дати хабар треба також вміти,особисто отримую інколи задоволення від цього.Зараз воно виглядає здебільшого в віддяченні за розуміння і сприяння опісля вирішеної справи.Навіть коли від мене не чекать.Не судіть строго.
     
  2. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    О-о, оце вже ближче до теми - джерелом корупції є підприємці, бо саме в них є що давати. Якби не давали, то і не брали б.
    А якщо серйозно, то наші чиновники і наша держава така ж як і наш народ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    оце точно - це ще треба вміти дати той хабар
    я навчилася коли в пологовому будинку платила, хоча то хабарем тяжко назвати, імхо
    а от коли стояла на обліку в ЖК, то свекруха ходила давати гроші лікарці, я казала, що не знаю як це робиться - там вічно люди і т.д. і я не знаю коли я маю дати ті гроші. як мала дитина, нє?
    бо мені це дуже неприємно, я би з задоволееням в касу платила і не мала мороки
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    А ви попробуйте не дати тоді і нічого не будете мати і не буде з чого і шо давати! То встановлено вже давно і було ше до нас таке процвітання хабара , а тепер ми змушені його давати я як колишній підприємець з таким багато стикалась я також за то шоб відкрито і офіційно платити , але і не стидаюсь давати хабара чому вони не стидаються брати а я повинна стидатись давати!
     
  5. Apaullo440

    Apaullo440 Well-Known Member

    Відповідь: Як нам допомагають чиновники

    щодо корупції то причина в поколінні, яке виховали за часів совдепії. Це моя думка. Нове покоління людей до такого щораз менше опускатиметься. Якщо людина бере хабар впершу чергу вона сама себе не поважає. Якщо ж людина дає хабар щоб отримати якісь привілеї, то як на мене вона сама в своїх очах опускається, тому що перестає реально оцінювати себе, свої навички.
    Що ж до самих чиновників і державної служби загалом, то все настільки прогнило, що загальна картину можна змалювати як сито. Причина чк на мене в тому що при керівних посадах залишились все ті ж самі бюрократи, які працювали і за часів союзу. Не має зараз керівників які б були виховані на інших цінностіях. А молоди і здібним завжди включають стопсигнал. Свого часу в тій же Польщі, після перевороту, до керівних посад допускались люди які не мали досвіду управління за часів комуни. Тому в них таке явище як корупція не є так поширене. Ну це так коротко, бо говорити про це можна до схочу. Є істина яку ніхто і ніколи не спростує: Міняється людина - змінюється світ довкола неї. От коли люди почнуть міняти своє світосприйняття тоді і світ довкола зміниться на краще.
     
а де твій аватар? :)